کارگران مونتاژ خودرو در کارخانه چانگ خودرو در بائودینگ شمال چین هبی استان Feb. 16, 2020.

Xinhua News Agency

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت شرق.

سازمان بهداشت جهانی تایید کرد که بیش از 77,794 مردم با آلوده coronavirus با 2,348 مرگ و میر در چین و 11 مرگ و میر در خارج از چین است.

3:58 pm: ویروس, موارد, افزایش, کره جنوبی

تعداد coronavirus موارد سه برابر شده در کره جنوبی روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با تعداد موارد تایید شده در کشور صعودی به 433 از 156 بیش از یک دوره 24 ساعته. افزایش موارد می افزاید: به ترس در میان مقامات بهداشتی که ویروس است که به 28 کشور می تواند تبدیل به یک جهانی همه گیر.

بیش از نیمی از موارد در کره جنوبی متصل به Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, و بیش از یک هزار نفر از کاربران گزارش داده اند که پتانسیل علائم ویروس. منطقه اطراف فرقه مسیحی کلیسا در Daegu عمده شهرستان در کره جنوبی تبدیل شده خالی به عنوان کسب و کار وجود دارد شاتر.

12:20 pm: که ترس از گسترش ویروس به کشور در آفریقا

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ملاقات با مقامات آفریقایی از ژنو در صبح روز شنبه به اصرار آنها را به آماده شدن برای یک پتانسیل گسترش coronavirus در سراسر آفریقا.

فقط یک مورد تایید شده است در این قاره اما مقامات بهداشت ترس از افزایش جهانی گسترش ویروس به خصوص در کشورهای کمتر توسعه یافته سیستم مراقبت های بهداشتی.

چه کسی می گوید آن را حمل بیش از 30 ، 000 مجموعه از تجهیزات حفاظت فردی به شش کشور در آفریقا است و قرار است به کشتی 60,000 مجموعه های بیشتر به 19 کشور در هفته های آینده. آن را نیز ارائه آنلاین دوره های آموزشی برای 11,000 آفریقایی سلامت کارگران و همچنین به عنوان مشاوره به کشورهای در مورد نحوه انجام غربالگری آزمایش و درمان.

7:00 am: صندوق بین المللی پول می گوید شیوع ویروس را آهسته رشد جهانی

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) روز شنبه اعلام کرد که این ویروس به احتمال زیاد قطع 0.1% از رشد جهانی و کشیدن پایین رشد اقتصاد چین به 5.6 درصد است که 0.4 درصد کاهش از ژانویه آن چشم انداز.

“اما ما همچنین در بیشتر حالات وخیم که در آن از گسترش این ویروس همچنان برای طولانی تر و بیشتر در سطح جهانی و رشد عواقب طولانی تر گفت:” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران نشست.

6:30 صبح: ایران, گزارش, پنجم مرگ و میر در میان 10 جدید تایید موارد

ایران, مقامات بهداشت و درمان گفت: پنج نفر در حال حاضر مرده از 28 مبتلا به این ویروس که ممکن رسیده و بسیاری از ایران و شهرهای بزرگ از جمله تهران است.

پنجم مرگ شد در میان 10 جدید تایید مواردی از این ویروس در ایران. موارد گزارش شده وجود دارد نشان می دهد که این ویروس منتقل می شود بسیار دورتر از آنچه قبلا شناخته شده و یا شناخته شده است. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ساخته شده است که با اعلام این خبر در تلویزیون دولتی نمی گویند هنگامی که پنجمین فرد درگذشت.

افزایش ویروس موارد در خارج از چین است که تهدید به نوبه خود به شیوع جهانی یک بیماری همه گیر با کشورهای بیشتری شروع به تعطیل سفر در سراسر مرز.

2:46 am: چین در بخش حمل و نقل به از سرگیری عملیات اواخر فوریه یا اوایل مارس

چین بخش حمل و نقل است که انتظار می رود برای شروع عملیات دوباره در اواخر ماه فوریه یا اوایل ماه مارس وزارت حمل و نقل رسمی به خبرنگاران گفت: در روز شنبه. خدمات تحویل شرکت پست چین SF اکسپرس و jd.com باید تمام عملیات از سر گرفته. خدمات در تقاضای بالا هستند هنگام وقوع به عنوان افراد ترجیح می دهند به سفارش غذا و منابع آنلاین و یا آنها را تحویل داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im