‘تصور کنید که خود را به دام افتاده در حمام’ — آنچه آن را مانند در coronavirus-قرنطینه کشتی کروز

کالیفرنیا مسافر روی عرشه الماس شاهزاده گفت: CNBC در روز دوشنبه آن را “می تواند یک کمی افسرده” هنگامی که فکر کردن در مورد چقدر دیگر او و همسرش باید باقی می ماند در قرنطینه کشتی کروز: به احتمال زیاد نه بیشتر از روز است.

Matthew Smith, 57 گفت: CNBC “Squawk Box” او “حفظ اعتماد به نفس خود را” که او و همسرش کاترین را تست مثبت جدید کروناویروس و قادر به رفتن به خانه بعد از دو هفته قرنطینه اجباری در کشتی کروز به پایان می رسد.

“تصور کنید که به دام افتاده در حمام خود گفت:” اسمیت توضیح آنچه زندگی است مانند برخی از مسافران در طول چند روز گذشته.

الماس شاهزاده کشتی کروز است که توسط کارناوال شاهزاده Cruises حمل مورد 3,700 مسافر و خدمه در بندر یوکوهاما در جنوب توکیو. این شرکت هفته گذشته اعلام کرد که آن را quarantining کشتی به صورت دو هفته پس از مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus.

روز دوشنبه شاهزاده Cruises تایید اضافی 66 آنفولانزا مانند ویروس, آوردن تعداد کل افراد آلوده به 136.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که معمولا آلوده حیوانات است اما گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است. علائم در انسان شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند پیشرفت به ذات الریه.

جهان مقامات بهداشتی می دانید بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان. بیماری است که قادر به پخش قبل از علائم نشان می دهد و در حدود 20% از بیماران به شدت بد منجر به ذات الریه و نارسایی تنفسی مقامات بهداشتی می گویند.

پس از در حال ظهور در ووهان در مرکز چین حدود یک ماه پیش این ویروس گسترش یافته است و از حدود 300 نفر به عنوان Jan. 21 به بیش از 40 ، 000 — با تعداد موارد جدید در حال رشد توسط هزاران نفر در هر روز است.

شاهزاده Cruises گفت: قرنطینه پایان تاریخ همچنان در فوریه. 19 “مگر در مواردی که وجود دارد هر گونه پیش بینی نشده تحولات است.”

اسمیت که از ساکرامنتو گفت: خدمه این است که دست زدن به قرنطینه “بسیار خوب.”

“من به شاهزاده خانم و کاپیتان این کشتی A plus-به علاوه در پاسخ به این,” او گفت:. “آنها در مواجه با یک وضعیت است که من انتظار دارم آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای.”

اسمیت که محدود در یک مجموعه گفت: خدمه کشتی می آید حداقل سه بار در روز برای وعده های غذایی. گاهی اوقات آنها تحویل دارو بطری آب و حوله های تازه او گفت:.

“ما شده اند راحت تر از بسیاری در هیئت مدیره” او گفت:. “ما چیزی جز همدردی برای” مسافر دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>