“من یک پسر بد’: جدید bodycam تصویری از جورج فلوید مرگ پدیدار

فیلم از دوربین های بدن فرسوده توسط دو افسر پلیس نشان وحشتزده و ترس جورج فلوید شفاعت با افسران دقیقه قبل از مرگ او پدید آمده است.

در فیلم های ضبط شده از مینیاپولیس افسران توماس خط و J Kueng آقای فلوید شنیده می شود آنها گفتن “من یک پسر بد” را به عنوان آنها سعی کنید به گریبان او را به تیم ملی ،

“من این نوع از پسر” آقای فلوید می گوید او به عنوان مبارزه علیه افسران. “من فقط به حال COVID مرد, من نمی خواهم برای رفتن به عقب است.”

(Clockwise from top left) J. Alexander Kueng, Thomas Lane, Tou Thao, Derek Chauvin
تصویر: (در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا) J. Alexander Kueng توماس لین Tou Thao, Derek چوین

یک ناظر شنیده می شود شفاعت با آقای فلوید به توقف مبارزه کرد و گفت: “شما نمی توانید برنده شوید.” آقای فلوید پاسخ, “من نمی خواهم را به نفع خود.”

چند دقیقه بعد با آقای فلوید در حال حاضر رو به پایین در خیابان, دوربین, رکورد خود را محو صدای هنوز هم گهگاه گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از او می رود ،

ضبط بخشی از این پرونده جنایی علیه آنها و دو نفر دیگر از افسران بیش از آقای فلوید مرگ در 25 مه.

درک چوین برگزار شد که زانو خود را در برابر آقای فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است که با اتهام قتل درجه دوم.

بیشتر از Black Lives Matter

لین Kueng و دیگری افسر Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس.

تمام چهار افسران اخراج شدند روز بعد از آقای فلوید درگذشت.

A memorial honouring George Floyd in Houston's Third Ward where he grew up
تصویر: یادبود بزرگداشت جورج فلوید در هوستون سوم بخش که در آن او بزرگ شده

روزنامه نگاران و اعضای عمومی اجازه داده شد برای مشاهده این فیلم در روز چهارشنبه با تعیین وقت قبلی. قاضی پیتر کاهیل کاهش یافته است به اجازه انتشار این ویدئو.

این تصویری است که کمال نمایش عمومی و در عین حال از آقای فلوید در تعامل با افسران.

این نشان می دهد که ماموران مشاهده مرگ و در حال حاضر به طور گسترده ای دیده می شود در یک تماشاچی تلفن تصویری است که در تنظیم کردن تظاهرات پر سر و صدا در مینیاپولیس است که به سرعت گسترش در سراسر جهان است.

آقای فلوید به نظر می رسد پریشان از لحظه ای که افسران از او بخواهید به گام از وسیله نقلیه خود را در نزدیکی جنوب مینیاپولیس گوشه ای مواد غذایی که در آن او مشکوک با استفاده از یک تقلبی $20 توجه داشته باشید.

George Floyd
پلیس توزیع کننده تماس جورج فلوید بازداشت

زمانی که آقای فلوید را بلافاصله نمایش دست خط کشیده تفنگ خود را که منجر آقای فلوید می گویند او به ضرب گلوله کشته شده بود قبل از.

آقای فلوید دست هستند به زودی دست به دستبند خود را پشت سر او رشد می کند بیشتر مضطرب گفتن افسران که او ترس و شفاعت با آنها را به او را در بازگشت از یک تیم ،

در مبارزه او دست می دهد و یک کفش. آنچه به نظر می رسد چوین سینه های نصب شده روی بدن دوربین می افتد زیر پیراهن و آقای فلوید در نهایت به پایان می رسد تا در پیاده رو با افسران نگه داشتن او را.

چوین و Kueng گرفتن هر یک از آقای فلوید را دستبند به دست به آنها را نگه دارید در موقعیت پشت سر خود را با Kueng زانو ظاهر می شود به فشار بر آقای فلوید پایین یا فقط زیر. لین در فلوید ،

Pallbearers bring the coffin into the church for the funeral for George Floyd, outside The Fountain of Praise church in Houston, Texas, U.S., June 9, 2020. Godofredo A. Vasquez/Pool via REUTERS
تصویر: Pallbearers آوردن تابوت به کلیسا برای مراسم تشییع جنازه برای آقای فلوید در 9 ژوئن

“من فکر می کنم او برای عبور از” یک افسر شنیده می شود. “شما بچه ها همه حق است ،” کسی می پرسد. “آره – خوب تا کنون می گوید:” یکی است.

یکی دیگر از – ظاهرا لین – می گوید: “من زانو ممکن است کمی خراشیده اما من برای زنده ماندن.” Kueng می رسد با دست به جلو و یک سنگریزه از پلیس SUV آج تایر و بازی شیر یا خط آن را به خیابان.

لی می پرسد چوین که آیا آنها باید رول آقای فلوید در کنار او و نشان می دهد که او ممکن است در هذیان.

مردم در میان جمعیت شنیده می شود ابراز نگرانی آقای فلوید وضعیت پرسیدن که آیا او تا به حال یک نبض و تنفس است.

George Floyd. Pic: Shutterstock
تصویر: جورج فلوید. عکس: شاتر

چند دقیقه بعد خط می پرسد دوباره در مورد نورد آقای فلوید بر روی سمت خود را.

افسران رفتن آرام به عنوان Kueng چک برای یک پالس و می گوید او می تواند پیدا کردن یکی.

لین دوربین او را نشان می دهد پس از یک بی توجه آقای فلوید در یک برانکارد به آمبولانس که در آن امدادگران دستور او را به انجام CPR.

8 minutes and 46 seconds: The Killing of George Floyd looks at how a black man died during his arrest by a white police officer in Minneapolis and the impact on global race relations.
مستند: 8 دقیقه و 46 ثانیه

این ویدئو نشان می دهد خط ثابت انجام ماساژ قفسه سینه توسط دست با نتایج قابل مشاهده است.

آمبولانس پارک چند خیابان دورتر از فروشگاه برای چند دقیقه در حالی که خط و امدادگران در کار آقای فلوید.

مشاهده ویدئو صورت گرفت در همان روز فلوید خانواده وکیل بن Crump اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و ماموران پلیس دخیل در مرگ او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>