“من اعتماد به نفس نخست وزیر را از طریق اروپا و وزیر امور خارجه

وزیر امور خارجه بریتانیا می گوید او “اعتماد به نفس” نخست وزیر خواهد شد “را از طریق” پس از او قرار داده بود به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه.

دومینیک Raab که در حال حاضر به طور رسمی deputising برای بوریس جانسون صحبت شد که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه.

او تصریح کرد که نخست وزیر شد, تنفس بدون کمک است اما دریافت اکسیژن پشتیبانی می کند.

آقای Raab گفت: “او همچنان در ارواح خوب و در همراهی با معمول بالینی تمرین پیشرفت خود را همچنان به نظارت نزدیک در مراقبت ويژه است.”

وزیر امور خارجه صحبت کرد آقای جانسون به عنوان یک “دوست” را به عنوان او با اشاره به “ناگهانی از حمایت” است که تا به حال ارائه شده به نخست وزیر پس از دوشنبه شب.

او افزود: “من فکر می کنم آن است که ارزش به خاطر سپردن که به خواهد در این مورد برای بسیاری از مردم این کشور که می دانم کسی در کار است که کاهش یافته است به بیماری کروناویروس آن است که یک شوک به همه ما است.

“او نه تنها نخست وزیر. برای همه ما در کابینه او است و نه فقط ما ،

بیشتر از بوریس جانسون

“او همچنین همکار و او نیز ما را دوست. بنابراین تمام افکار و دعاهای ما با نخست وزیر در این زمان با کری [Symonds] و تمام خانواده اش.

“و من با اعتماد به نفس او را از طریق چرا که اگر یک چیز وجود دارد که من می دانم در مورد این نخست وزیر است که او یک جنگنده است و او می خواهد به عقب پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت.”

آقای Raab گفت که او و دیگر وزرای کابینه “خواهد شد و چشمک زدن یا شانه خالی کردن” در جنگ علیه COVID-19 با وجود آقای جانسون نبود.

“برای ما در کابینه ما می دانیم دقیقا آنچه که او می خواهد از ما و انتظار از ما در حال حاضر,” او اضافه شده است.

آقای جانسون وضعیت بدتر در بعد از ظهر دوشنبه – بیش از یک هفته پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

آقای Raab ریاست روزانه صبح جلسه دولت کروناویروس “جنگ کابینه” برای دومین روز متوالی شد.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>