بد مجهز کوهنوردان نجات از کولاک در نزدیکی بریتانیا بالاترین قله

چهار بیمار مجهز کوهنوردان را نجات داده شده از نزدیکی قله بلندترین کوه در بریتانیا پس از گرفتار شدن در کولاک – با برخی از آنها با پوشیدن مربیان.

امدادگران که این گروه به بالای Ben Nevis در ارتفاعات اسکاتلند گفت: آنها بسیار خوش شانس بودند که ذخیره شده است, داشتن سوار خود را در بازحمت حرکت کردن بدون یخ محور گربه و یا حتی نقشه های.

سه نفر از این گروه بودند با پوشیدن مربیان زمانی که آنها airlifted از اوج در “وحشتناک” شرایط دوشنبه که شامل wind chill دمای -20C.

Blizzard-like conditions made for a difficult rescue. Pic: Lochaber Mountain Rescue
تصویر: کولاک-مانند شرایط ساخته شده برای یک مشکل نجات. عکس: Lochaber نجات کوه

Lochaber نجات کوه گفت: 22 اعضای درگیر در جستجو تا حدود 7.30 pm میان شدید آب و هوا ساخته شده است که حضور آن احساس در سراسر انگلستان پس از طوفان Ciara وارد بیش از آخر هفته.

در بیانیه ای در Facebook, تیم امداد و نجات گفت: “بسیار خوش شانس مردم است. هیچ زمستان کیت – هیچ تبر یخ هیچ گربه و تا آنجا که ما می دانیم هیچ نقشه. سه تا از بچه ها بودند در مربیان!!!!”

پست افزود: “آنها در حدود 150 متر پایین به Coire Eoghainn در شیب یخ و اگر آنها به حال تضعیف و یا از بین رفته بیشتر از این عواقب می تواند به مراتب جدی تر است.

“تلاش فوق العاده توسط اعضای تیم به آنها را پیدا کنید و آنها را با خیال راحت. با تشکر از R151 برای کمک و برخی از پرواز به تلفات برداشته از نیمه راه Lochan.”

بیشتر از انگلستان

این گروه در نظر گرفته شد به بلفرد بیمارستان در شهر فورت ویلیام شناخته شده به عنوان یک دروازه برای Ben Nevis.

وضعیت آنها شناخته شده نیست.

More than 20 people were involved in the search. Pic: Lochaber Mountain Rescue
تصویر: بیش از 20 نفر بودند در جستجو. عکس: Lochaber نجات کوه

در حالی که طوفان Ciara به آنجا نقل مکان کرد و دور از انگلستان و ایرلند و به سرزمین اصلی اروپابادهای قوی و بارش باران و ادامه داده اند و برخی از مناطق نیز برف و یخ برای مقابله با.

همچنین اسکاتلند زرد اخطار برای برف سنگین نیز در جای خود در ایرلند شمالی با خفیف برف و یخ هشدارهای پوشش شمال غرب انگلستان است.

پیش بینی هشدار داده است که بخش هایی از بریتانیا می تواند کولاک و تا 20 سانتی متر از برف است.

وجود دارد در حال حاضر بارش برف سنگین در اسکاتلند و ولز از جمله نعل اسب منتقل می کند.

Heavy snow in the Horseshoe Pass in northeast Wales. Pic: @ShopInTheCloud
تصویر: برف سنگین در نعل اسب تصویب در شمال ولز. Pic: @ShopInTheCloud
The Horseshoe Pass is in Denbighshire. Pic: @ShopInTheCloud1
تصویر: نعل اسب پاس در Denbighshire. Pic: @ShopInTheCloud1

نه به outdone توسط کوهنوردان در Ben Nevis دیگران ساخته اند که به بیمار توصیه سرمایه گذاری به مسیر بالقوه خطرناک آب و هوا شامل کسانی که به دنبال به “طوفان selfies” در مقابل بزرگ ساحلی با امواج.

مومبلس Coastguard صخره تیم امداد و نجات مستقر در نزدیکی سوانزی در سواحل جنوبی ولز توییتی یک ویدیو از خود گشت از مردم “خطر زندگی خود را برای یک عکس” با خشونت ،

“این ممکن است به نظر می رسد مانند سرگرم کننده, اما این فقط یک ایده خوب نیست” این تیم گفت.

The Mumbles Coastguard Cliff Rescue Team filmed people taking selfies as big waves hit a cliff face in south Wales
‘خطر زندگی خود را برای یک طوفان عکس’

کمک های اضطراری در حال ارسال به مناطق بدترین تحت تاثیر طوفان Ciara است که مختل ریلی هوایی و خدمات کشتیو همچنین موجب جاری شدن سیل و تخلیه.

یکی مرگ و میر مرتبط شده است طوفان – 58-ماه-پیر مردی که ماشین زده بود با یک درخت در حال سقوط در A33 در نیوهمشایر به عنوان او سوار از وینچستر به Micheldever در روز یکشنبه.

Hampshire پلیس گفت که در حال بررسی مرگ و درخواست کرد برای شهود و یا هر کسی که با ای به فیلم هایی از ماشین در لحظات منتهی به این حادثه به در تماس گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>