اگر شما خسته از robocalls شما باید در نظر بگیرید تلفن گوگل

گوگل صفحه 4

تاد Haselton | CNBC

اگر شما خسته از robocalls شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یکی از Google صفحه گوشی. در روز پنج شنبه گوگل اعلام کرد که تماس خود را روی صفحه نمایش از ویژگی های که به طور خودکار بلوک های شناخته شده robocallers در گوگل, پایگاه داده, است نورد از برای تمام صفحه گوشی های این هفته است. آن بود که قبلا فقط در دسترس در جدیدترین صفحه 4 صفحه 3 دستگاه. (در صفحه اصلی گوشی است که راه اندازی در سال 2016 متوقف دریافت به روز رسانی نرم افزار در سال گذشته اما گوگل می گوید آن را هنوز دریافت تماس صفحه نمایش.)

Robocalls ممکن است رانندگی شما مهره. با توجه به YouMail robocall شاخص وارد شده است که از YouMail برنامه که ساخته شده است را نیز بلوک robocalls وجود دارد 4.7 میلیارد robocalls قرار داده شده در ایالات متحده در ماه ژانویه سال 2020 یا 1800 دوم و 14.4 تماس در هر فرد است. برخی از ایالات متحده حامل مانند AT&T, Verizon, T-Mobile و Sprint در حال کار در پس زمینه به جلوگیری از robocalls بیش از حد. گاهی اوقات آنها هنوز هم دزدکی حرکت کردن از طریق و یا تنها کار بر روی برخی از گوشی ها هر چند.

و دیگر شرکت ها مانند اپل به شما اجازه به طور خودکار ارسال تماس هایی که دریافت شده از مردم است که در کتاب آدرس خود را حق به پست صوتی. اما گاهی اوقات شما از دست یک تماس مهم را از کسی مثل دکتر که شماره شما ممکن است نجات داد.

گوگل صفحه گوشی نیست به عنوان محبوب اپل اپل و یا حتی سایر گوشی های آندروید ساخته شده توسط شرکت هایی مانند سامسونگ. اما ویژگی های منحصر به فرد که در گوگل تکیه داده بود تماس صفحه نمایش ممکن است آنها را جذاب تر به مشتریان در سال های آینده.

تماس با صفحه با این نسخهها کار در یک زن و شوهر از راه های مختلف. یکی وجود دارد که در آن گوگل دستیار می توانید به تماس پاسخ دهید برای شما — و ببینید که چه کسی تماس پس از آن شما می توانید انکار تماس بگیرید و یا به کسی بگویید شما تماس بعد. اما در پاییز گوگل همچنین اضافه شده یک فیلتر که فقط بلوک تماس قبل از اینکه گوشی خود را حتی حلقه.

اگر شما یک صفحه برای اولین بار مطمئن شوید که شما باید آخرین نرم افزار تلفن از گوگل. به روز رسانی نورد از این هفته به طوری که شما ممکن است دیدن آن نشده است. هنگامی که شما آن را دریافت شما آماده به نوبه خود تماس روی صفحه نمایش.

راه اندازی صفحه نمایش تماس خود را در صفحه گوگل

گوگل

  • باز کردن برنامه تلفن خود را در صفحه.
  • شیر منو در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش.
  • تنظیمات را انتخاب کنید.
  • شیر “دادن و تماس روی صفحه نمایش.”
  • را انتخاب کنید “Call Screen.”
  • شیر “دادن.”
  • را انتخاب کنید “به صورت خودکار صفحه نمایش. کاهش robocalls.”
  • بازگشت به صفحه قبلی.
  • را انتخاب کنید “احتمالا جعلی به شماره.”
  • را انتخاب کنید “به صورت خودکار صفحه نمایش. کاهش robocalls” دوباره.

که در آن است.

وجود دارد گزینه های دیگر. اگر شما می خواهید به طور خودکار کاهش بار اول تماس گیرنده و یا خصوصی و پنهان شما همچنین می توانید به طور خودکار صفحه نمایش و کاهش تماس های آینده. اما پس از آن گوشی خود را نمی خواهد حلقه اگر ناشناخته اما مهم شماره خود را مانند Uber راننده در تلاش برای تماس با شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>