‘اگر شما عاشق ایتالیا و حفظ فاصله اجتماعی’: PM تشریح ایتالیا مستند کاهش

دولت ایتالیا اعلام کرده است اقدامات لازم برای سهولت این کشور مستند به عنوان کشور به نظر می رسد به دست آوردن کنترل از coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات ایتالیایی اعلام گزارش 260 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 روز یکشنبه بدترین روزانه مرگ و میر پس از 14 مارس آوردن این کشور در مجموع به 26,644.

در یک شب جلسه روز یکشنبه نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد که تولید و ساخت و ساز شرکت خواهد بود قادر به ادامه کسب و کار از دوشنبه 4 ارديبهشت با تجارت خرده فروشی بازگشایی دو هفته بعد در 18 مارس.

In this photo taken on March 04, 2020 Italy's Prime Minister Giuseppe Conte speaks during a press conference held at Rome's Chigi Palace, following a Ministers' cabinet meeting dedicated to the corinavirus crisis. - Lockdown measures taken in Italy over the coronavirus pandemic will be extended beyond their original deadlines, Prime Minister Giuseppe Conte said on March 19, 2020. (Photo by Tiziana FABI / AFP) (Photo by TIZIANA FABI/AFP via Getty Images)
تصویر: ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرده است قصد دارد به استراحت برخی از محدودیت های اعمال شده در کشور

پرداختن به خبرنگاران از طریق یک لینک ویدئو آقای کونته گفت: “از 4 مارس کل بخش تولید خواهد بازگشایی کامل بخش ساختمان بیش از حد و همچنین کل عمده فروشی بخش مرتبط با تولید و ساخت دارو ،

“این بسیار مهم است گذشت اما ما در حال انجام آن با بیان و ساختار برنامه های نوشته شده در این حکم جدید. ما اجازه می دهد این بازگشایی تنها تحت شرایط است که همه شرکت ها خواهد شد به شدت سازگار با تمام پروتکل های امنیتی.”

سفر باقی خواهد ماند محدود به خاص در مناطق و تنها برای کار و یا دلایل بهداشتی, اما مردم در حال حاضر خواهد شد اجازه دیدار با بستگان به عنوان طولانی به عنوان آنها احترام اجتماعی فاصله دستورالعمل و پوشیدن ماسک.

اما کسانی که تب بیش از 37.5 C (99.5 F) خواهد بود موظف به ماندن در خانه.

بیشتر از Covid-19

احزاب و حتی در میان اعضای خانواده را همچنان ممنوع است – اما مردم خواهد بود و مجاز به انجام ورزش در فضای باز کمی بیشتر از خانه خود را در گروه بیش از دو بزرگسال و دو فرزند و حفظ اجتماعی فاصله یک متر است.

داخل سالن ورزشی هستند اجازه داده می شود تا زمانی که شرکت کنندگان در نگه داشتن حداقل دو متر از هم جدا و پارک های عمومی را بازگشایی اگر چه تعداد افراد داخل کنترل خواهد شد.

Sky's Sally Lockwood takes a drive through a deserted Rome amid Italy's ongoing coronavirus lockdown
سالی Lockwood درایو از طریق ترک رم

مجالس ترحیم نیز برای رفتن به مجاز در کشور است که دیده می شود تعداد زیادی از مرگ و میر بیش از یک دوره کوتاه اگر چه آنها محدود خواهد شد به 15 متوفی نزدیک ترین خویشاوندان.

آن است که توصیه می شود که مراسم جشن هستند در خارج از منزل. جرم است و هنوز هم ممنوع است.

آقای کونته گفت: در 1 ژوئن, کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی و همچنین آرایشگری و زیبایی.

اما PM هشدار داد: “اگر ما احترام نمی گذارند فاصله اگر ما احترام نمی احتیاطی این بیماری همه گیر منحنی دوباره می تواند به افزایش و چرخش خارج از کنترل.

“ما باید بیشتر از مردم ما در حال مرگ و در آن مرحله خسارت برای اقتصاد ما خواهد بود غیر قابل برگشت است. اجازه می دهد به من می گویند که اگر شما عاشق ایتالیا و نگه دارید فاصله است.”

Italian Air Force flies over a deserted Rome
تصویر: نیروی هوایی ایتالیا پرواز بیش از یک ترک رم

تجزیه و تحلیل توسط آسمان خبرنگار سالی Lockwood:

ایتالیا سوم مستند آخرین مهلت فقط یک هفته دور. که 60 میلیون ایتالیایی به حدود هشت هفته در مستند. فقط در حال حاضر آنها شنوایی تدریجی اقداماتی که ممکن است به ارائه برخی از بازگشت به حالت عادی.

ما تبدیل شده ایم به دولت و شل شدن مستند اقدامات فوق العاده به آرامی ترسیم شرایط در جزئیات بزرگ و این زمان متفاوت است.

تا زمانی که در حال حاضر از آن شده است بی پایان افق مستند و که را شاید بتوان سخت ترین چیز است. دولت ایتالیا شده است در سخت مذاکرات این هفته برای تعیین بهترین روش عمل برای به اصطلاح “فاز 2” از این بحران است.

اما حتی پس از مذاکرات ماندگار در طول شب روز پنج شنبه اعلام رود, روز جمعه صورت گرفت تا جمعه شب. که روشن است نشانه ای از یک دولت است که مصرف بسیار محتاط روش برای بلند کردن اجسام از مستند اقدامات است.


More than 100 healthcare staff in Italy have lost their lives to COVID19 since February. And more than 12,000 have become infected.
ایتالیا با جامعه پزشکی در دولت از تروما

ایتالیا با وزیر خارجه Luigi Di Maio گفت: آسمان, اخبار, زندگی نمی تواند به حالت عادی بازگشت تا یک واکسن است در بر داشت. او همچنین به ما گفت که آن را خیلی زود به پیش بینی اینکه آیا سفر از سر گرفته خواهد در تابستان.

ایتالیایی ها تحت هیچ توهم که زندگی به حالت عادی بازگشت در هر زمان به زودی. در طول این بحران من هنوز به شنیدن یک نفر تقاضا برای مستند اقدامات برای برداشته شود. مردم در اینجا به نظر می رسد استعفا داد و به آن به نظر می رسد به درک جاذبه آنچه در این کشور مواجه است.

تروما ایتالیا انجام شده در دو ماه گذشته به معنی دولت بلند است مستند بسیار با احتیاط. و به عنوان سخت به عنوان آن را برای ایتالیایی ها با آنها زندگی کرده ام این تروما و درک این ضرورت ملی.

چند در اینجا خواستار نرمال آنها فقط می خواهید چیزی را برای هدف است. امشب آنها در نهایت باید یک چارچوب محدود به کار نسبت به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>