اگر شرکت سانوفی را coronavirus واکسن مدیر عامل شرکت می گوید: از آن می تواند به تولید 600 میلیون دوز در سال آینده

مدیر عامل شرکت سانوفی Paul Hudson, نوامبر 19 2019.

Gonzalo Fuentes | ایسنا

فرانسه داروسازی سانوفی انتظار به تولید 600 میلیون دوز از آن coronavirus واکسن در سال آینده اگر آن آزمایش های بالینی با GSK رفتن به عنوان برنامه ریزی شده مدیر عامل Paul Hudson روز جمعه گفت.

“ما یکی از معدود شرکت هایی که قادر خواهد بود برای ایجاد یک واکسن در مقیاس بزرگ او گفت:” طی مصاحبه ای با CNBC “Squawk Box.”

شرکت سانوفی و GSK اعلام کرد که آنها وارد یک توافق به طور مشترک ایجاد Covid-19 واکسن تا پایان سال آینده است. شرکت برنامه ریزی برای شروع آزمایشات بالینی در نیمه دوم سال 2020 و در صورت موفقیت آن را در دسترس برای عموم نیمه دوم 2021.

شرکت سانوفی و GSK یکی از چندین شرکت کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19 که بیمار بیش از 2.1 میلیون نفر در سراسر جهان است و کشته شدن حداقل 146,201 که از صبح روز جمعه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمانی برای درمان Covid-19 و داروسازان در مسابقه برای تولید یک واکسن است که انتظار می رود به 12 تا 18 ماه.

مدرن در همکاری با موسسه ملی سلامت یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی شروع کرد و با تست های آزمایشی به صورت بالقوه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 مارس.

جانسون و جانسون ” است که در آن با هدف تولید بین 600 میلیون تا 900 میلیون دوز از پتانسیل آن coronavirus واکسن تا پایان سه ماهه اول سال 2021 اگر انسان آزمایش های برنامه ریزی شده برای شروع در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

هادسون گفت: جمعه شدن آمریکا و دیگر نقاط جهان “بازگشت به حالت عادی” خواهد شد نیاز به یک واکسن.

در این میان شرکت سانوفی اهدای دوز هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان بالقوه. این دارو در آزمایش های بالینی بررسی اثر آن در درمان coronavirus اما از آن است که اثبات شده درمان نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>