برلین – فوریه 07: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در این دوره از ویژه جناح جلسه در فوریه 07, 2018 در برلین آلمان است.

فلوریان Classic

دولت آلمان کوچکتر شریک ائتلافی از حزب سوسیال دموکرات (SPD) گفته است که می تواند ترک داد اگر آنگلا مرکل مجبور است در خارج از دفتر رهبر جدید از حزب اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU).

سیاستمدار دیده می شود به عنوان مرکل را به عنوان جانشین رهبر, Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد روز دوشنبه که او را از CDU صندلی ایجاد یک خلاء رهبری در بالای حزب و تنظیم در حرکت یک رهبری جدید مسابقه که مجموعه را به جای تابستان.

مرکل شد باقی می ماند صدراعظم آلمان تا مدت او در دفتر به پایان می رسد در سال 2021 اما اگر یکی از رقبای سیاسی انتخاب شده است به دست آورد رهبری آن می تواند دشوار است برای او برای دیدن کامل مدت است.

دبیر کل حزب سوسیال دموکرات است که در یک ائتلاف با CDU و آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU), گفت: اگر مرکل مجبور است از chancellorship حزب می تواند بیرون بکشد و به اصطلاح “ائتلاف بزرگ.” که می تواند باعث کامل انتخابات پیش از رای گیری برنامه ریزی شده را قبل از اکتبر 2021.

“آنجلا مرکل وقت صدراعظم. ما رفت و با او به این ائتلاف است. و با او ما را نیز ترک این ائتلاف — به طور منظم برای انتخابات آینده تاریخ” SPD دبیر لارس Klingbeil گفت: با توجه به اشپیگل.

“ما می خواهیم به ادامه همکاری با (Grand) اتحادیه در دولت فدرال است. این دولت انتخاب شده است تا پاییز سال 2021,” او گفت:.

Klingbeil نظرات آمده میان افزایش عدم قطعیت در CDU بیش از آن رهبر آینده و اینکه آیا او (اگر چه همه علاقه مندی ها برای این کار هستند مردان) ادامه خواهد داد مرکل بیشتر در میانه رویکرد به دولت خواهد شد و یا یک سنتی محافظه کار و موقعیت سعی کنید برای مقابله با از دست دادن رای دهندگان به جناح راست جایگزین برای آلمان ،

یکی از مورد علاقه های شما برای CDU رهبری فریدریش مقرر است که دیده می شود به عنوان یک رقیب مرکل. او با حمایت اعضای حزب که می خواهید یک تغییر از مرکل بود و ناراضی بودند و در برخی از لیبرال تر سیاست هایی مانند سیاست درهای باز در اروپا و مهاجران در 2015.

آرمین Laschet برتر از ایالت نوردراین-وستفالن در کشور و وزیر بهداشت ینس Spahn نیز رقیب اصلی برای این نقش هستند و هر دو به عنوان دیده می شود در ادامه مرکل موضع میانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر