Idris Elba می گوید coronavirus بود ‘ضربه’ تاثیر بر وضعیت روانی

Idris Elba گفت: داشتن coronavirus تا به حال یک “ضربه” تاثیر بر او ذهنی است.

این بازیگر و همسرش سابرینا Dhowre آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل شیوع.

او می گوید: او در حال حاضر “به طور کامل بهبود” و احساس “خوش شانس برای زنده ماندن است و خدا را شکر که قادر به ضربه” این ویروسدر مصاحبه با رادیو فردا.

idris elba
مارس: “این جدی است. فکر می کنم در مورد اجتماعی فاصله’

اما 47 ساله اضافه شده است که این بیماری در زمان تلفات در او ذهنی و گفت: “من بدون علامت پس از من نیست و عمده علائم هر کس دیگری کردم.

“ذهنی آن را به من ضربه بسیار بد است چرا که بسیاری ناشناخته بود در مورد آن.

“من احساس بسیار مجبور به صحبت در مورد آن فقط به دلیل آن را مانند یک ناشناخته است.

“بنابراین روانی تاثیر است که در هر دو خودم و همسرم بسیار آسیب زا است.”

بیشتر از Covid-19

او افزود: “من نیاز به این مستند سعی کنید به دریافت بیش از آن. و معلوم جهان در واقع احتمالا مورد نیاز این مستند بیش از حد.”

در آوریل ستاره پیشنهاد کرد که جهان باید از طریق یک هفته قرنطینه هر سال به عنوان یک یادآوری از آنچه اتفاق افتاده است – اما بعد از ردیف عقب در نظرات.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این لوتر ستاره نیز در میان چندین معماران و طراحان که به تازگی با امضای نامه ای خواستار سرمایه گذاری بیشتر در استعدادهای درخشان در صنعت سرگرمی است.

اما او نمیخواهد گذشته تولیدات به سانسور می شود مانند Little Britain.

او گفت که به عنوان یک معتقد به آزادی بیان او احساس می کند که بینندگان باید ببینید چه چیزی ساخته شده در گذشته با برخی از مرتب کردن بر اساس سیستم امتیاز معرفی شده است.

8 minutes and 46 seconds: The Killing of George Floyd looks at how a black man died during his arrest by a white police officer in Minneapolis and the impact on global race relations.
مستند: 8 دقیقه و 46 ثانیه

“کمیسیون و بایگانی-دارندگان کشیدن چیزهایی که آنها فکر می کنم فوق العاده ناشنوا تن در این زمان — به اندازه کافی و خوب برای شما” البا گفت.

“اما من فکر می کنم در حال حرکت رو به جلو مردم باید بدانند که آزادی بیان پذیرفته شده است اما مخاطبان باید بدانند آنچه که آنها در حال گرفتن به.

“من باور نمی کنم در سانسور.”

در ماه ژوئن البا Elba, روایت یک آسمان اخبار مستند – 8 دقیقه و 46 ثانیه: قتل جورج فلویدپس از فوران اعتراضات در پی آقای فلوید مرگ در دست پلیس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>