‘یاد’ آبی گذرنامه انگلستان صادر می شود از ماه آینده

انگلیسی ها را ببینید بازگشت آبی گذرنامه از ماه آینده پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا.

برای اولین بار از سبک جدید گذرنامه – شرح داده شده توسط دولت به عنوان یک بازگشت به یک “یاد” طراحی – صادر خواهد شد و تحویل در اوایل ماه مارس به دفتر خانه اعلام کرده است.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: “خروج از اتحادیه اروپا به ما یک فرصت منحصر به فرد برای بازگرداندن هویت ملی و ایجاد یک مسیر جدید در جهان است.

“با بازگشت به یاد آبی و طلا, طراحی, انگلیسی پاسپورت یک بار دیگر خواهد بود در هم پیچیده با ما هویت ملی و من نمی توانم صبر کنید برای سفر در یک.”

Home Secretary Priti Patel with the new UK passport
تصویر: دبیر خانه Priti پاتل محور ‘یاد آبی و طلا طراحی’

مقدمه ای از آبی گذرنامه خواهد بود مرحله به مرحله و از اواسط سال 2020 همه پاسپورت جدید خواهد بود آبی به جای کبود پیشینیان.

نخست وزیر سابق ترزا مارس اعلام کرد که بازگشت به آبی گذرنامه در دسامبر 2017, نقطه آن را به عنوان “یک بیان از ما استقلال و حاکمیت” او به عنوان برنامه ریزی شده بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا.

بعدا مشخص شد که فرانکو-شرکت هلندی بود که با توجه به £260m قرارداد برای تولید جدید گذرنامه بحث برانگیز جایگزین قبلی انگلیسی, تولید کننده گذرنامه انگلستان.

بیشتر از Brexit

انگلستان به تصویب رسید کبود گذرنامه در سال 1988 در خط با اتحادیه اروپا, توصیه های, با برخی از Brexiteers داشتن استفاده می شود این رای به ترک بلوک به استدلال می کنند برای بازگشت به گذشته آبی رنگ است که اولین بار در سال 1921.

این گذرنامه بودند آبی و یا سیاه و سفید بوده است موضوع بحث است.

برخی در داخل اتحادیه اروپا که قبلا اشاره شد وجود دارد هرگز هیچ قانونی تعهد بریتانیا به تغییر رنگ به کبود.

کرواسی که اتحادیه اروپا در سال 2013 حفظ آن آبی گذرنامه با هیچ برنامه ای برای تغییر طرح رنگ.

New UK passport
تصویر: گذرنامه خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ تا کنون

و همچنین تغییر رنگ جدید گذرنامه انگلستان صادر شده از ماه آینده خواهد بود و نقش برجسته با گل نمادهای انگلستان ایرلند و اسکاتلند و ولز است.

دفتر خانه دارای آن نیز خواهد بود “پیشرفته ترین پاسپورت بریتانیایی تا کنون” با قایق های جدید و به روز شده ویژگی های امنیتی.

این شامل یک پلی کربنات اطلاعات صفحه حاوی فن آوری های تعبیه شده به سند به نگه داشتن اطلاعات شخصی امن.

گذرنامه جدید نیز ساخته شده با استفاده از “آخرین و امن ترین چاپ و تکنیک های طراحی” برای اطمینان از آنها خواهد بود “حتی سخت تر برای ایجاد” خانه کرد.

این بخش نیز امیدوار کننده برای کاهش ردپای کربن تولید شده از طریق تولید جدید گذرنامه به خالص صفر از طریق پروژه هایی مانند کاشت درختان.

New UK passport against its predecessor
تصویر: جدید پاسپورت انگلستان در برابر آن قبل از سال 1988 سلف

استاندارد گذرنامه خود ادامه خواهد داد و شامل 34 صفحه در حالی که مسافر مکرر “جامبو” گذرنامه در حال حاضر شامل 54 صفحه است.

کسانی که در برگزاری معتبر کبود گذرنامه می توانید همچنان به استفاده از آنها را برای سفر تا زمانی که آنها به پایان می رسد.

از مارس سال گذشته کبود گذرنامه شروع به صادر می شود بدون کلمات “اتحادیه اروپا” بر روی جلد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>