یاد 747 جت ادم تنومند و بدقواره نزدیک شدن پایان به بوئینگ قرار داده شده قسمت آخر سفارشات

ایالات هواپیمایی بوئینگ 747-400 هواپیما انجام آخرین پرواز مسافر در 7 نوامبر 2017.

NurPhoto

بوئینگ و تامین کنندگان مجموعه نهایی تعدادی از قطعات آن نیاز خواهد بود برای 747 جت ادم تنومند و بدقواره برنامه حداقل یک سال پیش سیگنالینگ پایان برای یک هواپیما که دموکراتیک جهانی مسافرت هوایی در 1970s اما پشت افتاد مدرن دوقلو-موتور هواپیما, صنعت منابع به رویترز گفت در روز جمعه.

بوئینگ “ملکه آسمان” ترین جهان به راحتی به رسمیت شناخته شده jetliner با آن خم بدنه و موتورهای چهار مشخص شده آن 50 سال پرواز سالگرد در فوریه 2019 چسبیده به لطف زندگی به یک محموله بازار رونق سوخت خرید آنلاین.

اما برای پایان دادن به این برنامه شده است معلق در هوا در سال به دلیل کاهش سفارشات و قیمت گذاری فشار است. Coronavirus همه گیر نیز خرد مسافر سفر و تقاضا برای جدید جت.

آخرین سفارش برای یک مسافر نسخه در سال 2017, زمانی که دولت ایالات متحده خواسته بوئینگ به repurpose دو 747-8 jetliners برای استفاده به عنوان یک نیروی هوایی توسط رئیس جمهور ایالات متحده.

بوئینگ کاهش یافته است به تایید می کنند که آن را کشیدن پلاگین بر روی 747 از برنامه های اولین گزارش خبری بلومبرگ روز پنج شنبه.

“در ساخت با نرخ 0.5 هواپیما در هر ماه 747-8 برنامه دارای بیش از دو سال از تولید پیش از آن در راستای تحقق فعلی ما مشتری تعهدات” بوئینگ سخنگوی گفت.

“ما همچنان به تصمیم گیری درست برای حفظ خط تولید سالم و نیازهای مشتری,” او اضافه شده است.

پایان 747 را دنبال ایرباس SE تدریجی آن A380 جت ادم تنومند و بدقواره. در ماه ژوئن گذشته محموله أفرسزد قطعات بزرگترین هواپیمای خزید به سمت یک کارخانه مونتاژ در جنوب غربی فرانسه است.

مرگ 747 برنامه همچنین می تواند معنی اتهامات و اخراج برای توقف تولید در این ماموت وسیعی از بدن گیاه در خارج از سیاتل. آن را نیز می تواند پیامدهای مالی در برنامه های جدیدتر مانند 787 Dreamliner و آخرین مدل از 777 که به سهم بیشتری از این گیاه را سربار اگر 747 خط رفت و تیره.

یک تامین کننده منبع گفت که او مطمئن نیست که بوئینگ ساخته شده است یک تصمیم رسمی برای پایان دادن به برنامه اما گفت: تعداد نهایی کشتی مجموعه – به عنوان مجموعه کامل از قطعات شناخته شده بود موافقت با عرضه پایه حداقل از یک سال پیش.

بوئینگ نیز حذف زبان از مالی براده گفت که می خواهد همچنان به “بررسی زنده بودن” از 747 برنامه که یک صنعت منبع گفت: یک داستان بگویید نشانه ای از برنامه های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>