Ginni Rometty, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آی بی ام در سخنرانی خود در مراسم @کار رویداد در شهر نیویورک در تاریخ 2 آوریل 2019.

سیندی Ord | CNBC

در طول ویرجینیا “Ginni” Rometty هشت سال در راس, IBM, بخش فن آوری لذت می برد تاریخی رالی در outsized نوسان بیش از این گسترده تر اقتصاد و بازار سهام است. شرکت های اینترنتی, نرم افزار, فروشندگان و chipmakers همه بسیج به عنوان تقاضا افزایش یافت و برای قدرت محاسباتی و برنامه های کاربردی.

متاسفانه برای Rometty IBM بود استثنا برای این قاعده است.

IBM سهام کاهش یافته است 24 درصد تحت Rometty رهبری تنها ایالات متحده شرکت با تکنولوژی در حال حاضر به ارزش 100 میلیارد دلار یا بیشتر برای از دست دادن ارزش در آن دوره است. سهام دیگر 16 با ارزش ترین شرکت های فن آوری به دست آورد در هر نقطه از 64% (Qualcomm) به 3,468% (Netflix).

در روز پنج شنبه, IBM اعلام کرد که Rometty پله به عنوان مدیر عامل و جایگزین خواهد شد توسط Arvind کریشنا است که منجر ابر و شناختی نرم افزار کسب و کار و رهبری $34 میلیارد دلار کسب کلاه قرمز که در بسته سال گذشته است. در بیانیه مطبوعاتی خود آی بی ام گفت که Rometty, 62 “ساخته شده تغییرات جسورانه به انباشتگی آی بی ام برای آینده سرمایه گذاری در بخش ارزش از آن بازار و بهینه سازی این شرکت نمونه کارها.”

در حالی که 109 سال شرکت ساخته شده است که شرط های بزرگ از جمله کلاه قرمز معامله و سرمایه گذاری به شدت در ابر رایانه و هوش مصنوعی IBM است یا شده است بصورتی پایدار و محکم در خارج از بالا ترین رشد فن آوری و کسب و کار و مانند تبلیغات آنلاین و محتوا و یا موفق به گرفتن سهم بازار قابل توجهی در مناطق که در آن شرکت کنند.

به عنوان مثال:

  • آمازون و مایکروسافت و گوگل را تاسیس خود را به عنوان بزرگ سه ابر زیرساخت ها است.
  • Salesforce مایکروسافت و ادوبی را محبوب ترین اشتراک برنامه های کاربردی نرم افزار.
  • Chipmakers Nvidia, Broadcom, Texas Instruments, اینتل و کوالکام را به درجات مختلف بهره مند از رونق در محاسبات. IBM فروش تراشه آن کسب و کار در سال 2014.
  • Accenture یکی از IBM پیشرو رقبا در آن خدمات کسب و کار تقریبا چهار برابر ارزش بیش از هشت سال با تمرکز بر کمک به مشتریان انتقال به دیجیتال و ابر فن آوری.

تحلیلگر Wedbush موشه Katri به نام اعلام یک “خوش آمدید دیر رهبری تغییر” در یک توجه داشته باشید به مشتریان و گفت که IBM به تبدیل شدن به بیشتر های مربوطه در جهان تحت سلطه توسط تلفن همراه تجزیه و تحلیل و ابر (SMAC).

“در طول چند سال گذشته نتایج بدون زرق و برق و متناقض عملکرد مالی منعکس مدیریت ناتوانی به طور موثر انتقال این شرکت تا حد زیادی میراث تحویل/نمونه کارها محصول به SMAC-بر اساس مدل” نوشت: Katri که معادل نگه امتیاز در انبار. “بر اساس چشمگیر, رزومه شرکت, مدیر عامل جدید ممکن است یک شات مناسب و معقول در گرفتن نتایج ملموس از این شرکت افزایش تمرکز دیجیتال.”

IBM سهام افزایش 5.1 درصدی در روز جمعه به $143.90 آن بهترین عملکرد در یک سال حتی به عنوان گسترده تر در بازار چهار بر نگرانی های اطراف چین سریع-پخش coronavirus. تحت Rometty سهام کاهش یافت و از $183.88 هنگامی که او در زمان بیش از $136.77 در روز پنجشنبه ،

فروش سالانه در Rometty دوران کاهش یافته است از $107 میلیارد دلار در سال 2011 به پیش بینی $77 میلیارد دلار برای 2019. در سال 2015 Rometty با اشاره به واگذاری سال قبل از سه کسب و کار است که تا به حال به خود اختصاص 7 میلیارد دلار درآمد سالانه به عنوان از دست دادن “کالری خالی” از آنجا که آنها رشد کم و سود کم.

یک IBM سخنگوی کاهش یافته است به نظر در قیمت سهام شرکت را اما با اشاره به شرکت “سرمایه گذاری بلند مدت در فن آوری های مانند محاسبات کوانتومی و blockchain و همچنین به عنوان مهم فعلی سرمایه گذاری در ابر و هوش مصنوعی است.”

کریشنا, 57, طول می کشد بیش از Rometty پس از سه دهه در آی بی ام اخیرا به عنوان معاون ارشد و مسئول برخی از شرکت های مهم کسب و کار است. علاوه بر این, Jim Whitehurst, Red Hat مدیر عامل شرکت تبدیل خواهد شد و رئیس جمهور به عنوان از آوریل 6. کلاه قرمز شد آی بی ام بزرگترین-تا کنون کسب, و آن را بزرگ قرار داده و منبع باز نرم افزار سازمانی کسب و کار به آی بی ام hybrid cloud واحد.

Rometty گفت CNBC در زمان Red Hat خرید است که ایران باید به عنوان بخشی از یک طرح برای انتقال از مدیر عامل شرکت نقش است.

“من هنوز جوان هستم و من قصد ندارم در هر نقطه” او گفت:.

— CNBC اردن Novet کمک به این گزارش

تماشا کنید: IBM است که شبیه به Oracle زیرساخت های کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de