آی بی ام مدیر عامل Ginni Rometty پله پایین Arvind کریشنا به بیش

IBM سهام شروع به پریدن کرد به اندازه 5 درصد در روز پنج شنبه پس از شرکت گفت: Arvind کریشنا در حال تبدیل شدن آن 10 مدیر عامل جایگزین ویرجینیا “Ginni” Rometty. این تغییر موثر در مارس 6, با توجه به بیانیه.

Jim Whitehurst قرمز کلاه سابق مدیر عامل شرکت در حال تبدیل شدن به آی بی ام جمهور این شرکت اعلام کرد. IBM خود را به اتمام $34 میلیارد Red Hat خرید در ماه جولای.

Rometty, 62, شد, IBM, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در 1 ژانویه سال 2012 جایگزین سام Palmisano. زودتر او مسئولیت در فروش, بازاریابی و استراتژی. Rometty مورد مطالعه علوم کامپیوتر و مهندسی برق در دانشگاه نورث وسترن.

Ginni Rometty مدیر عامل شرکت آی بی ام در سخنرانی خود در کسب و کار میزگرد مدیر عامل اجلاس نوآوری در واشنگتن در دسامبر. 6 سال 2018 است.

Janhvi dr. kimberly helms | CNBC

رسمی بیوگرافی در IBM وب سایت اعتبار خود را با هدایت “موفق ادغام مشاور PricewaterhouseCoopers ایجاد یک تیم جهانی از بیش از 100 ، 000 کسب و کار مشاوران و کارشناسان خدمات.”

تحت Rometty IBM ساخته شده خدمات ابری بزرگتر اولویت و از آن خارج شد برخی از کسب و کار از جمله کم پایان سرور واحد از آن به فروش می رسد به خیر در سال 2014. در همان زمان این شرکت گیر کرده در اطراف هسته بازارهای مانند پردازنده مرکزی رایانه و نرم افزار پایگاه داده.

در طول دوره تصدی خود را به عنوان مدیر عامل شرکت IBM سهام کاهش یافته است حدود 26% در حالی که S&P 500 رشد 160%. در سال 2018 Rometty کل غرامت بیش از $17.5 میلیون, با توجه به شرکت در تازه ترین بیانیه پروکسی.

Rometty باقی خواهد ماند و شرکت رئیس اجرایی از طریق پایان سال, IBM گفت: زمانی که او بازنشسته خواهد شد پس از پیوستن به در سال 1981.

SVP و مدیر در IBM Research Arvind کریشنا صحبت می کنند و در مرحله در طول سال 2016 سیمی کسب و کار کنفرانس در ژوئن 16, 2016 در شهر نیویورک است.

برایان Ach | گتی ایماژ

کریشنا 57 یکی از IBM مدیران ارشد داشتن پیوست این شرکت در سال 1990. او در حال حاضر IBM معاون ارشد رئیس جمهور برای ابر و شناختی نرم افزار. کریشنا مشغول به کار در کلاه قرمز خرید. پیش از آن در زمان خود در شرکت کریشنا مشغول به کار در نرم افزار های امنیتی و مدیریت اطلاعات و او یک نویسنده از 15 اختراع ثبت شده با توجه به بیوگرافی در IBM وب سایت.

در انتشار Rometty توصیف کریشنا به عنوان یک “درخشان تکنولوژیست که نقش قابل توجهی در ما در حال توسعه فن آوری های کلیدی مانند هوش مصنوعی, ابر, محاسبات کوانتومی و blockchain” را به عنوان به خوبی به عنوان یک “فوق العاده عملیاتی رهبر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>