“من بیدار شد از من COVID-19 کما و پیدا کردن آن را به قتل رسانده بود مادر من’

به عنوان او به آرامی چشمانش را باز کرد, سهیل Anjum احساس چیزی بود که عمیقا اشتباه است.

او هنوز هم دروغ گفتن در تخت بیمارستان. همه او یاد مبهم بود گفت دکتر که او را به حالت اغما رفت.

اما وقتی که بود ؟ چه مدت او شده بود و در خواب ؟ او تا به حال هیچ ایده.

Sohail Anjum with members of his family
تصویر: سهیل Anjum (سمت چپ) با اعضای خانواده اش

“من تا به حال در دما و تب من سرفه و نفس. وقتی که من رفتم به A&E میز ثبت نام آنها در زمان تمام جزئیات و زمان من سطح اکسیژن و مرا فورا” او می گوید.

“آنها من را در یک اتاق و سپس چند ساعت بعد آنها منتقل شده بر روی یک بخش است. سپس من را در یک ماسک اکسیژن برای تغذیه اکسیژن به بدن من. شب بعد من تا به حال از ایطو جراح که آمد تا با یک تیم کامل و گفت: ما نیاز به قرار دادن شما به القاء خواب.

“در آن زمان من نمی دانستم که ناشی از خواب به معنای کما و من خیلی بد گفتم خوب انجام آنچه شما باید انجام دهید.’ من قرار دادن ایمان من در آنها است.”

سهیل بود تا بیمار با COVID-19 که او نیاز به انتوبه.

بیشتر از Coronavirus

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“آنها قرار بود من در یک ونتیلاتور اما من نمی دانم که چگونه بسیاری از روز من در یک. من نمی دانم اگر آن را از ابتدا یا در نیمه راه از طریق.”

در حالی که او خواب بود که پزشکان به او tracheostomy. “در واقع آنها با ایجاد یک سوراخ کوچک و قرار دادن آنها یک لوله به داخل ریه های خود را به اطمینان حاصل شود شما بدن است که اکسیژن مورد نیاز است.”

شانس زنده ماندن پس از انتوبه بالا نیست.

“من از خواب بیدار شدم و آنها به من گفت که آن را لمس و به دلیل در کما من متوسط بود نمی آیند و آنها پمپاژ من با دارو آنتی بیوتیک ها و مسائل پس گفتند: آن نگاه می رفته اند یا در راه است.” آن را 50-50 یا نه من جان سالم به در برد.”

سهیل اولین افکار هنگامی که او دور بودند ، او نمی دانم چرا اما می گوید او فقط به حال یک “احساس”.

او از پزشکان و پرستاران است اما هیچ کس نمی خواهد پاسخ سوالات خود را. این بود تا یک مشاور که او نیز از یک خانواده, دوست, را شکست برخی از اخبار ویرانگر به سهیل.

“این در مورد مادر من بود که به بستری در همان بیمارستان تنها چند روز پس از من تا به حال انتوبه شده است. او را به بیمارستان رفت من فکر می کنم در یک شنبه و با گذشت دو روز بعد.”

Sohail believes his mother's prayers saved him
تصویر: سهیل معتقد است مادرش را بپردازد و او را نجات داد

رشیدا بگوم محمد بود و در همان بیمارستان در حال مرگ از COVID-19 فقط چند بخش و دور از او ، سهیل البته نمی دانم زیرا او اغماء. اما هنوز هم او می گوید: او می دانست که چیزی اتفاق افتاده بود به او.

“آن نیست در واقع شکسته من فقط به حال این احساس. آن را فقط به من افکار و مسائل. من نمی دانم اگر من شنید کسی صحبت کردن در کما. زیرا زمانی که شما در حالت اغما آنها می گویند وجدان خود را هنوز زنده است و شما تمایل به گرفتار اوهام و خیالات.

“وقتی که من از خواب بیدار شدم اولین چیزی که از من درخواست شد برای من بود, تلفن همراه, بنابراین من می توانم تلفن من برادر و تایید این خبر.

“یکی از پرستاران که می دانستم برادرم زنگ زد به او و گفت:” برادر خود را بیدار است و او درخواست شده است در مورد مادر خود را.’ من فکر می کنم در آن زمان برادر من کمی شوکه شده مانند ” چگونه او را پیدا کنم از کسی که به او گفتم?’

“پزشکان و پرستاران می دانستند اما هیچ کس می خواست به من بگوید به دلیل تروما من بوده است. منظور من وقتی که من بیدار شد و در بخش CCU در آن زمان و پس از آن یکی برادر من دوستان است که یک مشاور پایین آمد و او را به نوعی تایید کرد و به آرامی اخبار شکست.”

سهیل بود که وضعیتی وخیم در شوک خبر از مرگ مادر او. اما دیگر وجود دارد بمب می آیند.

به وی گفته شده بود در کما نزدیک به یک ماه است.

Sohail being applauded by hospital staff as he leaves hospital
تصویر: سهیل بودن تحسین شده توسط کارکنان به عنوان او از بیمارستان مرخص شد

سهیل برادر عقیل داده شده بود اجازه ویژه برای دیدار مادر خود را فقط قبل از او درگذشت. او گفت سهیل که او تا به حال دعا برای بهبودی خود را تا آخرین نفس.

“مادر من بود و در یک بازی بسیار ضعیف از وضعیت برادر من اجازه یک ملاقات ویژه ای تحت شرایط استثنایی در غیر این صورت هیچ ملاقات داده شد. او بازدید او را در شب و در یکی از آخرین چیزهایی که او, دعا برای سلامتی من به بهتر.

“به من گفته شد که در حالی که من در کما این تنها زمانی بود که او در گذشت, تنها پس از آن که اعضای حیاتی و موثر بدن شروع به بهبود به طوری که زمانی که پزشکان متوجه وجود دارد برخی از امید برای من. قطعا مادر من نماز است که مرا نجات داد.”

Sohail's COVID ordeal has aged him
تصویر: سهیل را COVID مصیبت سن او

سهیل 47 اما به نظر می رسد بسیار قدیمی تر است. بدن خود را ضعیف و او پیاده می رود unsteadily با کمک عصا. پزشکان به او گفته اند آن را حداقل شش ماه دوباره به بازسازی قدرت خود را. و خواهد شد که با کمک منظم فیزیوتراپی.

“از آنجا که من در کما به مدت یک ماه تمام من جای دیگری منتقل شد. در واقع من تا به حال هیچ عضله حرکت ندارند. من احساس کمی ، disorientated. پس از CCU زمانی که آنها به من منتقل شد به بخش برای هفته اول و یا دو من کاملا بی حرکت نمی توانستم حرکت و یا صحبت کنید تا پرستاران مجبور به استحمام من.

“من نمی توانستم بلند کردن یک قاشق به طوری که آنها تا به حال به من خوراک صبحانه و نهار و شام. در آن زمان من تا به حال از دست من به عنوان طعم و بنابراین تنها چیزی که من از خوردن در زمان ماست. قبل از من رفت و در من 67kg. در بیمارستان وقتی که آخرین آنها وزن من پایین آمده به 59kg بنابراین من تا به حال از دست داده شدید مقدار زیادی از وزن.”

سهیل را دیدم در بیماران در حال مرگ در اطراف او. او می داند که او نمی خواهد که جان سالم به در برده شده است که با سرعت و مهارت مراقبت از او در بیمارستان است.

“من واقعا باید به ستایش جراحان و پرستاران که در خط مقدم هستند که در معرض خطر زندگی خود را به منظور اطمینان حاصل شود که بیماران هستند و پس از نگاه و برای سلامت خود و بهره مند شوند.

“زمانی که من در بخش پرستاران وجود دارد واقعا پس از نگاه شما. اگر من تا به حال رفته به A&E زمانی که من و اگر پزشکان تا به حال من را به یک ناشی از کما در زمان آن ممکن است یک داستان متفاوت برای من است.

“من ممکن است اینجا نشسته امروز با داشتن این گفتگو بنابراین من واقعا باید از آنها تشکر می کنم برای همه کار سخت و تلاش آنها را به صرفه جویی در زندگی من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>