من در حال تبادل نظر در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده به عنوان COVID-19 درمان – مغلوب ساختن پیشی جستن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: نظرات خود را در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده مردم در داخل بدن برای مبارزه با COVID-19 شد طعنه آمیز.

کلمات او آمد و تنها چند ساعت پس از او به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای نگه داشتن مواد ضد عفونی کننده و “(ماوراء بنفش) نور داخل بدن” به عنوان راه حل های ممکن به کروناویروس بحران است.

او گفت: در مورد مواد ضد عفونی کننده: “آن را می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه و یک راه وجود دارد ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن…”

Donald Trump has some interesting ideas about how to treat coronavirus
نور و مواد ضد عفونی کننده: trump’s درمان پیشنهادات

در میان منتقدان پزشکان بودند که گفت: ایده این بود که “غیر مسئولانه” و “خطرناک” و شرکت هایی که تولید مواد ضد عفونی کننده مانند Dettol ساز Reckitt Benckiser, که گفت که “تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)”.

اما زبان در روز جمعه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

“در حال حاضر مواد ضد عفونی کننده هنگامی که انجام این کار (ساخت یک دست شستن ژست) شاید در دست کار می کنند و من پرسیدن سوال از آقایی که اونجا بود دیروز – بیل (بیل Bryan سر علم و فناوری ریاست در US Department of Homeland Security زیستی-دفاع آزمایشگاه) – از آنجا که آنها می گویند که چیزی را سه یا چهار ساعت یا شش ساعت است اما اگر خورشید است و یا اگر آنها با استفاده از مواد ضد عفونی کننده آن می رود در کمتر از یک دقیقه – آیا شما در مورد شنیدن این دیروز ؟

“من درخواست بسیار طعنه آمیز به سوال خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل اما آن را نشانی از آن را بکشند و آن را بکشند و آن را در دست و که همه چیز را بسیار بهتر است. که انجام شد در قالب یک سوال طعنه آمیز به خبرنگاران گفت.”

بیشتر از Covid-19

بسیاری از کشور شهروندان با این حال ممکن است خوشحال با حس خود را از طنز به عنوان مرگ و میر از این ویروس در صدر 50,000 در ایالات متحده آمریکا با داشتن دو برابر در 10 روز با توجه به شمارش آرا توسط آژانس خبری رویترز،.

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده را تصویب کرده است 880,000.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

کاخ سفید پیشتر گفته آقای ترامپ اولیه مواد ضد عفونی کننده نظر گرفته شده بود “از متن و اجرا با منفی عناوین”.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت که رئیس جمهور بود “بارها و بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان”.

رئیس جمهور شد و در حال حاضر رو نقد برای دفاع از قدیمی ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن است برای COVID-19که نشان داده شده است به ارائه هیچ سود و احتمالا در معرض خطر بالاتر مرگ.

غذا و دارو در ایالات متحده در روز جمعه نیز هشدار داد مردم در برابر این دارو به دلیل عوارض قلبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>