مدیر عامل سابق انجمن تجارت خز بریتانیا از نخست وزیر خواسته است فروش خز در بریتانیا را ممنوع کند.

مایک موزر که به مدت یک دهه در صنعت خز کار می کرد، آن را «آناچرونیستی، وحشیانه و غیرضروری» توصیف کرد.

او در یک مصاحبه پخش اختصاصی با اسکای نیوز گفت: «من از مزارع خز در سراسر جهان بازدید کردم. حیوانات را در قفس دیدم، استرس داشتم و رنج می بردم… نخست وزیر من از شما می خواهم که جلوی این ناهماهنگی را بگیرید، جلوی این تمرین ظالمانه را بگیرید و فروش خز – حالا- را ممنوع کنید.”

کشاورزی خز در بریتانیا در سال 2000 پس از مشاوره در بر داشت حمایت عمومی قریب به اتفاق برای این حرکت ممنوع شد.

Former CEO Mike Moser is urging Boris Johnson to ban the sale of fur in the UK

تصویر: مدیرعامل سابق مایک موزر است اصرار بوریس جانسون به ممنوعیت فروش خز در انگلستان

با این حال، بریتانیا هنوز خز پرورشی خارجی از جمله روباه، خرگوش، مینک، راکون و چینچیلا را وارد می کند که آقای موزر معتقد است «ناهماهنگ، مبهم، و ریاکارانه» است.

او به اسکای نیوز گفت: «خز یک ضرورت نیست. این برای غرور است. در سال ۲۰۲۰ هیچ توجیهی برای خز – توقف کامل وجود ندارد. این که یک حیوان برای تمام عمرش در قفس است اشتباه است.»

او می گوید تجارت خز «در جامعه مدرن جایی ندارد» و «خارج از مکان و خارج از زمان است.»

بیشتر از انگلستان

او ادعا می کند که آن را به خانه به لابرادور حیوان خانگی خود را پس از بازدید از مزارع خز در خارج از کشور است که او را به طور فزاینده ای سوال اخلاق نگه داشتن روباه و سگ راکون در قفس سیم برای تمام زندگی خود را.

وی افزود: این یک نوبت بزرگ U برای من است، اما اشکالی ندارد نظرتان را تغییر دهید و من از افرادی که خرید خز را برای تغییر نظرشان در نظر دارند، درخواست می کنم.

آقای موزر پس از آن که در یک تحقیق پارلمانی که به دلیل تحقیقات اسکای نیوز در مورد بدفروشی خز واقعی به عنوان جعلی آغاز شد، از نقش خود به عنوان رئیس اجرایی انجمن تجارت خز بریتانیا استعفا داد.

ما در بر داشت فروشگاه های بزرگ خیابان بالا محصولات تبلیغاتی به عنوان “faux” خز زمانی که در واقع آنها خرگوش، مینک، روباه، سگ راکون، و سازگار ترین با گربه بودند.

پس از اینکه اسکای نیوز یافته ها را در پارلمان ارائه کرد، کمیته انتخاب به این نتیجه رسید که خرده فروشان مصرف کنندگان را شکست می دهند و توصیه می کردند مشاوره عمومی در مورد ممنوعیت خز باید صورت گیرد.

آقای موزر به اسکای نیوز گفت: «به محض انتشار گزارش کمیته، استعفا دادم. من از تجارت خز استعفا دادم چون دیگر نمی توانستم با تمام حسن نیت، و با وجدانی خوب، از آنچه که معتقدم غیرقابل دفاع است دفاع کنم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de