من تا به حال به فایل را خود من انجام آن را به خودتان مستند پر

کشیدن دندان های خود را و ایجاد موقت پر کردن با استفاده از بتونه برخی از اقدامات از جان گذشته مردم در خانه در حال مصرف برای درمان دندان درد در طول مستند.

دندانپزشکان ساخته شده اند به عنوان دولت محدود جنبش برای مبارزه با گسترش COVID-19. تمام روال کار دندانپزشکی است لغو شده و به جای آن تنها مسائل جدی در نظر گرفته خواهد شد برای درمان.

قبل از مستند Deb Hepplestone شکست دندان او را ترک اعصاب خود را در معرض. دو پر کردن موقت نصب شد اما هر دو موفق به انجام این کار است. درد ثابت می شود غیر قابل تحمل بنابراین Deb زمام امور را به دست خود او توسط ریخته گری بتونه و هل دادن آن به شکاف سمت چپ در دندان ترک خورده.

Misshapen و هنوز هم باعث ناراحتی او احساس او تا به حال هیچ انتخاب دیگری به سپس به صورت اتفاقی فایل پایین پر کردن خودش است.

صحبت کردن به اخبار آسمان Deb گفت: “من آن را تمیز کردن به عنوان بهترین من می توانم چون من احساس من تا به حال هیچ گزینه دیگری وجود نداشت که در آن من می توانم به یک پر, پس از آن من تا به حال در واقع فایل خود من پر کردن با یک فایل فلزی چون من تا به حال یک قطعه از دندان های ناهموار ممکن میکند که حفاری را به زبان من.

“این فقط مایه تاسف است که درمان ندارد دیده می شود به عنوان یک اولویت به دلیل دندان درد وحشتناک و من مطمئن هستم که وجود دارد مردم در یک حالت بدتر از من شده است که واقعا رنج می برند چرا که آنها نمی تواند دیده می شود.”

The kit Deb Hepplestone used to fill her own cracked tooth
تصویر: انجام آن را به خودتان کیت Deb Hepplestone استفاده می شود برای پر کردن خود را ترک دندان

تعداد فزاینده ای از مردم در حال تبدیل شدن به تبادل نظر و دندانپزشکی وجود دارد نگرانی در مورد ایمنی.

بیشتر از Covid-19

انگلیسی Dental Association (BDA) گفت: مردم به انجام کار دندانپزشکی در خود بود “اجتناب ناپذیر”.

BDA معاون صندلی ادی دولا گفت: “من دیده ام پوشش رسانه ای از مردم مصرف خود را دندان و بدیهی است که توصیه نمی شود.

“برخی از اورژانس DIY درمان با هدایت از یک دندانپزشک است که احتمالا مفید وجود دارد به طور موقت پر کردن کیت است که می تواند خریداری شده در داروخانه ها به طوری که آنها در واقع می تواند چیزی را به مرتب کردن بر اساس یک دندان شکسته و یا پر کردن است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وقتی که می آید به گسترش coronavirus دندانپزشکی است به خصوص خطرناک است. مسئله این است که در مورد درمان های دندانپزشکی مانند پر کردن و یا پوسته پوسته شدن است که شناخته شده به عنوان تولید آئروسل روش – این به این معنی آنها تولید ابری از غبار که می تواند شامل COVID-19 ویروس.

با عمل جراحی بسته برخی مجبور شده اند به نوآوری. بسیاری از آنها با استفاده از ویدئو و مشاوره تلفنی با خیال راحت به ادامه به ارائه مشاوره به بیماران است. اما برای عفونت است که نمی توانید صبر کنید یک شبکه فوری دندان, شیوه های مراقبت از افتتاح شده است توسط بیمه خدمات درمانی.

شرق روستای دندان یک عمل جراحی است که اجازه داده شده است برای باز کردن. همه دندانپزشکان اختصاص داده شده است صحیح تجهیزات حفاظت فردی – مقدار مورد نیاز در هنگام انجام آئروسل تولید روش.

Dentists require full PPE before they can operate
تصویر: دندانپزشکان نیاز به کامل PPE قبل از آنها می تواند

آنها شده دیدن بیماران و برگشت پس از باز کردن به عنوان فوری مرکز. هر کس وارد این محوطه از جمله بیماران باید پاکسازی دست خود و پوشیدن یک ماسک صورت.

کارکنان باید توجه همه کسانی که پیاده روی به عنوان عفونی پس از PPE مورد نیاز است باید در تمام زمانها.

اگر چه بيماران مبتلا به آبسه یا عفونت خواهد بود تجویز آنتی بیوتیک یا مسکن اگر وضعیت آنها بدتر, آنها خواست به تماس 111 و در صورت لزوم آنها را به یکی از بیمه خدمات درمانی فوری مراکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>