Phillip Schofield مادر است که چگونه افتخار او است که او را “شجاع” و “الهام بخش” برای بیرون آمدن.

هنگامی که این مجری تلویزیون رفت و برای دیدن او به آرامی به او بگویید که او همجنسگرا بود, او به او گفت: “من اهمیتی نمی دهند.”

83 ساله است صحبت کردن زیر Schofield تصمیم به باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود علنا برای اولین بار در بی ریا چت در هوا با او امروز صبح شرکت میزبان و دوست نزدیک Holly Willoughby.

Stephanie Lowe and Phillip Schofield attend the National Television Awards 2020 at The O2 Arena on 28 January 2020 in London
تصویر: Phillip Schofield با حضور در تلویزیون ملی جوایز با همسر خود Steph لاو ماه گذشته

این ستاره تلویزیونی که دارای دو, grown-up, دختران با همسرش, Steph و گفته “در حال آمدن به شرایط با این واقعیت است که من گی” با حمایت از خانواده اش.

Schofield بازدید پت در خانه اش در Cornwall, جایی که او بزرگ شد به او بگویید که این خبر قبل از اعلام عمومی.

در مصاحبه با Mirror گفت: “برای او به طوری شجاع در مقابل بسیاری از مردم شد, الهام بخش, زیرا من می دانم که چقدر سخت بود برای او را به انجام.

“من دوست دارم Steph و دختران بیش از هر چیز در جهان است و من همیشه برای آنها وجود دارد.

بیشتر از Phillip Schofield

“هنگامی که فیلیپ سوار کرن به من بگویید اولین چیزی که گفتم این بود “من اهمیتی نمی دهند’.

“بله این یک شوک بود اما هیچ چیز به عنوان یک خانواده است که ما نمی توانیم حمایت و تحسین.”

Schofield, 57, ساخته شده اعلام در رسانه های اجتماعی ارسال در روز جمعه. فقط چند دقیقه بعد او در این صبح مبل به عنوان مهمان به صحبت کردن.

نهایی نشان می دهد از روز است که معمولا توسط Eamonn هلمز و اموزش Langsford اما Schofield در زمان بخشی به مصاحبه با Willoughby, 38, که خواندن یک بیانیه آشکار خود را سال مبارزه با همجنسگرا بودن.

آن گفت: “من درگیری درونی تضاد با جهان خارج است که تغییر کرده است بنابراین بسیار بهتر است. امروز کاملا به حق بودن دلیلی برای جشن و افتخار. بله من احساس درد و سردرگمی اما می آید که تنها از صدمه دیده است که من باعث به خانواده من است.”

Schofield که ملاقات Steph, 55, در حالی که او مشغول به کار در تولید و او در سیاه و سفید دیک بزرگ کودکان را نشان می دهد تلویزیون گفت: همسر خود را از بیش از 20 سال بوده است “باور نکردنی” و افزود: “او مهربانترین روح من تا کنون ملاقات کرد.”

او همچنین گفت: دختران خود شده اند “شگفت آور خود را در عشق”.

Phillip Schofield and Holly Willoughby
تصویر: Schofield بود و در مصاحبه های خود این صبح شرکت میزبان و دوست Holly Willoughby
Dermot O'Leary presents The X Factor and Britain's Got Talent
تصویر: Dermot o’leary است که در میان مشاهیر که شده پیام های پشتیبانی

Schofield گفت که در حالی که او احساس “کمی سبک تر” پس از اعلام داشت “بسیار آگاه وجود دارد و نه سوال که باعث درد و این امر باعث ناراحت”.

او گفت که “هیچ اسرار” از همسرش.

“این دشوار است, این چیزی است که اتفاق افتاده است به سرعت من تا به حال برای مقابله با این سر من واقعا برای برخی از زمان,” او گفت:. “ما شده ایم صادقانه و باز است.”

بعد از آن در روز جمعه او ارسال شده یک پیام در رسانه های اجتماعی برای تشکر از طرفدارانآنها گفتن: “شما هرگز نمی دانید چقدر مهم خود پشتیبانی شده است امروز.”

با استفاده از هشتگ #bekind او اضافه کرد: “لطفا بدون توجه به سن شما و یا افکار خود را به کسی صحبت کنید اجازه ندهید سر خود را به شما ضرب و شتم و امیدوارم شما پیدا کردن که دوستان و خانواده خود را یک توانایی قابل توجه به شما با عشق و درک خود.”

Schofield تصمیم به بیرون آمدن گسترده ستایش از طرفداران و دوستان و مشهور است.

Will Young says Phillip Schofield's announcement that he is gay makes it a day to celebrate
را جوان ‘غرور و همدلی’ به صورت Schofield

Willoughby گفت که او تا به حال “ترجمه شده از دوستان من از من امروز” در حالی که Ant and Dec, Will Young, David Walliams, Davina McCall, Matt Lucas و Dermot o’leary در میان ستاره ها برای ارسال پیام های پشتیبانی در رسانه های اجتماعی.

در مصاحبه با Sky News, خواننده جوان که علنا به مدت کوتاهی پس از پیروزی پاپ بت در سال 2002 گفت: Schofield بود “الهام”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im