“من نمی دانم او که قرار بود برای بازگشت’: بیوه COVID-19 قربانی نشان دل شکستگی

بیوه از جامعه داروساز که درگذشت از COVID-19 سخن از دل شکستگی قادر به دیدن شوهرش قبل از او در گذشت.

Kanan پاتل جنگیدند اشک به او توضیح داد که چگونه شوهرش Jayesh “راه می رفت و به سمت آمبولانس در دمپایی” و گفته بود که آخرین بار او را دیدم.

“او درست مثل یک اسکلت. او تا به حال وزن بسیار از دست داده. او به من گفت “من یک قاشق از آنجا که من نمی توانم نوشیدن آب با شیشه’.”

Jayesh Patel, community pharmacist who died from COVID-19
تصویر: Jayesh پاتل توزیع دارو در داروخانه

خانم پاتل معتقد است که شوهرش گرفتار این ویروس به عنوان او توزیع دارو در داروخانه های محلی.

به عنوان یک کلید کارگر او بسیار نگران او قرارداد COVID-19 اما او می گوید که او همیشه در زمان اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و خانواده اش تا آنجا که او می تواند.

به عنوان شوهرش وضعیت وخیم خانم پاتل احساس “چیزی درست نبود”. این است که زمانی که او به نام آمبولانس.

“او فقط رفت و در دمپایی. من نمی دانم که او نمی آیند.” این آخرین بار او را دیدم شوهرش زنده است.

بیشتر از Covid-19

Family of Jayesh Patel, community pharmacist who died from COVID-19, pray for him
تصویر: Kanan پاتل می گوید شوهرش همیشه در زمان اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و خانواده اش تا آنجا که او می تواند

زمانی که آنها در صحبت تلفنی پس از آقای پاتل در بیمارستان بستری شد او خواسته خانواده اش برای او دعا.

آخرین متن Kanan دریافت شده از Jayesh بود پس از پزشکان از درمان او را تایید کرده COVID-19. او سپس با انتقال به بخش مراقبت قرار داده و در یک ونتیلاتور.

“من تا به حال یک تماس از مشاور. او گفت: “ما نمی توانیم هر چیزی را برای او. ما به او 100% اکسیژن, اما هیچ چیز در حال رفتن از طریق’.”

خانم پاتل مطمئن بود که شوهرش را بهبود می یابند. او خواست بیمارستان را به او ونتیلاتور.

The team in Coventry spoke to Sky News ahead of its 72nd birthday which will be supported by a final clap across the UK.
گزارش ویژه: بیمه خدمات درمانی – فاجعه به ارمغان می آورد تغییر

اما زمانی که آقای پاتل وضعیت بدتر شده بیشتر Kanan به بیمارستان رفت و با برخی از آب مقدس و بت هندو خدا گانش. او بیش از این به یک پرستار در بیمارستان پارک ماشین و خواست که آب مقدس قرار می گیرد در مرگ شوهر لب مطابق با ایمان است.

در ساعت 11 صبح به صبح روز بعد همان پرستار زنگ زد خانم پاتل به او بگویید که Jayesh گذشت بود و او تا به حال انجام شده خانم پاتل آرزوها.

“این که چگونه من خداحافظی برای او بود.”

Jayesh پاتل یکی از ده ها هزار نفر از COVID-19 قربانیان بودند که به یاد روز دوشنبه با ادای احترام ویژه ای در کلیسای جامع سنت پل و هنگامی که نقطه عطفی بناهای تاریخی در سراسر پایتخت شد, بازیگران در نور آبی.

Downing Street goes blue for the NHS
خیابان داونینگ می رود آبی برای بیمه خدمات درمانی

معروف جهان, ساختمان از جمله خیابان داونینگ و ورزشگاه ومبلی آبی روشن در آستانه 72 تولد بیمه خدمات درمانی.

به مناسبت بوریس جانسون دیدار خواهد کرد NHS کارگران در شماره 10 باغ در روز یکشنبه بعد از ظهر قبل از یک کشور دور از کف زدن در 5 بعد از ظهر.

صحبت کردن در یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه نخست وزیر خواست عمومی به کف زدن برای “کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر و selflessly برای کمک به ملت از طریق این بیماری همه گیر”.

ابتکار به دنبال موفقیت هفتگی کف زدن برای سرپرستان و امید است این تشویق را تبدیل به یک سنت سالانه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

NHS اجرایی Sir Simon استیونس گفت که او امیدوار است را با استفاده از سالگرد به عنوان یک فرصت برای “گفتن صمیمانه متشکرم” به کارکنان بیمارستان.

آقا سیمون گفت: “در این سال بوده است بیشتر به چالش کشیدن در NHS تاریخ با کارکنان نمایش فوق العاده ای فداکاری مهارت و دلسوزی برای مراقبت از 100,000 بیماران با COVID-19 که نیاز به بیمارستان تخصصی درمان و بسیاری دیگر علاوه بر.

“در طول این زمان تست ما پرستاران, پزشکان, physios داروسازان و بی شماری بیشتر همکاران بودند پایدار حمایت از مردم نه از طریق هفتگی تشویق برای کلید کارگران است.

“هیچ خدمات بهداشتی و حتی بیمه خدمات درمانی می تواند به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

دولت آخرین آمار و ارقام نشان داد که 44,131 اند: پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان به عنوان از 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>