“من به اشک پشت سر هم’ — قرنطینه مسافران به باقی می ماند در انزوا پس از بازگشت به آمریکا در خاک

یک مسافر که در میان صدها نفر از آمریکایی ها که به طور داوطلبانه برای پیاده روی قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز بیش از آخر هفته گفت: CNBC شنبه که evacuees دریافت دور از کف زدن پس از ساخت آن به خاک ایالات متحده آمریکا.

این repatriates وارد یکی از دو نظامی ایالات متحده در پایگاه هوایی صبح روز دوشنبه از طریق منشور هواپیما از کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

“من پشت سر هم به اشک. آن را مانند ‘خوش آمدید’,” گفت, گی Courter که صرف 10 روز در قرنطینه با شوهرش فیل Courter در نزدیکی توکیو. او ساخته شده است این نظرات در یک ویدئو که پخش CNBC ویژه “شیوع” گزارش.

بیش از 3,700 مسافر و خدمه در ابتدا به دستور ژاپنی مقامات بهداشت به 14 روز در قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این ویروس هر چند برخی از آنها در حال حاضر شده است مجاز به ترک کشتی.

اما Courters’ خانه سفر به فلوریدا ممکن است گسترش به مارس را به عنوان آنها برگزار شد در لککلند ایر فورس بس در تگزاس تحت یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه. گی Courter نیویورک تایمز نویسنده پرفروش گفت که آنها مجاز نیست به ترک محله های خود را برای دو هفته مدت.

“ما باید قادر به رفتن به خارج. ما نیاز به هوای تازه برای سالم ماندن,” او گفت:. “این خیلی سخت برای من حتی در این مورد صحبت کنید.”

در هفته گذشته, گی Courter گفت: تجربه در قرنطینه کشتی شد “وحشتناک” به عنوان مهمانان منتظر بیرون مستند.

قرنطینه است انتظار می رود برای پایان دادن به چهارشنبه.

دیگر بیش از 100 آمریکایی مسافران است که باقی می ماند در شاهزاده خانم کروز متعلق به کشتی و یا در بیمارستان ها در ژاپن نخواهد بود مجاز به بازگشت به ایالات متحده تا زمانی که آنها در حال پاک مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت.

به منظور اجازه داده می شود در این کشور افراد باید صبر کنید تا 14 روز پس از پیاده کشتی بدون نشان دادن هر گونه علائم یا آزمایش مثبت برای COVID-19.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در مجموع 74,185 موارد تایید شده که از روز سه شنبه و 2,004 مردم فوت کرده اند تا کنون. اکثریت قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر در چین که در آن رمان ویروس سرچشمه در ماه دسامبر.

حدود 335 نفر در الماس شاهزاده گزارش آزمایش مثبت برای کوروناویروس. بیش از یک دوجین آمریکایی در کشتی باید قرارداد ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>