کادر پزشکی نشان می دهد که در فوریه 26, 2020 بسته های اطلاعاتی از یک Nivaquine قرص های حاوی کلروکين و Plaqueril قرص های حاوی هیدروکسی کلروکین مواد مخدر نشان داده است که نشانه هایی از اثربخشی در برابر coronavirus.

جرارد Julien | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

هیدروکسی کلروکین یک دهه قدیمی مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد برای کمک به بیماران بستری با Covid-19 با توجه به یک مطالعه مشاهدهای پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

مطالعه بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و انجام شده توسط محققان در نیویورک-پروتستان بیمارستان و دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در شهر نیویورک در نگاه 1,376 متوالی بیمارانی که نشان داد تا در اتاق اورژانس با علائم کروناویروس.

نزدیک به 60 درصد یا 811 از بیماران دریافت مواد مخدر در 48 ساعت نشان داد به طور متوسط بیشتر به شدت بیمار نسبت به کسانی که نمی دریافت دارو محققان گفتند. آنها گفتند: يافتههای حاصل از مطالعه پیدا نکردم هیچ سود بالقوه و یا آسیب از مواد مخدر اضافه کردن دقیق نوع کارآزمايی بالينی مورد نیاز است.

این یافته های جدید می آیند و دو هفته بعد غذا و دارو هشدار داد مصرف کنندگان در برابر کلروکين یا هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی رسمی تنظیم می باشد.

این سازمان گفت: از آن آگاه شد گزارش از “جدی ریتم قلب مشکلات” در بیماران مبتلا به این ویروس بودند که تحت درمان با داروهای مالاریا اغلب در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak.

هیدروکسی کلروکین که در دسترس است به عنوان یک داروی عمومی است و همچنین تولید شده تحت نام تجاری Plaquenil توسط داروسازی فرانسوی سانوفی می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند از جمله ضعف عضلات قلب و آریتمی. یک مطالعه کوچک در برزیل متوقف شد در این ماه به دلایل ایمنی پس از coronavirus بیماران مصرف کلروکين که هیدروکسی کلروکین مشتق شده است از توسعه آریتمی از جمله برخی که درگذشت.

کلروکين شد و تایید شده توسط FDA در سال 1949 برای درمان مالاریا. آن مشتق هیدروکسی کلروکین است که اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس.

این مطالعه پنج شنبه منتشر شده است یکی از چندین نگاه به دارو به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 1.2 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, در همکاری با دانشگاه آلبانی در حال انجام یک مطالعه مشاهدهای است که محققان امید می تواند برای ریختن به برخی از بینش به مواد مخدر بالقوه اثربخشی. آنها در حال بررسی پرونده پزشکی Covid-19 بيمار که از بیمارستان مرخص شده و یا فوت کرده اند برای دیدن آنچه که تجویز شد و آنچه که ممکن است موثر بوده است.

دیوید Holtgrave دین در دانشگاه آلبانی در دانشکده بهداشت عمومی و یک محقق کار با دولت گفت: CNBC در روز پنج شنبه که مطالعه آماده می شود منتشر شده اما در مراحل پایانی است.

مطالعات مشاهده ای در نظر گرفته نمی به عنوان قطعی به عنوان کارآزمایی های کنترل شده تصادفی از آنجا که پزشکان تجویز انواع داروهای دیگر برای درمان عفونت. کمتر رسمی روند اما می تواند عملکرد سریع تر نتایج و کمک به روند تصویب برخی از درمان.

وجود دارد مورد تایید FDA برای درمان Covid-19 و آمریکا مقامات بهداشتی می گویند واکسن را در 12 تا 18 ماه در اولین.

هفته گذشته FDA اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir برای درمان Covid-19. این حرکت پس از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی منتشر شد نتایج حاصل از مطالعه نشان Covid-19 بيمار که در زمان remdesivir معمولا بهبود پس از 11 روز چهار روز سریع تر از کسانی که نمی نگاهی به مواد مخدر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net