صدها نفر از انگلستان پلیس محکومیت جنایات از جمله حمله و دزدی و ظلم و ستم حیوانی

بیش از 200 خدمت افسران پلیس در انگلستان محکومیت برای جرایم جنایی از جمله حمله و دزدی و در اختیار داشتن مواد مخدر و حیوانات, ظلم, آسمان خبر می دهد.

نیروهای در سراسر کشور استخدام حداقل 211 افسران پلیس و PCSOs که به جرم از جرائم با توجه به اطلاعات منتشر شده تحت قانون آزادی اطلاعات.

تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر اما پس از تنها یک سوم از نیروهای نشان داد چگونه بسیاری از افسران خود را باید محکومیت های کیفری, با بسیاری از این ادعا آن را هزینه بیش از حد برای بازیابی اطلاعات است.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) به اخبار آسمان است که دارای سابقه کیفری است “هرگز اتوماتیک نوار برای پیوستن به پلیس” و اصرار ماموران در حال بررسی “در طول خدمات خود را”.

اما استیون اسمیت بود که حمله در بریستول توسط یک افسر که اجازه داده شد برای حفظ شغل خود گفت: او معتقد است هر کسی که با محکومیت خشونت باید ممنوع از کار برای پلیس.

Steven Smith was assaulted in Bristol by a police officer who kept his job
تصویر: استیون اسمیت حمله در بریستول توسط یک افسر پلیس که خود را نگه داشته کار

او گفت: اسکای نیوز: “بدیهی است که هر کس اشتباه می کند اما هنگامی که آن را یک حمله خشونت آمیز, من باور نمی کنم آنها باید (قادر به کار برای پلیس).

“شما می خواهم انتظار پلیس مردان و زنان به هیچ اعتقادات.”

بیشتر از انگلستان

Mr Smith, 45, گفت که او “سوخته و ناراحت” به یاد بگیرند که افسر بود که به جرم آزار او در سال 2014 ادامه کار را برای ایوان و سامرست ،

“شما باید قادر به رفتن به پلیس و خود قضاوت باید بالاتر از هیئت مدیره و بی عیب و نقص در همه زمان ها,” او اضافه شده است.

صداقت در پلیس شده است در زیر نور افکن در هفته های اخیر زیر اعتراضات گسترده قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در ایالات متحده است.

Police officers and vans behind safety police line tape.
تصویر: فقط یک سوم از نیروهای نشان داد چگونه بسیاری از افسران خود را باید محکومیت های کیفری

در میان نیروهای بریتانیا به نشان می دهد که چگونه بسیاری از آنها در خدمت پلیس محکومیت های کیفری:

  • خدمات پلیس ایرلند شمالی (PSNI) گفت: 99 خدمت افسران دریافت کرده بود محکومیت های کیفری در حالی که به کار گرفته شده توسط نیروی. این جرائم شامل مرگ با بی دقتی در رانندگی مشترک حمله و آزار و اذیت و در اختیار داشتن اسلحه گرم/مست مسئول اسلحه گرم
  • شمال ولز پلیس گفت: 20 افسر پلیس و پنج PCSOs باید محکومیت های کیفری, از جمله یک گروهبان به جرم حمله به دو افسر به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر و دو افسر محکوم به ظلم به حیوانات
  • کنت پلیس گفت: 22 خدمت افسران محکوم شده اند از جرائم از جمله پنج افسر رتبه “بازرس یا بالاتر”. این جرائم شامل مشترک حمله صدمه جنایی و نوشیدن و رانندگی
  • چهارده ایوان و سامرست پلیس محکومیت برای جرایم مانند حمله و دزدی و سرقت و به دست آوردن پول از طریق فریب
  • هفت Dorset پلیس محکومیت های کیفری, از جمله یک پاسبان به جرم سرقت و ABH و پاسبان گناه باعث غیر ضروری ظلم و ستم به حیوانات حفاظت شده
  • دوون و کورنوال پلیس گفت: نه در خدمت پلیس پاسبان باید محکومیت جنایات از جمله نوشیدنی رانندگی و حفاظت از داده ها قانون جرائم
  • نورفولک پلیس گفت: سه افسران محکومیت های کیفری, از جمله یک پاسبان گناه از باتری و دیگر پاسبان محکوم به داشتن یک تقلید اسلحه گرم در یک محل عمومی
  • Cheshire Police گفت: 18 خدمت افسران پلیس یا PCSOs محکوم شده اند از جرائم اما حاضر به فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر گفت: این امر نقض قانون حفاظت از داده ها

می آید بعد از اخبار آسمان فرستاده شده آزادی اطلاعات درخواست به انگلستان 45 ارضی نیروهای پلیس و همچنین حمل و نقل بریتانیا پلیس و وزارت دفاع ،

فقط 16 نیروهای نشان داد چگونه بسیاری از افسران خود را به حال محکومیت های کیفری با پلیس متروپولیتن پلیس اسکاتلند, Greater Manchester, پلیس و Merseyside پلیس در میان کسانی که ارائه اطلاعات است.

چندین گفت: نیروهای بازیابی سوابق خود را در افسران پلیس با محکومیت های کیفری خواهد هزینه بیش از حد تعیین شده توسط قانون آزادی اطلاعات.

دره رودخانه تیمز پلیس گفت: این امر می تواند یک “نامتناسب و غیر قابل توجیه انحراف از منابع پلیس” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در ضمن Nottinghamshire پلیس گفت: درخواست برای اطلاعات بود “مضطرب” – به معنی آن در نظر دارد به علت دلخوری و سرخوردگی و یا نگرانی.

دفتر خانه دستورالعمل دولت است که نیروهای پلیس “نباید استخدام افراد با هشدار و یا اعتقادات است که ممکن است به سوال تماس یکپارچگی متقاضی و یا خدمات”.

اما هدایت آمده است که “در هر مورد باید در برخورد با آن فرد شایستگی”.

مدیر پاسبان کریگ گیلدفورد این NPCC سرب به صورت حرفه ای استانداردهای گفت: آسمان خبر که “داشتن یک سابقه کیفری است هرگز اتوماتیک نوار برای پیوستن به پلیس و یا بسیاری دیگر از بخش عمومی حرفه ای”.

وی افزود: “متقاضیان باید خود را اعلام محکومیت و در هر مورد ارزیابی و در نظر گرفته شده توسط بررسی همه جانبه ادارات با استفاده از ارشاد ملی.

“ما را نقد کنید چه کسی به اعدام محکوم شد که حکم آنها دریافت, چگونه آنها در آن زمان چه شرایطی بودند و چه مدت پیش از آن بود. ما نیز دوباره دامپزشک افسران در طول خدمت خود و سطوح بالاتری از بررسی صلاحیت برای پست خاص.

“اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس و کارکنان در انجام وظایف خود در خدمت عمومی به بالاترین استاندارد.

“جامعه به درستی انتظار دارد که خدمات پلیس به عمل با صداقت و یکپارچگی و هر نمونه از رفتار افتادن زیر که استاندارد و یا زمانی که یک جرم شده است متعهد خواهد بود با برخورد به طور مستقیم بر اساس شواهد و مدارک ارائه شده به عنوان هیچ کس بالاتر از قانون است.”

صفحه اصلی دفتر سخنگوی گفت: “در اطراف وجود دارد 125,000 افسران پلیس در انگلستان و ولز به طور کلی اکثر آنها در انجام وظایف خود با بیشترین حرفه ای و صداقت و متعهد به نگه داشتن مکان امن.

“نیروهای ملزم به رعایت دقیق بررسی صلاحیت کد زمانی که استخدام کردیم و اصلاحات برای تقویت انضباطی سیستم و اطمینان حاصل شود که اقلیت کوچکی از افراد که سقوط کوتاه از استانداردهای بالا همسالان خود و مردم از آنها انتظار برگزار می شود به طور کامل پاسخگو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>