صدها نفر از دانشمندان بنا به گزارش ها ادعا می کنند که کمرنگ جلوه دادن خطر هوابرد گسترش coronavirus

صاحب السلطنه آرایشگران آلن کلی (L) پوشیدن PPE (personal protective equipment), از یک ماسک صورت یا پوشش به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 است منعکس شده در آینه به او کاهش موهای مشتری نیز صورت پوشش در دوبلین در ژوئن 29 سال 2020 به عنوان مستند اقدامات شروع به کاسته شود.

پل ایمان | خبرگزاری گتی ایماژ

یک گروه از 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف در حال گزارش در حال آماده شدن برای انتشار نامه ای سرگشاده به سازمان بهداشت جهانی در روزهای آینده در نشستی در سازمان ملل آژانس بهداشت برای به روز رسانی توصیه های خود را برای کوروناویروس.

گروهی از دانشمندان استدلال می کنند که که نیاز به وزن بیشتر به نقش هوابرد گسترش Covid-19 نیویورک تایمز گزارش روز شنبه.

کارشناسان انتظار می رود به انتشار این نامه و یافته هایی که پشتیبانی خود را از نظر بالینی بیماری های عفونی مجله پزشکی این هفته است.

به نظر می رسد در تضاد با شواهد قبلی که این ویروس منتقل شده است از فرد به فرد از طریق قطرات از بینی یا دهان. این اخراج هنگامی که یک فرد با عفونت, سرفه, عطسه یا صحبت می کند.

که در حال حاضر هدایت متحده که coronavirus منتقل می شود در درجه اول بین مردم از طریق این قطرات تنفسی و تماس با. سلامت آژانس گفت این است که چرا مهم است به ماندن حداقل یک متر فاصله از دیگران و دستهای خود را به طور منظم و یا پاک کردن با یک دست بر اساس الکل مالش.

این گروه از دانشمندان را گزارش طرح شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ذرات کوچکتر — که می تواند سفر بسیار بیشتر فاصله — همچنین می توانید مردم آلوده است.

یک سخنگوی گفت که CNBC در روز دوشنبه آن آگاه گزارش نامه سرگشاده و کارشناسان فنی در این سازمان در حال بررسی محتویات آن است. آن است که “به احتمال زیاد” در این گزارش پوشش داده خواهد شد در این گروه به طور منظم نشست خبری روز دوشنبه سخنگوی اضافه شده است.

که قبلا آن گفت: به طور مستمر ارزیابی “تحقیقات در حال انجام در راه است که Covid-19 گسترش و ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی يافته است.”

هوابرد انتقال

نویسندگان این نامه معتقدند این ویروس منتقله از طریق هوا و می تواند آلوده مردم هنگامی که استنشاق نیویورک تایمز گزارش داد که آیا انجام شده در بالاترین نقطهء کشتی توسط قطرات بزرگ پس از یک عطسه یا بسیار کوچکتر قطرات است که می تواند سرش طول اتاق.

آنها ادعا می کنند که خود در حال ظهور شواهد نشان می دهد هوابرد انتقال می تواند مهم تر از این که اذعان کرده است به تاریخ.

هوابرد انتقال متفاوت است از انتقال قطرات WHO متحده علمی کوتاه در وب سایت خود را. این اشاره می کند که برنامه انتقال اشاره به حضور بسیار کوچک ذرات است که می تواند باقی می ماند در هوا برای مدت طولانی از زمان و منتقل می شود به دیگران بیش از فاصله بیشتر از یک متر.

تا به امروز نزدیک به 11.5 میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند Covid-19 با 534,460 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده به ثبت بالاترین تعداد Covid-19 عفونت و مرگ و میر تا کنون تقریبا با 2.9 میلیون نفر و 129,947 مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>