صدها نفر از دانشمندان ادعا می کنند که کمرنگ جلوه دادن خطر هوابرد گسترش coronavirus

صاحب السلطنه آرایشگران آلن کلی (L) پوشیدن PPE (personal protective equipment), از یک ماسک صورت یا پوشش به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 است منعکس شده در آینه به او کاهش موهای مشتری نیز صورت پوشش در دوبلین در ژوئن 29 سال 2020 به عنوان مستند اقدامات شروع به کاسته شود.

پل ایمان | خبرگزاری گتی ایماژ

یک گروه از 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف منتشر کرده اند نامه ای سرگشاده به سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان بهداشت و درمان خواستار آنها را برای به روز رسانی اطلاعات خود را در coronavirus.

در مقاله ای تحت عنوان “وقت آن است که به آدرس هوابرد انتقال COVID-19” این گروه از دانشمندان استدلال می کنند که که نیاز به وزن بیشتر به نقش هوابرد گسترش Covid-19. نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش های خبری در روز شنبه.

“وجود پتانسیل قابل توجهی برای تنفس قرار گرفتن در معرض ویروس ها در میکروسکوپی قطرات تنفسی (microdroplets) در کوتاه تا متوسط فاصله (تا چند متر و یا اتاق مقیاس) و ما در حال دفاع برای استفاده از اقدامات پیشگیرانه برای کاهش این مسیر هوابرد انتقال” دانشمندان نوشت: در این مقاله است.

به نظر می رسد در تضاد با شواهد قبلی که این ویروس منتقل شده است از فرد به فرد از طریق قطرات از بینی یا دهان. این اخراج هنگامی که یک فرد با عفونت, سرفه, عطسه یا صحبت می کند.

که در حال حاضر هدایت متحده که coronavirus منتقل می شود در درجه اول بین مردم از طریق این قطرات تنفسی و تماس با. سازمان ملل متحد سازمان بهداشت گفته است این است که چرا مهم است به ماندن حداقل یک متر فاصله از دیگران و دستهای خود را به طور منظم و یا پاک کردن با یک دست بر اساس الکل مالش.

این گروه از دانشمندان مشخص شده است که مدارک و شواهد نشان می دهد ذرات کوچکتر — که می تواند سفر بسیار بیشتر فاصله — همچنین می توانید مردم آلوده است.

یک سخنگوی گفت که CNBC در روز دوشنبه آن آگاه بود از باز کردن نامه و کارشناسان فنی در این سازمان در حال بررسی محتویات آن است. آن است که “به احتمال زیاد” در این گزارش پوشش داده خواهد شد در این گروه به طور منظم نشست خبری روز دوشنبه سخنگوی اضافه شده است.

که قبلا آن گفت: به طور مستمر ارزیابی “تحقیقات در حال انجام در راه است که Covid-19 گسترش و ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی يافته است.”

هوابرد انتقال

نویسندگان این نامه معتقدند این ویروس منتقله از طریق هوا و می تواند آلوده مردم هنگامی که استنشاق آیا انجام شده در بالاترین نقطهء کشتی توسط قطرات بزرگ پس از یک عطسه یا بسیار کوچکتر قطرات است که می تواند سرش طول اتاق.

آنها ادعا می کنند که خود در حال ظهور شواهد نشان می دهد هوابرد انتقال می تواند مهم تر از این که اذعان کرده است به تاریخ.

هوابرد انتقال متفاوت است از انتقال قطرات WHO متحده علمی کوتاه در وب سایت خود را. این اشاره می کند که برنامه انتقال اشاره به حضور بسیار کوچک ذرات است که می تواند باقی می ماند در هوا برای مدت طولانی از زمان و منتقل می شود به دیگران بیش از فاصله بیشتر از یک متر.

تا به امروز نزدیک به 11.5 میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند Covid-19 با 534,460 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده به ثبت بالاترین تعداد Covid-19 عفونت و مرگ و میر تا کنون تقریبا با 2.9 میلیون نفر و 129,947 مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>