صدها نفر از دانشمندان را متهم به دولت ‘خطر زندگی’ بیش از coronavirus طرح

صدها نفر از دانشمندان دولت را متهم به “خطر بسیاری از زندگی بیشتر از لازم است” بیش از طرح خود برای مقابله با شیوع کروناویروس.

جان هزاران نفر به طور بالقوه می تواند ذخیره شود اگر اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند و بلافاصله آنها اضافه کردن در یک نامه سرگشاده.

چنین اقدامی می تواند سرعت گسترش COVID-19 “به طور چشمگیری” دانشمندان می گویند.

آنها همچنین هشدار می دهند که تحت عنوان “رشد نامحدود”, شیوع بیماری می تواند تحت تاثیر قرار دهد “میلیون ها نفر از مردم در چند هفته آینده”.

که “احتمالا” با قرار دادن NHS در “خطر جدی قادر به مقابله با این جریان از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه” آن ادعا شده است.

به 245 UK, دانشمندان, زندگی و کار در بریتانیا نوشتن: “ما از نظر اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده از امروز به عنوان کافی نیست و ما بر این باورند که بیشتر و بیشتر اقدامات محدود کننده باید بلافاصله آن را به عنوان در حال حاضر اتفاق می افتد در کشورهای دیگر در سراسر جهان است.”

آنها مشاهده کردند که رشد عفونت در انگلستان است که “در خط با منحنی رشد در حال حاضر مشاهده شده در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان”.

بیشتر از Covid-19

آنها ادامه خواهد داد: “همان داده ها نشان می دهد که تعدادی از آلوده خواهد شد را به ترتیب ده ها هزار نفر در عرض چند روز.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>