صدها میلیون جوجه در معرض خطر نابودی را با بسیاری از چین قفل شده پایین به علت ویروس

یک کارگر بازرسی جوجه در یک مرغداری در پکن ،

چین عکس | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

پس آن گوشت خوک بحران چین مرغ کشاورزان در حال حاضر در تنگه وخیم به دلیل شیوع کروناویروس. میلیون ها نفر از جوجه ها ممکن است به زودی هلاک در روزهای آینده به عنوان مقدار مورد نیاز از خوراک است و نه به آنها را در زمان.

از خاموش شدن ناگهانی در چین استان باید آمار عرضه های زنجیره ای با محدودیت های حمل و نقل جلوگیری از مقدار مورد نیاز خوراک دام مانند کنجاله سویا از تحویل به مزارع مرغ با توجه به تحلیلگران و رسانه های دولتی.

به عنوان شیوع گسترش مقامات چینی را بسته جاده ها و بزرگراه ها و حتی متوقف مسافت های طولانی اتوبوس.

عرضه کنجاله سویا کوتاه است برای شروع با, گفت: شرکت خدمات مالی INTL fcstone در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه اضافه کرد که گسترش کسب و کار خاموش شدن ناگهانی را تشدید کمبود.

“این است که به ایجاد مشکلات عظیم در بخش دام. حتی اگر یک گیاه محلی از سر گرفته است و عملیات آن را هنوز هم می تواند طولانی تر از حالت عادی برای تحویل با توجه به تدارکات مشکلات (عدم کار بستن جاده ها, جاده چک)” نوشت دارین Friedrichs ارشد آسیای کالا تحلیلگر در شرکت INTL fcstone.

“من فکر می کنم در بسیاری از مناطق حمل و نقل موضوع (تأثیر است) مرغ تولید. انتظار می رود که نه تنها Q1 تولید اما Q2 خواهد بود نهفته” Chenjun پان تحلیلگر ارشد در Rabobank, CNBC گفت.

در حال حاضر کشاورزان در هوبئی — کانون شیوع ویروس — در یک “بسیار مضطرب” وضعیت هوبئی مرغ ارتباط نوشت: در نامه ای به سطح ملی چین, حیوانات, کشاورزی, انجمن در هفته گذشته.

این نامه گفت: حمل و نقل در واقع فلج شده و بسیاری از مزارع در مقیاس خواهد شد و در صورت کمبود شدید خوراک به زودی خواهد شد که آمار عملیات.

چین حیوانات, کشاورزی, انجمن خواسته خوراک تولید به ارسال 18000 تن ذرت و 12000 تن کنجاله سویا به هوبئی.

با توجه به چین متعلق به دولت جهانی زمان در اطراف وجود دارد 348 میلیون جوجه در هوبئی است که ششمین مرغ تولید استان در چین است. هوبئی همچنین یک کلید تخم مرغ, تهیه کننده, ذبح حدود 500 میلیون پرنده در هر سال.

مرغ کسب و کار در هوبئی هستند “نیاز مبرم” خوراک گفت: جهانی بار در یک قطعه بیش از آخر هفته و اضافه کرد که سهام موجود تنها بین سه تا پنج روز است. آن اشاره کرد که کشاورزان گفت: میلیون ها نفر از جوجه ها به زودی خواهد مرد بدون منابع جدید.

برخی از کشاورزان شده است کاهش روزانه تغذیه به منظور ایجاد منابع گذشته دیگر این گزارش گفت:.

ووهان پایتخت هوبئی و اعتقاد بر این است که در آن coronavirus سرچشمه — در غذاهای دریایی بازار است. اولین مورد گزارش شده در این شهر در اواخر ماه دسامبر. از آن پس آن کشته شدن صدها نفر در چین و آلوده بیش از 20 ، 000 سراسر کشور.

بحران فشردن کشاورزان به عنوان پکن سفارشات صنعت به مرحله تولید به نگه داشتن مواد غذایی عرضه و قیمت پایدار است. آن را نیز در آینده در بازگشت از چین تب خوکی آفریقایی (ASF) بحران است که اساسا زده آن گراز جمعیت و ارسال گوشت خوک قیمت موشک در سال گذشته است.

“در نظر بگیرید که بسیاری از کشاورزان با آن مواجه ضرر و زیان با توجه به ASF. و سپس تغییر به طیور که پس از آن بد می گرداند. در حال حاضر برخی از آنها به طور بالقوه در مواجهه با گله یا گله ضرر و زیان به دلیل کمبود خوراک. این واضح است که منفی برای خوراک تقاضا” Friedrichs نوشت.

شام در چین تبدیل به دیگر جایگزین گوشت زمانی که تب خوکی ضربه گوشت خوک عرضه است. که شامل مرغ و گوشت گاو و ماهی است.

چشم انداز چین مرغ ممکن است بیشتر تحت تاثیر قرار, با توجه به این که مقامات گزارش روز شنبه شیوع H5N1 آنفلوآنزای مرغی در هونان به گزارش رویترز،. بیش از 17000 مرغ تا به حال به حذف دنبال شیوع خبری سرویس گزارش شده است.

رویترز گزارش داد که چین تولید 22 میلیون تن گوشت مرغ در سال 2019 تا 12% در سال در سال در میان از کمبود گوشت خوک.

— رویترز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر