صدها نفر دستگیر شده در هنگ کنگ تظاهرات به عنوان تحلیلگران وزن در امنیت ملی قانون تاثیر

معترضان شعار برای پنج خواسته در تظاهرات خیابانی در هنسی جاده Wan Chai, هنگ کنگ, چین, در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.

تامی واکر | NurPhoto | گتی ایماژ

حدود 370 معترضان دستگیر شدند در هنگ کنگ روز چهارشنبه — 10 از آنها را دستگیر و برای نقض امنیتی جدید قانون فقط یک روز پس از آن اثر صورت گرفت.

قانون جدید به اجرا در آمد اواخر سه شنبه شب ساعت پس از بالا تصمیم گیری بدن از چین به تصویب مجلس بحث برانگیز شد.

پلیس با استفاده از خودروهای آب برای متفرق کردن هزاران نفر از تظاهرکنندگان در هنگ کنگ که ریخت به خیابان ها. در برخی موارد این تظاهرات را به خشونت تبدیل شد. هفت افسران مجروح شدند در حالی که در وظیفه, پلیس گفت:.

مخالفان این قانون می گویند آن را تضعیف می کند این شهر استقلال که وعده داده شده بود زمانی که دلار هنگ کنگ تحویل داده شد از انگلستان به چین است.

انگلیسی, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: واقعیت این است که پکن می تواند صلاحیت بیش از پیچیده امنیت ملی در مورد یک “آشکار حمله به آزادی بیان و آزادی تظاهرات مسالمت آمیز برای مردم هنگ کنگ است.”

هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به قانون در سال 1997.

تحت “یک کشور دو سیستم” سیاست این سرزمین داده شده است آزادی بیشتر نسبت به سایر شهرستانها در چین بوده است و تا حد زیادی جدا حقوقی و سیستم اقتصادی از سرزمین اصلی است که جذاب به کسب و کار بین المللی. که چارچوب قرار بود در محل تا 2047.

منتقدان می گویند این قانون جدید کمک های مالی دولت مرکزی در پکن جارو قدرت به سرکوب مخالفان در خاک چینی دیدم که بیش از یک سال از تظاهرات که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام قانون “سخت گیرانه” و گفت که “به پایان می رسد رایگان هنگ کنگ است.”

من نمی بینم که چرا هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی خواهد شد به شدت تحت تاثیر این قانون است.

لاو Siu-kai

انجمن چین از هنگ کنگ و ماکائو مطالعات

اما تحلیلگران می گویند ممکن است پیش از موعد به نتیجه گیری در مورد تاثیر آن در هنگ کنگ است.

آیا قانون جدید تاثیر می گذارد هنگ کنگ جذابیت به عنوان یک پیشرو در مرکز مالی بستگی دارد اجرای این قانون گفت: تیم, Summers, عضو ارشد اتاق فکر چتم هاوس.

“وجود دارد بسیار کمی در آن وجود دارد که می تواند مورد استفاده در یک نسبتا قاطعانه راه اگر مقامات می خواهید به. در همان زمان ما تا به حال تعدادی از مقامات در پکن بیش از ماه گذشته گفت که قانون شود و تنها به هدف قرار دادن یک اقلیت بسیار کوچک از مردم گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” روز چهارشنبه قبل از دستگیری اعلام شد.

تابستان نیز گفت که جلسات برای امنیت ملی موارد خواهد بود “و نه جدا” از نرمال مراحل دادگاه.

“من فکر می کنم قوانین تجاری تجاری موارد باید قادر به ادامه آنجا که آنها در گذشته انجام داده اند. که می تواند همچنان به تقویت دلار هنگ کنگ ایستاده,” او گفت:.

لاو Siu-کای, معاون رئیس جمهور از پکن بر اساس اتاق فکر انجمن چین از هنگ کنگ و ماکائو مطالعات موافقت کردند که این شهرستان می تواند به حفظ جایگاه خود را به عنوان یک مالی توپی.

او گفت: قانون “تنها اهداف چهار عمده جرائم” و نه “جامع است.”

“در واقع من می خواهم بگویم که به عنوان یک مرکز مالی هنگ کنگ نیاز به ثبات سیاسی و نیاز به نظم و قانون” Lau گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در اوایل روز شنبه.

“من نمی بینم که چرا هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی خواهد شد به شدت تحت تاثیر این قانون” او گفت:.

هر کس موافق است.

این قانون می تواند به یک “اثر سرما” در کسب و کار بین المللی احساسات ساخت آن را سخت تر به خارج از کشور جذب سرمایه و استعداد نیک Marro جهانی تجارت سرب از واحد اطلاعات اقتصادی گفت: در یک یادداشت در روز چهارشنبه.

“این می تواند عواقب برای آینده سرمایه گذاری محلی و رشد کار اگر چه این جبران می تواند به درجه ای با سرزمین اصلی شرکت های چینی در حال افزایش حضور خود را در قلمرو” او اضافه شده است.

چتم هاوس را در تابستان نیز گفت: هنگ کنگ می تواند یک “افزایش” از لیست به عنوان یک نتیجه از آمریکا و چین جنگ است.

“من فکر می کنم وجود دارد تعدادی از عوامل در ترکیب در اینجا,” او گفت:. “آن خواهد بود دشوار است برای ارزیابی چگونه کسانی که در حال رفتن به بازی در ماه های آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>