DIY زنجیره B&Q دارای بازگشایی در حدود نیمی از آن انگلستان فروشگاه – پیوستن تعدادی از شرکت ها در تلاش برای بازگشت به کار با وجود مستند.

B&Q بسته شده بود تمام فروشگاه های خود را در ماه مارس به عنوان محدودیت های طراحی شده برای مبارزه با گسترش COVID-19 به اجرا در آمد اما پس از یک دوره آزمایشی بیش از آخر هفته به تدریج از سر تجارت با 155 در عملیات روز شنبه.

عکس نشان داد, مشتریان, پوشش در خارج از فروشگاه ها اما خرده فروش گفت: اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل با یک سخت محدودیتی در تعداد از مشتریان در داخل در هر زمان.

A Taylor Wimpey housing development in Telford where building work has ceased as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus. PA Photo. Picture date: Monday March 30, 2020
چگونه خانه ساختمان غول بازگشت به کار

B&Q گفت: “به عنوان یک ضروری خرده فروش ما متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن است برای حمایت از مشتریان نیازهای بهبود صفحه اصلی در این زمان دشوار در حالی که نگه داشتن مشتریان و همکاران امن است.

“پس از تماشا ضروری دیگر خرده فروشان حمایت اجتماعی فاصله خود را در فروشگاه ما در حال حاضر به دنبال بهترین خود را تمرین و دوباره باز کردن برخی از فروشگاه ها با سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل.”

B&Q گفت: آن اقدامات مشابه به کسانی که گرفته شده توسط سوپر مارکت ها – که باقی مانده اند باز از طریق مستند.

دیگر خرده فروشان بدون “ضروری” تعیین هنوز هم درهای خود را بسته و هر چند بسیاری از ادامه آنلاین عملیات.

بیشتر از Covid-19

مد نام تجاری بعدی – که متوقف شده بود وب سایت خرید و فروش زیر فشار از آن انبار کارگران از سر گرفته محدود خدمات در هفته گذشته.

JLR's UK plants, including this one in Solihull, employ 40,000 people
تصویر: JLR است و به تدریج با از سرگیری کار در سلیهولل

در ضمن ماشین ساز جگوار لندرور در روز پنج شنبه گفت که این امر به تدریج از سر برخی از تولید در آن گیاهان در سلیهولل و ولورهمپتون از 18 مارس.

با فروش خودرو شروع به بهبود می یابند در چین و نمایشگاه بازگشایی وجود دارد و در دیگر نقاط جهان از آن گفت که اتخاذ “قوی” اقدامات “پشتیبانی امن بازگشت به کار”.

JLR است که بریتانیا بزرگترین خودرو ساز نیز شروع به بازگشت به تولید در گیاهان در اتریش و اسلواکی.

آن است و نه تعیین تاریخ برای بازگشایی دو بزرگ دیگر انگلستان گیاهان در Halewood و قلعه برومویچ.

GENEVA, SWITZERLAND - MARCH 07: Logo of Aston Martin at the 88th Geneva International Motor Show on March 7, 2018 in Geneva, Switzerland. Global automakers are converging on the show as many seek to roll out viable, mass-production alternatives to the traditional combustion engine, especially in the form of electric cars. The Geneva auto show is also the premiere venue for luxury sports cars and imaginative prototypes. (Photo by Robert Hradil/Getty Images)
تصویر: استون مارتین به بازگشایی آن south Wales, گیاه

رقیب خودرو ساز استون مارتین گفت: این امر از سرگیری عملیات در آن سنت Athan سایت در ولز جنوبی از 5 ممکن است.

آن را “یادگیری از نظر سلامت و ایمنی” به حساب قبل از بازگشایی اصلی آن خودرو گیاه در در Gaydon, Warwickshire در تاریخ بعد.

مدیر اجرایی اندی پالمر است waiving 35 ٪ از حقوق و دستمزد خود را در شرکت – بهترین و شناخته شده برای ساخت اتومبیل های رانده شده توسط مامور مخفی جیمز باند 007 در فیلم.

در جای دیگر در صنعت 50 کارگران در حال بازگشت به کار این هفته در نیسان در سایت در ساندرلند – بریتانیا بزرگترین کارخانه خودرو – آن را به عنوان خلبانان جدید اقدامات ایمنی.

در بخش ساخت و ساز خانه ساز تیلور Wimpey برنامه به ادامه عملیات در بسیاری از سایت های خود در انگلستان و ولز از 4 مارس.

آن گفت: آن را با استفاده از “جزئیات جدید سایت عامل پروتکل های توسعه در انطباق با سخت اجتماعی فاصله مورد نیاز”.

مدیر اجرایی پیت Redfern گفت: “ما در حال حاضر با اعتماد به نفس است که ما را حذف برنامه ها و فرآیندهای در محل پس ما با خیال راحت می توانید شروع به عقب در سایت در مرحله راه است.”

ساختمان خانه رقیب Vistry – قبلا به عنوان شناخته شده Bovis خانه – شروع مجدد کار در تعدادی از سایت ها از شروع هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de