Huawei می بیند تیز کاهش نرخ رشد اقتصادی انگلیس در وزن و ممنوعیت غول از آن 5G شبکه های

یک لوگو از 5G است که دیده می شود در یک Huawei مجاز تجربه فروشگاه در 29 مه سال 2020 در پکن ،

شین Luyao | VCG | گتی ایماژ

Huawei گزارش کاهش شدید در رشد اقتصادی نیمه اول سال 2020 به عنوان شرکت در ادامه به تاثیر تحریم های ایالات متحده و جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در ضمن چینی ها فن آوری های غول پیکر نیز در انتظار یک تصمیم انتظار برای تحویل در روز سه شنبه توسط دولت انگلیس در آن خواهد شد که آیا مجاز به شرکت در این کشور 5G شبکه.

شنژن-دفتر مرکزی شرکت گزارش درآمد حاصل از 454 میلیارد یوان یا $64.23 میلیارد دلار با توجه به نرخ ارز در درآمد این شرکت انتشار. که نشان دهنده 13.1% در سال در سال افزایش و کمترین نیمه اول رشد درآمد پس از شش ماه اول سال 2013 است.

Huawei به احتمال زیاد احساس تاثیر از coronavirus همه گیر است که صدمه زدن به اقتصاد جهانی است. اما آن را نیز در ادامه به آمریکایی ها. در سال گذشته Huawei شد قرار دادن در لیست سیاه آمریکا شناخته شده به عنوان” نهاد لیست” که محدود آن دسترسی به فناوری آمریکایی.

این بدان معنی است که Huawei دیگر می تواند استفاده از مجوز Google Android: نرم افزار و خدمات آن در گوشی های تلفن همراه چیزی است که به آن متکی بود برای موفقیت در بازارهای بین المللی در خارج از چین است.

در حالی که هواوی موفق به حفظ رشد در آن مصرف کننده را بدست آورد در نیمه اول سال 2020 بزرگترین کسب و کار با درآمد آن بود تا با افزایش تمرکز خود در بازار چین است. CNBC به تازگی گزارش شده است که هواوی دیده می شود سهم بازار در برخی از کلید بازارهای بین المللی سقوط این سال است.

در واشنگتن معرفی یک قانون جدید که نیاز به تولید کنندگان خارجی ایالات متحده با استفاده از تراشه های ساخت تجهیزات برای دریافت مجوز قبل از آنها مجاز به فروش نیمه هادی ها برای Huawei.

هیچ نشانه ای وجود دارد که ایالات متحده خواهد اعطای مجوز یا. تراشه های که در تولید زمانی که آن قانون را به اثر می تواند حمل به Huawei به عنوان طولانی به عنوان آن را به پایان رسید ظرف 120 روز از مه 15.

Huawei قبلا گفت که کسب و کار خود “ناچار شود” اما هنوز به یک طرح واضح و روشن از دقیق تاثیر مالی. تحلیلگران قبلا CNBC گفت که این حرکت می تواند یک ضربه بزرگ برای Huawei آن را به عنوان به شدت متکی به تایوان chipmaker TSMC برای اکثریت آن نیمه هادی ها. این قانون را در نظریه صدمه دیده توانایی خود را برای به دست آوردن تراشه از TSMC.

بریتانیا در انتظار تصمیم

در ضمن هواوی چهره دیگر headwinds.

در روز سه شنبه انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون خواهد بود برگزاری خود را در شورای امنیت ملی (NSC) به بحث در مورد Huawei آینده در این کشور 5G شبکه.

در ماه ژانویه انگلیس گفت که هواوی می تواند یک نقش محدود در کشور 5G rollout.

اما انگلستان National Cyber Security Centre (NCSC) راه اندازی اورژانس بررسی Huawei نقش در مدت کوتاهی پس از واشنگتن آخرین دور از تحریم ها علیه Huawei مربوط به نیمه هادی ها.

در اوایل این ماه ساندی تایمز و دیلی تلگراف روزنامه گزارش داد که بریتانیا است تا نقشه های برای گفتن حامل به توقف خرید Huawei تجهیزات و همچنین فاز موجود دنده از کشور در شبکه های مخابراتی.

شورای امنیت ملی خواهد بود ارزیابی NCSC گزارش روز سه شنبه و الیور Dowden انگلستان به وزیر امور خارجه, برای, دیجیتال, فرهنگ, رسانه, و, ورزش, که انتظار می رود به آدرس پارلمان بریتانیا در مورد این مسئله.

انگلستان اپراتورهای مخابراتی هشدار داده اند که حرکت به نوار موجود Huawei دنده می تواند هزینه “میلیاردها” و به طور بالقوه منجر به خاموشی شبکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>