Huawei می گوید ما فشار برای ایجاد یک 5G رقیب ‘خواهد بود یک چالش’

شرکت چینی غول هواوی اعلام کرد که در 16 اکتبر 2019 که آن را تصویب کرده است 400,000 5G آنتن علامت پنجمین نسل گوشی های تلفن همراه در جهان با 56 اپراتورها که در حال حاضر شروع به رول کردن جدید شبکه تلفن همراه.

STEFAN WERMUTH | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

برنامه های ایالات متحده برای ایجاد یک 5G رقیب به Huawei می تواند یک “چالش” یک شرکت چینی مدیران ارشد گفت: CNBC در حال رشد در میان تماس از قانونگذاران آمریکایی برای پیدا کردن جایگزین برای آن نسل بعدی شبکه های.

5G اشاره به نسل بعدی تلفن همراه زیرساخت است که وعده فوق سریع داده ها با سرعت و توانایی به زیر بنای آینده زیرساخت های حیاتی. واشنگتن نگهداری می شود که هواوی است که امنیت ملی در خطر وی از سوی مامورین که پکن می تواند با استفاده از شرکت تجهیزات برای جاسوسی است. Huawei بارها رد کسانی که ادعا می کنند.

فراتر از فقط با تکیه بر اریکسون و نوکیا ایالات متحده نیز نگاه به پیدا کردن جایگزین برای Huawei تجهیزات شبکه.

در مصاحبه ای با CNBC پل Scanlan ارشد تکنولوژی افسر Huawei شبکه های کسب و کار توضیح داد که استانداردهای فنی و واقعی اجرای 5G گرفته اند حدود 10 سال برای ایجاد.

“بنابراین آمریکا انجام خواهد داد آنچه ایالات متحده می کند … که بسیار بسیار طولانی بازی و این خود نوعی پیچیدگی ساخته شده را به (آن) و Huawei شده است پرداختن و نگاه کردن به آن چیزهایی خودمان” Scanlan گفت.

وقتی پرسید که آیا ایالات متحده می تواند به ایجاد یک جایگزین جدید برای هواوی به سرعت Scanlan گفت: “این امر می تواند یک چالش است.”

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو و یک گروه دو حزبی از قانونگذاران معرفی یک لایحه در اوایل سال جاری “با ارائه بیش از 1 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در غرب مبتنی بر جایگزین برای تجهیزات چینی ارائه دهندگان Huawei و ZTE.”

در همین حال لری Kudlow کاخ سفید را مشاور اقتصادی گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال که “تصویر بزرگ مفهوم این است که همه ما 5G معماری و زیرساخت های انجام شده توسط شرکت های آمریکایی اصولا.” او افزود که اریکسون و نوکیا می تواند بخشی از آن است.

ایجاد یک جایگزین

در انگلستان توبیاس الوود, صندلی های مجلس عوام دفاعی انتخاب کمیته گفت: پنج چشم — هوش اتحاد بین استرالیا و کانادا و نیوزیلند انگلستان و ایالات متحده باید خود را توسعه Huawei رقیب.

“آنچه که من فکر می کنم ما نیاز به تشخیص این است که اگر ما اجازه می دهد Huawei در به طور موقت ما نیاز به سرعت ایجاد یک جایگزین که وجود ندارد در حال حاضر. بنابراین شما نگاه سیسکو, اریکسون, نوکیا, شما نیاز به این شرکت ها همراه با برخی بین المللی بودجه دولت برای ایجاد خود ما 5G قابلیت” این نماینده مجلس گفت: در مصاحبه اخیر خود با جهانی دفاع تکنولوژی مجله.

قانونگذاران ایالات متحده از جمله روبیو به نام برای دولت به یک منبع باز 5G معماری. در نتیجه آنها ادعا می کنند که اجازه می دهد تا بازیکنان جدید را وارد کنید, شبکه, تجهیزات بازی خاص و قطعات به جای رقابت با هواوی در کل معماری.

یک چیز کلیدی است که شاید ایالات متحده … underinvested در این منطقه از فن آوری است.

پل Scanlan

افسر ارشد فناوری از Huawei شبکه های کسب و کار

وجود دارد یک زن و شوهر از گروه در حال حاضر مشغول کار بر روی منبع باز معماری, که اجازه می دهد شرکت های به ساخت فناوری 5G در بالای موجود در دسترس عموم زیرساخت های بدون نیاز به شروع از ابتدا. اما آن گروه نداشته عمده کشش نشده است.

“آنها لازم نیست که مرتب سازی بر اساس گروه جمعی و نه استانداردهای … شما می دانید که در بسیاری از پیچیدگی در آن وجود دارد. این بدان معنا نیست که آن اتفاق می افتد نیست و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد اما یک چیز کلیدی است که شاید ایالات متحده … underinvested در این زمینه از تکنولوژی” Scanlan گفت.

ایده دیگر این شناور توسط ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار است که دولت را یک خطر کنترل در نوکیا و اریکسون و یا هر دو.

“قرار دادن ما بازار بزرگ و مالی عضله پشت یک یا هر دو از این شرکت آن را به مراتب نیرومند تر رقیب و از بین بردن نگرانی های بیش … خود را در قدرت ماندن” Barr گفت.

وقتی پرسید که چگونه به احتمال زیاد آن است که ایالات متحده می تواند انجام چنین طرح Scanlan گفت: “من نمی دانم اگر آن را یک چیز خوب یا بد, و یا اگر آن را عملی حتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>