Huawei می گوید ما فهرست سیاه منجر به 12 میلیارد دلار درآمد کسری در سال 2019 به عنوان سود رشد

Huawei گزارش کاهش رشد سود در سال 2019 به عنوان ایالات متحده در فهرست سیاه چینی فن آوری های غول پیکر در وزن خود کسب و کار.

در ضمن بالای اجرایی در این شرکت گفت: CNBC تاثیر از coronavirus در آن کسب و کار نامشخص است.

درآمد در سال گذشته بالغ بر 858.8 میلیارد یوان ($123 میلیارد دلار) یک 19.1% در سال در سال افزایش یوان نظر. سود خالص در آمد در 62.7 میلیارد یوان (9 میلیارد دلار) مارک یک 5.65 درصد افزایش از سال گذشته است. که کندتر از رشد سود 25% گزارش شده در سال 2018 و 28 درصد در سال 2017.

اریک زو چرخش رئیس Huawei گفت CNBC در مصاحبه روز شنبه که این شرکت تا به حال از دست رفته خود و اهداف. در شروع 2019, Huawei بینی درآمد حدود 858.8 میلیارد یوان یا $123 میلیارد دلار است که آن را در نهایت به پایان رسید در این سال با. اما در مارس سال گذشته آن آماده شد برای تجدید نظر که هدف به $135 میلیارد دلار است.

در ممکن است, اما این شرکت قرار گرفت در آمریکا نهاد, لیست, لیست سیاه محدود است که شرکت های آمریکایی انجام کسب و کار با آن. این شامل شرکت هایی مانند گوگل بود که دیگر اجازه به مجوز آن آندروید سیستم عامل تلفن همراه به شرکت چینی است.

زو سرزنش لیست سیاه برای 12 میلیارد دلار کسری.

“ما نمی دیدار با ما تجدید نظر در اهداف که $135 میلیارد خوانده شده را علامت. ما کوتاه با 12 میلیارد دلار. این بود که نتایج حاصل از تحریم های ایالات متحده,” زو و گفت: با توجه به CNBC ترجمه نظرات خود را در ماندارین.

“ما تا به حال برای مقابله با چالش های اطراف تامین پیوستگی و ما تا به حال به آدرس عرضه چالش در کوتاه مدت, بنابراین به عنوان برای عرضه برخی از محصولات را به مشتریان خود. و ما نیز تا به حال به افزایش ما R&D (تحقیق و توسعه) سرمایه گذاری” زو افزود: صحبت کردن در مورد این که چرا سود خالص رشد کند. این بود که با توجه به ترجمه ارائه شده توسط Huawei.

Huawei سختی مواجه در سال 2019 به عنوان ایالات متحده در ادامه مبارزات خود را امتحان کنید برای به دست آوردن شرکت های مسدود شده از 5G اجرای در سراسر جهان است. نسل بعدی شبکه های تلفن همراه شناخته شده به عنوان 5G وعده فوق سریع داده ها با سرعت و توانایی به زیر بنای آینده فن آوری های مانند ماشین بدون راننده.

واشنگتن را حفظ کرده است که Huawei نشان دهنده امنیت ملی خطر این استدلال که آن شبکه فن آوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط چین برای جاسوسی است. Huawei بارها رد اتهامات.

مصرف کننده ضعف پس از گوگل بلوک

بخش بزرگی از Huawei درآمد کمبود رخ داده است در مصرف کننده را بدست آورد که حساب برای بیش از 54 درصد از کل این شرکت فروش در سال 2019. این پیشی گرفت Huawei اصلی تجهیزات شبکه کسب و کار برای تبدیل شدن به بزرگترین بخش در سال 2018 است.

“این است که مصرف کننده و کسب و کار از هواوی که صدمه دیده بود بیشتر” زو گفت.

این واحد که شامل گوشی های هوشمند و لپ تاپ به ارمغان آورد درآمد از 467.3 میلیارد یوان یا $66.93 میلیارد دلار در سال 2019. بود که 10 میلیارد دلار کمتر از Huawei شد با هدف قرار دادن.

“ما نگاه مصرف کننده و کسب و کار, اگر همه چیز می رود بدون اینکه اختلال در سال گذشته درآمد حاصل از مصرف کننده و کسب و کار که حداقل $10 میلیارد دلار بیش از این اعداد در واقع ما زمانی,” او اضافه شده است.

بازدید کنندگان تصویب در مقابل Huawei پایه در اولین روز از کنگره جهانی موبایل در Barcelonaon در 27 فوریه 2017 در بارسلونا.

Lluis ژن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

او نسبت به این دوباره به اثرات ایالات متحده در فهرست سیاه که به معنای مجوز نرم افزار گوگل نمی تواند در گوشی های هوشمند خود. که یک معامله بزرگ در چین که در آن گوگل خدمات ممنوع و مصرف کنندگان چینی را جایگزین. اما در بازارهای بین المللی, Huawei فروش آن گوشی های با سیستم عامل آندروید گوگل است که شامل برنامه های کاربردی مانند Gmail و یا نقشه های گوگل.

Huawei در حال حاضر راه اندازی دو گل سرسبد گوشی های هوشمند بدون مجوز Google Android — Mate 30 سال گذشته و P40 در اوایل این ماه.

چینی ها فن آوری های غول پیکر هنوز موفق به تبدیل شدن به جهان دومین گوشی هوشمند ساز سهم بازار در سال 2019 سبقت اپل به طور عمده توسط دو برابر را در تلاش های خود را در چین.

“چین کمک به حدود سه در پنج گوشی های هوشمند فروخته شده برای Huawei در سطح جهان در سال 2019 است و این مورد به افزایش بیشتر در سال 2020” نیل شاه مدیر پژوهش در مقابل تحقیقات گفت: CNBC.

عرضه ‘به طور کامل بازسازی پس از coronavirus

از شیوع کروناویروس در چین در اوایل سال مجبور کشور اساسا تعطیل. آن منجر به کسب و کار باقی مانده بسته برای یک دوره طولانی از زمان و کارخانه ها تعطیل.

Huawei متکی بر تولید در چین برای همه چیز از تجهیزات شبکه به گوشی های هوشمند است. اما این شرکت می گوید آن را “فعالیت های تولید” در چین در حال حاضر “به طور کامل ترمیم شده” اگر از آن است که خیلی زود به دانستن دقیق تاثیر coronavirus را در آن کسب و کار است.

“در حال حاضر ما در یک موقعیت برای ارزیابی سطح تاثیر از این بیماری همه گیر در بازار ما عملکرد در چین است. اما در این نقطه در زمان در ادامه گسترش این بیماری همه گیر در سراسر جهان آن را بسیار سخت به بگویید چگونه تاثیر بر روی کسب و کار ما ممکن است” زو گفت.

وقتی پرسید که آیا هواوی خواهد بود قادر به پاسخگویی به تقاضای مشتریان خود زو گفت: باید آن را قادر به در “کوتاه مدت” اما “اگر این بیماری همه گیر کوروناویروس میکشد و نمی توان موجود در سطح جهان و برخی از تامین کنندگان ما توقف تولید ما ملزم به اجرا و به مشکلات بیش از دراز مدت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>