هواوی ادعا می کند ما را به اتهام سرقت اسرار تجاری در حال تلاش برای ‘آسیب های جبران ناشدنی’ تصویر آن

شرکت چینی غول هواوی اعلام کرد که در 16 اکتبر 2019 که آن را تصویب کرده است 400,000 5G آنتن علامت پنجمین نسل گوشی های تلفن همراه در جهان با 56 اپراتورها که در حال حاضر شروع به رول کردن جدید شبکه تلفن همراه.

STEFAN WERMUTH | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چینی غول تکنولوژی Huawei گفت: اتهامات جدید علیه این شرکت توسط وزارت دادگستری ایالات متحده شد و بدون شایستگی و بخشی از تلاش برای “جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را.”

دادستان فدرال اعلام شد روز شنبه اتهامات جدید علیه Huawei و دو از آن در ایالات متحده شرکت های تابعه که شامل racketeering توطئه اتهام و اتهام توطئه برای سرقت اسرار تجاری از شرکت های آمریکایی.

Huawei همچنین گفته می شود کمک های دولت جمهوری اسلامی ایران در نظارت داخلی در طول سال 2009 تظاهرات در تهران و تلاش برای پنهان کردن این دامنه کسب و کار خود را در کره شمالی با توجه به کیفرخواست.

جانشین کیفرخواست اعلام کرد در دادگاه فدرال در بروکلین نیویورک می افزاید: به اتهامات قبلی علیه Huawei. زودتر اتهامات unsealed ژانویه گذشته به اتهام شرکت به دروغ بانک متعهد سیم تقلب و نقض تحریم های اقتصادی علیه ایران و Huawei التماس کرد گناه نیست به کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

“این اتهامات جدید بدون شایستگی و تا حد زیادی بر اساس بازیافت اختلافات مدنی از 20 سال گذشته است که قبلا حل و فصل احکام و در برخی موارد رد فدرال قضات و داوران,” Huawei در بیانیه ای گفت: صبح روز جمعه. “دولت آمریکا نمی خواهد غالب با آن اتهامات که به ما ثابت خواهد کرد هر دو بی اساس و ناعادلانه است.”

Huawei در تعدادی از جنگ حقوقی در ایالات متحده: دادستان فدرال تحت تعقیب Huawei در سیاتل در سرقت اسرار تجاری اتهامات مربوط به T-Mobile که همچنین unsealed در ژانویه گذشته است.

رئیس امور مالی Meng Wanzhou شارژ با بانک و سیم تقلب است که برای نقض تحریمهای آمریکا در ایران, چهره استرداد به ایالات متحده است. Meng, دختر Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei دستگیر شد در ونکوور کانادا در دسامبر سال 2018 است.

این شرکت چینی همچنین ثبت دو پرونده های حقوقی علیه Verizon وی از سوی مامورین ایالات متحده حامل نقض ثبت اختراعات برگزار شده توسط Huawei.

واشنگتن را متهم Huawei بودن یک تهدید امنیت ملی این ادعا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط دولت چین به جاسوسی آمریکایی ها. Huawei بارها رد آن اتهامات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تلاش برای منزوی کردن این شرکت از توسعه بزرگتر جای پایی در آمریکا و کشورهای شریک. به طور خاص دولت مشغول به کار برای نگه داشتن اعضای “پنج چشم” هوش-های گروه که شامل آمریکا و کانادا و استرالیا و نیوزیلند از کار با هواوی.

در حالی که استرالیا ممنوع Huawei از شرکت در ایجاد زیرساخت ها برای نسل پنجم با سرعت بالا موبایل اینترنت — شناخته شده به عنوان 5G — انگلستان به تازگی اجازه شرکت دسترسی محدود به برخی از آن 5G شبکه های تلفن همراه.

5G نسل بعدی با سرعت بالا فن آوری تلفن همراه است که با هدف ارائه سریع تر داده ها با سرعت و پهنای باند بیشتر برای حمل سطوح رو به رشد ترافیک وب سایت است.

سال گذشته این شرکت و شرکت های وابسته به آن قرار داده بودند در لیست سیاه است که محدود آن دسترسی به فناوری آمریکا — اما وزارت بازرگانی ایالات متحده شده بود صدور مجوز موقت اجازه می دهد تا شرکت های آمریکایی به ادامه انجام کسب و کار با هواوی.

روز پنج شنبه وزارت بازرگانی افزایش یافته است که مجوز برای یکی دیگر از 45 روز.

تماشا کنید: جدید آمریکا علیه Huawei

CNBC آماندا Macias کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>