HSBC به سود قبل از مالیات برای سال 2019 کاهش 33 ٪ به $13.35 میلیارد دلار گم شده و انتظارات

HSBC لوگو نمایش داده می شود در خارج از شعبه در انگلستان است.

مت Cardy | گتی ایماژ

HSBC در روز سه شنبه گزارش داد یک 32.9 درصد کاهش در سود قبل از مالیات برای سال 2019 به $13.35 میلیارد گم شده و انتظارات تحلیلگران.

این بانک در اروپا بزرگترین دارایی گفت: در آن زمان یک نیت اختلال $7.3 میلیارد عمدتا مربوط به سرمایه گذاری و بانکداری, بازرگانی, بانکداری, کسب و کار در اروپا است.

HSBC همچنین گفت: آن را “در ادامه به نظارت بر های اخیر شیوع کروناویروس که باعث اقتصادی اختلال در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین و ممکن است تحت تاثیر عملکرد در سال 2020 است.”

در اینجا دیگر معیارهای مالی که این بانک گزارش داد:

  • درآمد برای 2019 شد $56.1 میلیارد
  • سود هر سهم بود $0.30

قبل از آخرین انتشار درآمد تحلیلگران انتظار داشتند HSBC گزارش کارت برای سال گذشته تا حد زیادی مطابقت که از سال 2018 زمانی که گزارش شده قبل از مالیات سود شد $19.89 میلیارد دلار و درآمد $بود 53.78 میلیارد دلار است. در اینجا چیزی است که تحلیلگران انتظار داشتند که از نتایج با توجه به Refinitiv:

  • درآمد: $میلیارد 54.93
  • سود قبل از مالیات: $میلیارد 19.83

سرمایه گذاران نیز برای بانک, چشم انداز و آینده کسب و کار استراتژی است که می تواند مشخص شده توسط مدیر اجرایی موقت Noel کوین.

“HSBC مواجه شده است و مشکلات قابل توجهی نه تنها در هنگ کنگ” ریچارد وانگ مدیر اجرایی در کارگزاری کینگستون اوراق بهادار گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” روز سه شنبه پیش از انتشار.

لندن-دفتر مرکزی بانک میدانی است جزء شاخص هانگ سنگ در. بانک مشتق شده تقریبا نیمی از درآمد خود را و نزدیک به 90 درصد از سود خود را از آسیا در سال 2018 بیشتر از آن که از هنگ کنگ.

در هنگ کنگ طرفدار دموکراسی تظاهرات و مداوم گسترش این کروناویروس جدید — در حال حاضر به نام COVID-19 — به احتمال زیاد آمار عملیات بانک گفت: وانگ. HSBC نیز با چالش های رو به رشد در خارج از شهر با توجه به ادامه ابهامات در اقتصاد جهانی او اضافه شده است.

چنین تیره چشم انداز بدان معنی است که HSBC سهام در هنگ کنگ سقوط می تواند پس از آن انتشار درآمد گفت: وانگ. سهام این بانک معامله 0.84% پایین تر در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>