HSBC به قطع 35,000 شغل و ریختن دارایی در تعمیرات اساسی عمده ای

سیستم بانکی HSBC قطع خواهد شد 35,000 شغل در طول سه سال آینده و ریختن دارایی در تعمیرات اساسی عمده ای.

برخی از $100bn (£77bn) در دارایی خواهد بود بازیگران و بانک سرمایه شعبه کاهش آن را به عنوان به دنبال تبدیل شدن به لاغر و رقابتی تر است.

مدیر اجرایی موقت Noel کوین گفت: “کلیت این برنامه این است که ما یافته است به احتمال زیاد به از 235,000 به نزدیک به 200000 بیش از سه سال آینده.”

Noel Quinn has run HSBC since the summer of 2019
تصویر: Noel کوین اجرا شده است HSBC از تابستان 2019

آسمان اخبار شهرستان ویرایشگر علامت Kleinman گفت: این امر می تواند HSBC سوم عمده بازسازی در 10 سال و زیر انجام سرمایه گذاری کسب و کار بانکی در آمریکا و اروپا را “تحمل فشار از این شغل جمع اوری”.

او افزود: “این طرح به کاهش ده ها هزار نفر از شغل یک الگوی ما دیده ایم در سراسر صنعت بانکداری پس از بحران مالی سال 2008 به دلیل فوق العاده کم نرخ بهره در دهه گذشته را افسرده بازده و عملکرد از بانک های بین المللی مانند HSBC.”

HSBC گزارش آن 2019 سود قبل از مالیات مبلغ 13.35 میلیارد دلار (£10.2 میلیارد دلار) از $19.89 میلیارد دلار (£15.3 میلیارد دلار) سال گذشته – یک قطره از 33٪. تحلیلگران انتظار داشتند در اطراف $20bn (£15.4 میلیارد دلار).

بانک سرزنش $7.3 میلیارد دلار (£5.6 میلیارد دلار) در نوشتن آف مرتبط به آن بانکداری جهانی و بازارهای تجاری و بانکی واحدهای کسب و کار در اروپا است.

بیشتر از کسب و کار

HSBC است که اروپا بزرگترین بانک توسط دارایی اما باعث می شود حدود نیمی از درآمد خود را و 90 درصد از سود خود را در آسیا است.

در زمان های اخیر با آن مواجه شده است و تعدادی از چالش ها: کاهش رشد اقتصادی در اصلی آن بازارهای coronavirus, تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ و انگلستان خروج از اتحادیه اروپا است.

در نتایج آن این بانک گفت: coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 70 ، 000 نفر در سراسر جهان بسیاری از آنها در چین تا به حال به طور قابل توجهی تحت تاثیر خود کارکنان و مشتریان است.

Mr کوین گفت: “دراز مدت همچنین ممکن است که ما ممکن است کاهش درآمد از کاهش وام دهی و حجم معامله و اعتبار بیشتر ضرر و زیان ناشی از اختلال به مشتری زنجیره تامین.”

در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا HSBC گروه رئیس علامت تاکر افزود: “در حال حاضر که بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا مذاکرات می تواند شروع در آینده خود رابطه است.

“این ارائه شده است برخی از یقین اما هیچ تجارت از مذاکره این است که همیشه ساده است. ضروری است که توافق احتمالی محافظت می کند و باعث ایجاد مزایای بسیاری است که خدمات مالی ارائه به هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا.

“در همان زمان به عنوان باقی مانده نزدیک به اروپا و انگلستان نیز باید تقویت ارتباط آن با دیگر شرکای کلیدی از جمله آمریکا و چین و جنوب شرق آسیا است. ما مشتاقانه منتظر به کار با دولت ها برای کمک به رسیدن به این.”

آقای تاکر گفت که او انتظار رشد برای ایجاد ثبات در 2020 اما “در میزان کمی پایین تر از در سال های اخیر” اضافه کرد: “این بر نیاز به ایجاد بسیاری از فرصت های پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>