HSBC می گوید اقتصاد منطقه یورو ممکن است در ‘نقطه عطف’

یک معامله گر با این نسخهها کار در کف بازار بورس نیویورک در مدت کوتاهی قبل از بسته شدن زنگ ژوئن 29, 2015. سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت در معاملات روز دوشنبه و S&P 500 و Dow خود را به حال بدترین روز از ماه اکتبر پس از سقوط در یونان در مذاکرات شدت نگران است که این کشور می تواند برای اولین بار به خروج از منطقه یورو.

لوکاس جکسون | ایسنا

منطقه یورو می تواند در یک “نقطه عطف” برای فعالیت های اقتصادی با توجه به HSBC با ناامید کننده رشد باقی مانده با وجود بررسی خوشبینی.

منطقه یورو تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رشد شگفت زده بازار به حرکت نزولی در سه ماهه چهارم افزایش تنها 0.1% به ارسال آن در کمترین سرعت رشد در تقریبا هفت سال است.

در سطح فردی فرانسوی و ایتالیایی اقتصاد این کشور در سه ماهه چهارم و HSBC ارشد اروپایی اقتصاددان فابیو Balboni پیشنهاد در یک توجه داشته باشید پنج شنبه که با رشد بسیار ضعیف بود و شواهد بیشتری است که آن را “زیادی را برای دست کشیدن از منطقه یورو به رکود است.”

آلمانی تولید شده است ادامه داد: به وزن و تولید صنعتی آمار و ارقام از بزرگترین اقتصاد اروپا به شدت نا امید آینده در -3.5% برابر +0.1% بازار انتظارات است. بخش خدمات نیز نشان داده شده است نشانه هایی از لغزش است.

اما داده های نظر سنجی را آغاز کرده است به تقویت تا کنون در سال 2020 با شاخص PMI (شاخص مدیران خرید) خوانش و شاخص ضریب اطمینان اقتصادی ،

Balboni برجسته آلمانی رشد دستمزد طی 20 سال اخیر و بیکاری ترس سراسر بلوک باقی مانده گسترده پایین نشان می دهد که در ترکیب با “خفیف اقتصادی مالی مواضع بشود مصرف کنندگان” این می تواند حمایت از مصرف است.

اما با بسیاری از خطرات حرکت نزولی باقی مانده و سست بانک مرکزی سیاست های پولی در حال اجرا از بخار هیچ شگفتی ناخوشایند به بررسی نشانه ای از به تدریج بهبود رشد حرکت می تواند عمیق.

ریسک حرکت نزولی باقی می ماند

“سرمایه گذاری برگزار کرده است تا در منطقه یورو البته با فرانسه در نظر گرفتن باتوم از آلمان اما تنبل جهانی محیط زیست و کاهش ظرفیت محدودیت های نقطه به نقطه ممکن است ضعف پیش رو” Balboni گفت.

آخرین بررسی وام از بانک مرکزی اروپا (ECB) نشان داد کاهش در تقاضا برای وام های, به ویژه کسانی که در نظر گرفته شده برای اهداف سرمایه گذاری است. در حالی که شرایط مالی باید کاسته در بانک مرکزی اروپا فوق العاده کم نرخ بهره محیط Balboni گفت: رشد وام به شرکت های, به نظر می رسد به اوج خود رسید و حتی در آلمان و فرانسه است.

تحلیلگران و سرمایه داران اند و هشدار از کاهش ابزار فوق العاده سست در قبال سیاست پولی از بانک مرکزی اروپا.

“در حالی که بخش تولید در حال نشان دادن نشانه هایی از bottoming های V شکل بازیابی بعید به نظر می رسد و هنوز هم وجود دارد خطرات قابل توجهی را از ایالات متحده تعرفه ها به تجارت ممکن است اختلالات زیر Brexit.”

بیشتر چه, مداوم شیوع کروناویروس ارائه می دهد بیشتر خطرات برای اقتصاد آلمان به عنوان اصلی صادرات شریک تجاری چین است.

‘انتظار کمی از بانک مرکزی نقد و بررسی

تیتر تورم شروع به انتخاب کنید تا کمی که Balboni نسبت به پایه اثر از انرژی و اخیر یورو ضعف اما او پیش بینی شده است که این می تواند حالا با توجه به سقوط قیمت نفت است. تورم در ضمن باقی مانده تسخیر کرده, در حال سقوط نسبت به 1 ٪ در ماه ژانویه به خوبی از بانک مرکزی اروپا هدف از نزدیک به 2 درصد.

“انتظارات بازار از نظر بانک مرکزی اروپا سیاست های پولی منتقل کرده اند به طور قابل توجهی از سپتامبر گذشته از قیمت گذاری یکی دیگر از 20bps (واحد) کاهش نرخ های بهره به طور گسترده, تخت, در حال حرکت به سوی ما نظر خود را از هیچ مطلب کاهش” Balboni گفت.

“در مقابل افت رشد کند و ناامید کننده تورم ما فکر می کنیم که — همچنین با احتیاط از اشتباهات گذشته — بانک مرکزی اروپا خواهد بود در هیچ عجله به متهاجم به نوبه خود به سیاست های پولی خود را موضع و انتظار کمی از آینده بررسی استراتژیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>