HSBC نتواند انتظارات در سال 2019 سود قبل از مالیات را قطع 35,000 مشاغل

HSBC لوگو نمایش داده می شود در خارج از شعبه در انگلستان است.

مت Cardy | گتی ایماژ

HSBC در روز سه شنبه گزارش داد سود قبل از مالیات است که از دست رفته انتظارات تحلیلگران پس از بانک در زمان حسن نیت اختلال مربوط به خود را در اروپا سرمایه گذاری و بانکداری, بازرگانی, بانکداری, کسب و کار است.

این بانک در اروپا بزرگترین دارایی نیز اعلام کرد تعمیرات اساسی عمده ای که می بینید تعداد کل کارکنان کاهش می یابد از 235,000 به حدود 200,000 بیش از سه سال آینده.

HSBC ثبت 32.9 درصد کاهش در سود قبل از مالیات برای سال 2019 به $13.35 میلیارد دلار خیلی پایین تر از Refinitiv هوا از $19.83 میلیارد دلار است.

در بیانیه ای همراه با درآمد انتشار کوین گفت: $7.3 میلیارد حسن نیت اختلال در اروپا “به وجود آمد از یک به روز رسانی برای رشد اقتصادی بلند مدت فرضیات نهفته است که تعدادی از کسب و کار ما” و از “برنامه ریزی شده تغییر شکل” بانک جهانی, بانکداری و بازارهای کسب و کار.

نوشتن پایین منجر به قبل از مالیات از دست دادن $4.65 میلیارد دلار در بانک های اروپایی کسب و کار.

از نظر HSBC کسب و کار در آسیا, که در آن بانک مشتق بخش عمده ای از درآمد خود را کوین هشدار داد از فشار مداوم شیوع کروناویروس.

“پس از شروع ژانویه coronavirus شیوع اتحاد ایجاد اختلال قابل توجهی برای ما کارکنان تامین کنندگان و مشتریان به خصوص در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ,” او گفت:.

“بسته به اینکه چگونه وضعیت توسعه وجود دارد بالقوه برای هر ارتباط رکود اقتصادی به ما تاثیر می رود از دست دادن اعتبار در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین,” او اضافه شده است. “دراز مدت همچنین ممکن است که ما ممکن است کاهش درآمد از کاهش وام دهی و حجم معامله و اعتبار بیشتر ضرر و زیان ناشی از اختلال به مشتری زنجیره تامین.”

لندن-دفتر مرکزی بانک میدانی است جزء شاخص هانگ سنگ در. HSBC سهام در هنگ کنگ بسته 2.78% پایین تر است.

در اینجا دیگر معیارهای مالی است که سرمایه گذاران به دنبال:

  • درآمد برای سال 2019 افزایش 4.3% از یک سال پیش به $56.1 میلیارد
  • هزینه های عملیاتی بودند تا 22.2 درصد به $42.35 میلیارد عمدتا به دلیل حسن نیت اختلال
  • سود هر سهم بود $0.30

HSBC را بازسازی طرح

همراه با انتشار گزارش درآمدی HSBC همچنین مشخص آن استراتژی کسب و کار.

این بانک گفت: این طرح به حالت تعلیق سهم خرید-پشت برای سال 2020 و 2021 به آن متعهد “سطح بالایی از بازسازی” در طول دو سال آینده.

HSBC تجدید ساختار برنامه ریزی شده است که انتظار می رود کاهش یافته حدود 35,000 شامل:

  • کسب و کار اروپا: به منظور کاهش فروش و بازرگانی و تحقیقات حقوق صاحبان سهام در اروپا; انتقال ساختار محصولات قابلیت های از انگلستان به آسیا
  • ایالات متحده کسب و کار: به منظور کاهش شبکه شعبه 30 درصد و دوباره به عنوان یک “بین المللی مشتری متمرکز شده است شرکت های بزرگ بانک” با هدف ارائه خرده فروشی
  • بانکداری جهانی و بازار: به تغییر منابع بیشتر به آسیا و خاورمیانه و در حالی که حفظ سرمایه گذاری جهانی بانکداری hub در لندن
  • گروه سطح: برای تحکیم بانکداری خرده فروشی و مدیریت ثروت و جهانی بانکداری خصوصی به یک بخش جدید به نام ثروت شخصی و بانکی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>