HSBC انتظار ‘ناهموار U شکل recovery’ و پشت این ارزها به رشد

HSBC برج در اسکله قناری منطقه مالی در لندن, انگلستان

مایک کمپ | در عکس | گتی ایماژ

اقتصاد جهانی است که به احتمال زیاد مجموعه به صورت U شکل بازیابی با یک “دندانه دار پایین” پس از coronavirus بحران به نفع ارزهای در کشورهای با قوی مالی و موقعیت با توجه به HSBC.

صحبت کردن با CNBC دوشنبه رئیس جهانی ارز استراتژی دیوید بلوم برشمرد بانک طرح بازی در صورت L-U و V شکل بهبود و تاکید کرد که تحلیلگران باید ساخت برنامه برای تمام eventualities.

در یک سناریو U شکل به اقتصاد نتواند بلافاصله به پاسخ به خارج از مستندات در سراسر جهان اما انتظار برای تاخیر دوباره بجای اول برگشتن در محل باقی می ماند با چند “false dawns” شکوفه پیشنهاد ایجاد یک “دندانه دار پایین” به U منحنی.

دندانه دار تو

او پیشنهاد کرد که در حالی که بعید است وضعیت را بدتر فراتر از ماه گذشته بی سابقه سقوط در قیمت نفت آتی به منفی 40 دلار و ده ها میلیون شغل زیان فرض V شکل بازیابی شبیه به یک است که پدید آمده پس از بحران مالی بود و خوش بینانه است.

“آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که ما در این نوع U با یک دندانه دار پایین سناریو و (ایالات متحده) دلار نوع به خوبی انجام می دهد اما این است که خود را NOK (نروژی) را ین خود استرالیا را کیوی” بلوم گفت CNBC “Squawk Box اروپا است.”

“برخی از آنها بزرگ مالی شلیک به نگه داشتن در تلاش برای فشار به این اقتصاد است. حتی اگر آن را نمی کند, آمده, آنها در حال انجام یکی دیگر از مالی بسته و آنها رو به پول است.”

در حالی که دلار و ین ژاپن در حال انتظار برای بهره مندی از اولیه افزایش در نوسانات مرکزی به HSBC حمایت از کرون نروژ دلار استرالیا و دلار نیوزیلند است که دولت هایشان پایین سطح بدهی.

این به آنها می دهد فضای بیشتری برای محرک های مالی فدرال به عنوان دولت همچنان به تلاش برای تقویت اقتصاد خود و این سیاست حرکت می کند به احتمال زیاد خواهد شد ظهور به عنوان یک راننده کلیدی جنبش ارز پس از بحران بهداشت و درمان فروکش.

بازنده در این سناریو بلوم پیش بینی شده در پژوهش توجه داشته باشید در هفته گذشته عبارتند از: استرلینگ و دلار کانادا پس از هر دو دولت مالی اتاق محدود است در حالی که یورو خواهد مبارزه در پشت تاکید کرد منابع مالی در ایتالیا و اسپانیا.

L-شکل تاخیر

در L شکل سناریو که در آن رشد کم کم تورم و قیمت فاستر طولانی مدت “خطر کردن” ضریب اطمینان در بازار ارز روند به احتمال زیاد خواهد رانده شده توسط عوامل خارجی و آسیب پذیری بلوم گفت: در توجه داشته باشید.

این آشنایی خود را به خوبی ین با توجه به ژاپن قوی بین المللی سرمایه گذاری و موقعیت (IIP) و 30 سال تجربه مشابه در پویایی اقتصادی در سطح داخلی. فرانک سوئیس و کرون نروژی نیز به نفع ایستاده با توجه به “قوی خارجی مواضع” اما شکوفه پیشنهاد کرد که برنده واقعی در این سناریو خواهد بود طلا.

“بازار فقط شلاق در اطراف در حال حاضر در معرض خطر-خطر کردن سناریوی” او گفت: CNBC.

“طلا است که به دنبال مانند یک برنده در لحظه ای طلا, عشق واقعی. در یک V طلا و نابود می شود و در حالات دیگر آن را به خوبی پس از سوئیس (فرانک), ین, طلا, کسانی هستند دفاعی ارز به خود” شکوفه توصیه می شود اضافه کرد که کسانی که در پیش بینی تهاجمی تر V-شکل باید نگاه به استرالیا و نیوزیلند.

V شکل گزاف گویی

در بعید V-شکل بازیابی سناریو این دو ارز در کنار کرون نروژی و دلار کانادا در حال آنهایی که به تماشای شکوفه پیشنهاد در توجه داشته باشید با توجه به این که آنها شده اند بیشتر تحت تاثیر منفی در “خطر کردن” دوره و در نتیجه باید بیشتر به دوباره بجای اول برگشتن.

“آنها همچنین بهترین قرار داده شده به سرمایه گذاری بر روی کالا قیمت در کنار دستاوردهای اقتصادی شکوفایی” بلوم اضافه شده است.

در حالی که کرون نروژی است که در میان بهترین ها قرار ارزهای در سراسر هر سه بازیابی حالات آن خواهد بود یکی از مهمترین و در معرض باید هیچ یک از این رخنه و وضعیت اقتصادی بدتر.

این امر مستلزم گسترش مستند اقدامات احتمالا به دلیل موج دوم Covid-19 با اعمال سیاست های مانند کسب درآمد از کسری یا جدید FX مقررات در حال تبدیل شدن بیشتر احتمال دارد.

در اینجا طلا خواهد بود standout برنده با توجه به HSBC تحلیلگران با دلار ایالات متحده و ین ژاپن همچنین به دست آوردن عنوان سنتی “پناهگاه های امن” در حالی که همه چهار نفر از کسانی که ذکر شده در بالا خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>