HS2 مجموعه برای حمایت از صدراعظم با وجود پتانسیل £107bn هزینه های

صدراعظم ساجد جاوید است که مجموعه ای را به خود حمایت به بحث HS2 پروژه با وجود فزاینده هزینه های است که می تواند پیشی بگیرد £100bn.

با سرعت بالا راه آهن طرح پیوند لندن و بیرمنگام و منچستر و لیدز شده است احاطه شده توسط موانع به دلیل بودجه و نگرانی های زیست محیطی با دولت روبرو تماس برای پرسش عمومی.

اما آقای جاوید قابل درک است برای آماده “به طور گسترده به” بلند پروازانه ابتکار و سیگنال حمایت خود را در دیدار با وزیر حمل و نقل Grant Shapps و نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه.

Boris Johnson and Sajid Javid
تصویر: بوریس جانسون و ساجد جاوید دیدار خواهد کرد در روز پنج شنبه
Transport Secretary Grant Shapps in Downing Street, London
تصویر: وزیر حمل و نقل Grant Shapps را نیز درگیر می شود در این جلسه

HS2 بزرگترین پروژه زیرساخت در اروپا و به تازگی پیش نویس درز دولت بررسی نشان می دهد هزینه های می تواند بالون از £56bn در اصل اختصاص داده شده در سال 2015 به بیش از £107bn.

برخی از £8bn در حال حاضر صرف شده در این پروژه که نخست وزیر وعده داده است یک به روز رسانی “به زودی”.

آقای جانسون گفت: مجلس عوام انگلیس در روز یکشنبه که نمایندگان مجلس نمی خواهد که به صبر طولانی برای اعلام, اگر چه آقای Shapps گفت: هیچ تصمیمی خواهد بود ساخته شده این هفته است.

هر آنچه که دولت تصمیم به انجام آن را نشانه یکی از اولین و مهمترین سیاست داخلی بحث میان وزیر امور خارجه پس از انتخابات عمومی ماه گذشته.

بیشتر از Hs2

آقای جانسون در حال حاضر نا امید برخی در حزب خود را با موافقت اجازه می دهد تا چینی مخابراتی شرکت Huawei برای کمک به ساخت بریتانیا 5G شبکه تلفن همراه و HS2 ثابت کرده است که به طور مشابه تفرقه موضوع است.

برخی از نمایندگان حزب محافظه فریاد زد: “نه” زمانی که این پروژه آورده شد تا در طول PMQs این هفته است.

HS2 will go from London to Birmingham
تصویر: فاز اول را از لندن به بیرمنگام

بحث در اطراف این پروژه کمک قابل توجهی به تاخیر می اندازد برای باز کردن برنامه ریزی شده در فاز اول که مربوط لندن و بیرمنگام هنگامی که آن را باز کرد در 2026.

کامل خدمات در حال حاضر انتظار نمی رود برای شروع تا مدتی بین 2031 و 2036.

محیط زیست و مخالفان بدون شک همچنان به مخالفت با این پروژه در مخرب ترین راه که آنها می توانند در صورتی که دولت تصمیم می گیرد به گاوآهن ،

در اوایل این ماه یک گروه از تظاهرکنندگان سعی در مسدود کردن راه آهن ساخت و ساز توسط اتصال خود را به درختان در طول مسیر برنامه ریزی شده.

اما کسب و کار ستاد در شمال استدلال کرده اند که HS2 بسیار مهم است به تقویت حمل و نقل در سراسر منطقه و ارائه افزایش ظرفیت در سر می برند شبکه راه آهن.

شرکت های ساخت و ساز نیز هشدار داد آسیب جدی به صنعت خود را اگر پروژه اوراق در حال حاضر.

Freeman stayed in a tree for nearly three days before he was taken down then sent to hospital with hyperthermia
تصویر: معترضان خود را انجام داده اند بهترین را مختل ساخت و ساز

جلسه روز پنجشنبه میان آقایان جانسون جاوید و Shapps می آید به عنوان صدراعظم قرار می دهد فشار بر کابینه همکاران به شناسایی که در آن کاهش 5% می تواند ساخته شده به بودجه دپارتمان.

اخبار آسمان می داند که دولت می خواهد به تعمیرات اساسی و یا لغو برنامه های, پروژه ها و quangos در ارتباط با قبلی دولت به جای اینکه به دنبال فشار حقوق و یا معرفی رفاه کاهش است.

PM و صدراعظم می خواهید پس انداز به منظور صرف در اولویت “نتایج” از جمله بیمه خدمات درمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>