Coronavirus همه گیر است و باعث افزایش تقاضا برای دیجیتال خدمات بهداشتی و درمانی است که بسیاری از کارشناسان امیدوارم که در اینجا به ماندن بگیرید.

با مستند اقدامات در محل در سراسر جهان از رفتن به محلی خود مراجعه کنید پزشک اگر شما احساس ناخوشی نیست و یک گزینه برای اکثریت قریب به اتفاق مردم است.

که به معنای حجم بسیار بزرگتر از بيماران گرفتن ترياژ شده توسط تلفن و یا آنلاین و مشاوره پزشکان خود را از راه دور. در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های است که می تواند بررسی علائم شما و اتصال شما با دکتر خود اگر شما احساس ناخوشی.

“بیماران باید همیشه آن را دوست داشت” کلر Gerada یک پزشک خانواده در لندن گفت: CNBC. “آن بوده است و پزشکان شده است که مقاوم به معرفی آن است.”

Gerada از بنیانگذاران دیجیتال مشاوره پلت فرم eConsult گفت که او در بر داشت آن را “عجیب و غریب” پزشکان آنقدر مخالف رفتن دیجیتال زمانی که “تقریبا 100 ٪ از آنها را با استفاده از بانکداری آنلاین و یا آنلاین راه برای رزرو تعطیلات خود را.”

در حال حاضر نگرش در حال تغییر به عنوان تلفن و تصویری قرار ملاقات بیشتر امری عادی تبدیل شده. بیماران توصیه به دکتر خود مراجعه جسمی مگر اینکه مطلقا لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

که منجر به افزایش جذب از خدمات پزشکی از راه دور از امثال Teladoc, MDLIVE و آمریکایی و همچنین به عنوان رقبای بینالمللی مانند بریتانیا بابل, سوئد Kry و فرانسه Doctolib.

علی پارسا مدیر عامل شرکت بابل می گوید زمان شکاک از گوشی های هوشمند مبتنی بر مراقبت های بهداشتی به تازگی تبدیل به اطراف و از او پرسید که آیا آنها باید با استفاده از کنترل از راه دور, مشاوره, نرم افزار است.

“بزرگ منتقدان تبدیل شده است چرا که زمانی که نیاز به در آمد و راه قدیمی از انجام مسائل آنقدر ناکافی همه این مزخرف اعتراض رفت و گفت:” CNBC.

انسان هزینه

آنلاین علائم ارزیابی ارائه دهندگان مانند آلمان Ada نیز به دست آوردن کشش.

کلر Novorol Ada بنیانگذاران و افسر ارشد پزشکی می گوید: این شرکت ساخته شده است یک ابزار غربالگری برای Covid-19 به دلیل “فشار زیادی” در مواجهه با سلامت کارگران است.

“واقعا وجود دارد یک نیاز قوی برای ابزارهای آنلاین است که می تواند کمک به مردم خود ارزیابی” Novorol گفت CNBC.

“من فکر می کنم دیجیتال سلامت ارائه ادامه خواهد داد بسیار لازم است. و انتظار من این است که حتی فراتر از این دوره … این را سرعت بخشیدن به تغییر دائمی”

که نیاز به کاهش فشار بر امکانات مراقبت های اولیه می تواند نماد یک فرصت برای فن آوری های مانند هوش مصنوعی است. اما شک و تردید بیش از آن چگونه می تواند اعمال می شود.

بابل در بر داشت خود را در آب داغ در سال 2018 بیش ادعا می کند که در آن هوش مصنوعی chatbot قادر به تشخیص شرایط پزشکی به عنوان دقت به عنوان یک دکتر. توضیحات درو انتقادات از پزشکان عمومی در انگلستان که برچسب ادعا “مشکوک.”

هنوز Parsa معتقد است که استفاده از هوش مصنوعی بسیار مهم خواهد بود به رانندگی کردن هزینه های مراقبت های اولیه و منطبق telehealth خدمات. او گفت ترکیبی از این دو نیز می تواند خدمت بهتر به مردم با شرایط مزمن مانند دیابت و اختلالات روانی.

فناوری کارآفرین که پدرش به تازگی در گذشت پس از ابتلا به این ویروس گفت: “قیمت بزرگ” پرداخت شده بود به دلیل بحران بهداشت و درمان.

“من از دست خود من فوق العاده پدر به Covid-19,” پارسا گفت. “ما نمی توانیم حمل بر پرداخت قیمت ما پرداخت می شود … برای رفتن به انجام کارهای راه ما استفاده می شود به. آن را فقط به جرم فداکاری بسیار و نه از آن یاد بگیرند.”

‘تغییر پارادایم’

هر چند شک و تردید باقی می ماند بیش از کاربرد هوش مصنوعی در روزمره مراقبت های بهداشتی کارشناسان می تواند در یک چیز توافق دارند: پزشکی از راه دور پدیده ای است که به احتمال زیاد در اینجا به ماندن بگیرید.

“این هرگز یک تکنولوژی مشکل این بود که همیشه یک مشکل فرهنگی است و این یک مشکل فرهنگی ساخته شده است که بهانه ای در مورد تکنولوژی” پارسا گفت.

“که همه از بین میره زمانی که ما تغییر فرهنگ diddling به یک فرهنگ انجام می دهند. و من امیدوارم که این فرهنگ انجام می دهند در حال حاضر باقی می ماند.”

شرکت تحقیقاتی Forrester برآورد ایالات متحده مجازی مراقبت بازديد را بالا 1 میلیارد دلار در سال جاری با توجه به همه گیر و عوامل دیگر مانند مراقبت مداوم مدیریت و سلامت روانی نیاز دارد.

“این Covid-19 همه گیر خواهد شد برای همیشه لطفا برای تغییر چهره بهداشت و درمان به عنوان یک تغییر پارادایم رخ داده است” Forrester تحلیلگران جف بکر و Arielle Trzcinski نوشت: در یک توجه داشته باشید در اوایل این ماه.

“سنتی موانع به تصویب مانند آگاهی از هزینه و قوانین و مقررات دیگر معتبر در واقعیت امروز و تقاضا برای پزشکی از راه دور … افزایش می یابد و فراتر از دوره بحران است.”

تماشا کنید: آنچه که یک بیماری همه گیر?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de