چگونه انگلستان سیستم جدید مهاجرت کار می کند ؟

دولت پرده برداری از جزئیات سیستم جدید مهاجرت که خواهد آمد به زور در 1 ژانویه سال آینده است.

دبیر خانه Priti پاتل محور طرح جدید به عنوان یک “لحظه تاریخی” پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا خواهد شد که آن را به پایان بلوک را رایگان قوانین حرکت در انگلستان است.

او گفت: “ما را جذب درخشان ترین و بهترین ها را از سراسر جهان تقویت اقتصاد و جوامع ما و رها کردن این کشور را به پتانسیل کامل.”

EDINBURGH, SCOTLAND - FEBRUARY 10: Immigration and border control signs at Edinburgh Airport on February 10, 2014 in Edinburgh, Scotland. A recent survey has shown that Scottish people have a more open attitude to immigration than people in England and Wales, according to a poll today for Oxford Universitys Migration Observatory. (Photo by Jeff J Mitchell/Getty Images)
ماهر به رد ویزا

دولت می گوید این نقاط جدید مبتنی بر سیستم درمان اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا به همان اندازه و با هدف جذب مردم است که می تواند کمک به انگلستان در اقتصاد است.

اما منتقدان می گویند که این طرح می تواند یک “مطلق فاجعه” برای مراقبت اجتماعی بخش و وجود دارد “نگرانی های جدی” در مورد تاثیر آن بر کشاورزی است.

پس چگونه سیستم جدید کار می کند ؟

چگونه بسیاری از نقاط به مهاجران بالقوه نیاز دارید ؟

مهاجران بالقوه به انگلستان را مجبور به امتیاز 70 امتیاز در سیستم جدید به منظور واجد شرایط برای ویزا.

چگونه می توانم به شما در کسب امتیاز ؟

سه شرط باید رعایت شود توسط مهاجران آینده نگر به منظور حرکت به انگلستان که در مجموع 50 امتیاز نسبت به 70 نقطه آستانه.

اینها هستند:

  1. یک پیشنهاد کار از یک تایید حامی چنین به عنوان یک کارفرما پاک توسط دفتر خانه. این را کسب 20 امتیاز.
  2. باید یک پیشنهاد شغلی است که در یک “مهارت های مورد نیاز در سطح”. این را کسب 20 امتیاز.
  3. توانایی صحبت به زبان انگلیسی به یک سطح معینی. این را کسب 10 امتیاز.

شما به احتمال زیاد نیاز به کسب بیش از £25,600

از ژانویه سال 2021 حداقل حقوق و دستمزد مورد نیاز برای مهاجران به کار در انگلستان کاهش خواهد یافت از 30000 پوند به £25600 است.

اگر مهاجران کسب حقوق و دستمزد بالاتر £25,600 آنها را کسب 20 امتیاز اضافی مورد نیاز برای رسیدن به نیاز 70 نقطه سطح.

اگر مهاجران کسب کمتر از این – اما کمتر از £20,480 – آنها هنوز هم ممکن است قادر به آمده به انگلستان توسط “تجارت” امتیاز به دست آورده در ویژگی های خاص خود را در برابر کاهش سطح حقوق و دستمزد.

شما دیگر نیاز به ماهر به سطح تحصیلات تکمیلی

و همچنین به عنوان کاهش حداقل حقوق و دستمزد آستانه دولت نیز کاهش چه تعداد به عنوان “ماهر” از یک فارغ التحصیل سطح به یک سطح واجد شرایط ،

چه چیز دیگری می توانم به شما در کسب امتیاز ؟

کسانی که به ملاقات این سه مورد نیاز شرایط اما نمی کسب بیش از £25,600 هنوز هم می تواند با کسب 70 امتیاز مورد نیاز به ویزا داده.

اگر آنها درآمد بین £23,040 به £25,599 آنها را کسب 10 امتیاز اضافی.

اگر کار خود را در منطقه که در آن وجود دارد کمبود کارکنان به عنوان تعیین شده توسط مهاجرت کمیته مشورتی آنها را کسب 20 امتیاز اضافی.

مک شامل بهداشت و درمان کارگران و مهندسین و دانشمندان معلمان و کارگران با تکنولوژی آن در لیست مشاغلی که در آن وجود دارد کمبود.

دولت نیز قول پیگیری سریع ویزا طرح خارجی برای پزشکان و پرستاران به کار در بیمه خدمات درمانی به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی مهاجرت.

متقاضیان آینده به کار در بیمه خدمات درمانی دریافت خواهد کرد درمان ترجیحی با امتیاز اضافی تحت امتیاز بر اساس سیستم و بدون درپوش در شماره ورود از طریق بیمه خدمات درمانی مسیر.

اگر آینده نگر مهاجران نگه دکترا در یک موضوع مربوط به شغل خود آنها را به کسب درآمد اضافی 10 امتیاز.

این افزایش به اضافی 20 امتیاز در صورتی که در مقطع دکتری در علوم مهندسی و ریاضیات است و مربوط به کار خود را.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اگر چه شما لازم نیست که یک کار ارائه می دهد ؟

اکثر کارگران بسیار ماهر که می تواند رسیدن به سطح مورد نیاز از نقاط قادر خواهد بود برای ورود به انگلستان بدون پیشنهاد کار اگر آنها تایید شده توسط مربوطه و صالح بدن.

این “جهانی استعداد” مسیر باز خواهد شد به شهروندان اتحادیه اروپا بر همان اساس به عنوان شهروندان غیر اتحادیه اروپا از ژانویه سال آینده و به تازگی گسترش یافته بود و بیشتر در دسترس برای کسانی که با یک پس زمینه در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات.

کم کارگران ماهر خواهد بود را رد ویزا

دولت می گوید که نمی خواهد پیاده سازی یک مسیر برای پایین کارگران ماهر برای آمدن به بریتانیا تحت سیستم جدید مهاجرت پس از پایان اتحادیه اروپا جنبش قوانین.

آنها به جای گفتن انگلستان کسب و کار آنها نیاز به “انطباق و تنظیم” و به جای سرمایه گذاری در “حفظ و نگهداری کارکنان و بهره وری و گسترده تر از سرمایه گذاری در تکنولوژی و اتوماسیون”.

آنچه در مورد کشاورزان ؟

دولت متعهد به گسترش یک خلبان طرح برای کارگران فصلی در بخش کشاورزی به چهار برابر در اندازه 10000 مکان.

این است که با هدف پرداختن به ترس از کارفرمایان مانند میوه کشاورزان که می گویند سرکوب کم کارگران ماهر می تواند آنها را بدون کارکنان به اندازه کافی به انتخاب محصولات خود در هر تابستان است.

چه در مورد دانش آموزان?

Students at the University of Birmingham on July 14, 2011 in Birmingham, England
تصویر: سیستم تغییر خواهد کرد برای دانش آموزان و همچنین

دانش آموزان نیز تحت پوشش این امتیاز بر اساس سیستم.

آنها را از رسیدن به امتیاز مورد نیاز در صورتی که یک پیشنهاد از تایید دانشگاه یا کالج می تواند انگلیسی صحبت می کنند و قادر به حمایت از خود در طول مطالعات خود را در انگلستان است.

اگر شما خود اشتغالی و یا یک مترجم آزاد?

دولت نمی خواهد ایجاد یک مسیر اختصاص داده شده برای مردم خود اشتغالی اما با اشاره به مسیر موجود برای “نوآوران” وارد انگلستان خواهد شد که گسترده تر به درخواست شهروندان اتحادیه اروپا و همچنین شهروندان غیر اتحادیه اروپا از ژانویه آینده.

متخصص مشاغل وزرای دین و sportspeople نیز مجاز به آمدن به انگلستان تحت یک دامنه موجود مهاجرت مسیرهای آن نیز گسترده تر شود به درخواست شهروندان اتحادیه اروپا و همچنین شهروندان غیر اتحادیه اروپا.

هنرمندان, هنرمندان و نوازندگان همچنان مجاز به انجام در حوادث و شرکت در مسابقات و امتحانات ابتدائی تا شش ماه.

اگر شما از ایرلند ؟

ایرلندی شهروندان نخواهد بود موضوع را به قوانین جدید مهاجرت و ادامه خواهد داد تا قادر به ورود و زندگی در انگلستان به عنوان آنها در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>