مارک زوکربرگ مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار Facebook, Inc., می رسد برای یک کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, اکتبر. 23, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

Facebook نه تنها با استفاده از اطلاعات از فعالیت های خود را در Facebook و محصولات مرتبط با آن مانند Instagram برای هدف قرار دادن شما را با تبلیغات اما این شرکت نیز متکی بر داده ها از وب سایت های شخص ثالث به انجام این کار.

در حال حاضر Facebook نورد است یک ابزار است که به کاربران امکان می دهد ببینید که کدام شخص ثالث برنامه های کاربردی و وب سایت های به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با Facebook. این ابزار همچنین شامل یک ضامن برای این خاموش.

برای دسترسی به ویژگی های جدید:

  • شیر پایین رو فلش در گوشه بالا و سمت راست Facebook.com و بر روی settings کلیک کنید. اگر شما بر روی تلفن همراه ضربه بزنید سه خط آیکون در گوشه پایین سمت راست از Facebook نرم افزار پایین رفته و روی “تنظیمات و حریم خصوصی” و به آن ضربه بزنید بر روی “تنظیمات.”
  • با کلیک بر روی “خود را Facebook اطلاعات” می زنیم. در دسکتاپ آن را در ستون سمت چپ در نزدیکی بالای صفحه.
  • را انتخاب کنید “خاموش-Facebook فعالیت” عنوان در وسط صفحه.
  • بعد, با کلیک بر روی “مدیریت خود را خاموش-Facebook فعالیت است.” این را بی درنگ شما را به خود را وارد کنید Facebook password.

Facebook جدید خاموش-Facebook فعالیت ابزار اجازه می دهد تا کاربران برای دیدن آن شخص ثالث برنامه های کاربردی و وب سایت های به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با Facebook و آن را خاموش.

سالوادور رودریگز / CNBC

یک بار در, این صفحه را به شما نشان می دهد که برنامه های کاربردی و وب سایت ها تغذيه اطلاعات به Facebook. شما می توانید شیر بر روی هر یک از نرم افزار برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه از آن است که به اشتراک گذاری داده ها با Facebook چه نوع از اطلاعات است و آنچه در Facebook در حال انجام است که با داده ها. این صفحات همچنین اجازه خواهد داد که شما را به دانلود این جزئیات فعالیت از آنچه که به اشتراک گذاشته شده با Facebook.

اگر شما می خواهید به انتخابی که در مورد برنامه های شما جلوگیری از به سادگی با کلیک یک برنامه است که شما می خواهید خاموش پایین رفته و گزینه “خاموش کردن فعالیت های آینده.” تکرار این برای هر وب سایت که شما می خواهید به نوبه خود خاموش است.

سالوادور رودریگز/CNBC

از “مدیریت خود را خاموش-Facebook فعالیت” صفحه شما می توانید وب سایت های شخص ثالث به اشتراک گذاشته اند با Facebook به سادگی با ضربه زدن بر روی بزرگ “پاک کردن تاریخچه” را فشار دهید در بالای صفحه نمایش.

اما این کمی کار را برای متوقف کردن برنامه های از به اشتراک گذاری اطلاعات با Facebook رفتن به جلو.

برای جلوگیری از آینده داده های شما هم می تواند به نوبه خود همه چیز را خاموش و یا شما می توانید خاموش کردن داده های برنامه توسط نرم افزار.

اگر شما می خواهید به انتخابی که در مورد برنامه های شما جلوگیری از به سادگی با کلیک یک برنامه است که شما می خواهید خاموش پایین رفته و گزینه “خاموش کردن فعالیت های آینده.” تکرار این برای هر وب سایت که شما می خواهید به نوبه خود خاموش است.

برای خاموش کردن آینده اشتراک گذاری داده ها به صورت فله با کلیک بر روی “مدیریت فعالیت های آینده” که بی درنگ یک پاپ آپ که در آن شما باید با کلیک بر روی “مدیریت آینده فعالیت است.” این شما را به یک صفحه دیگر که در آن شما می توانید یک ضامن برای “آینده خاموش-Facebook فعالیت است.”

سالوادور رودریگز/CNBC

این خاموش خواهد شد همه چیز. این نیز خواهد شد ورود به سیستم شما را از هر نرم افزار که شما با استفاده از خود را در Facebook فعالیت برای ورود به سیستم است که می تواند شامل خدمات عمومی مانند Spotify Venmo و Airbnb.

من شخصا خاموش برنامه های متعدد توسط یک, بنابراین به عنوان به نه بود امضا از خدمات من استفاده, مانند DoorDash.

اگر شما همیشه نیاز به روشن کردن یک سرویس در پشت سر به “مدیریت آینده فعالیت” صفحه و سپس روی ضربه بزنید بر روی “فعالیت شما خاموش است.” وجود دارد شما خواهد شد دیدن برنامه های شما خاموش است. اگر شما با کلیک بر روی آنها شما را ببینید گزینه ای برای اجازه فعالیت از آن وب سایت را مجدد خود را با Facebook account.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im