چگونه برای تبدیل شدن به بهتر در شبکه با وجود coronavirus نگه داشتن شما در خانه

valentinrussanov

توانایی شبکه به منظور توسعه و یا ایجاد تماس های جدید است یکی دیگر از منطقه از کسب و کار است که به طور چشمگیری تحت تاثیر coronavirus شیوع.

ترین شغل در بعضی از فرم یا دیگر تکیه می کنند که قادر به ایجاد روابط حرفه ای هر دو با همکاران در دفتر و مردم در سطح وسیع تری میباشد.

اما شیوع COVID-19 منجر به لغو کنفرانس ها و دیگر رویدادهای شبکه و همچنین وادار کردن بخش قابل توجهی از جمعیت جهان به کار از خانه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس.

برخی از سازمان گرفته اند کنفرانس های آنلاین را برای لغو, از جمله مایکروسافت ساخته شده است که سالانه خود را “ساخت” رویداد برای توسعه دهندگان دیجیتال.

به صورت غیر رسمی روش شبکه یک جستجو در Meetup یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا مردم را به پیوند با افراد دیگر بر اساس منافع مشترک یافت می شود وجود دارد 1,092 “کار در خانه” گروه.

دکتر Rosina Racioppi مدیر عامل شرکت توسعه حرفه ای برنامه ارائه دهنده زنان, نامحدود, باور اجتماعی فاصله میان coronavirus می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای افزایش شبکه های آنلاین و گفت: آن را می تواند دفع احساس تنهایی یا انزوا.

دکتر جو وبر مدیر برنامه های شبکه های اجتماعی غلاف به طور مشابه گفت که استفاده از اوقات فراغت در حالی که خود در انزوا به شبکه آنلاین یک راه “تخمگذار پایه و اساس برای رشد در آینده برای زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می آید.”

رسیدن به موجود و تماس های جدید در ارتباط با یکی از روش های پیشنهاد شده توسط Racioppi.

“شما به عنوان شبکه نترس به درخواست برای تماس با این نقطه نظر در مورد مسائل و شرایطی که شما در حال تجربه,” او گفت:. “این هم زمان زیادی برای ارسال افکار خود و ایجاد دید بیشتر برای خودتان.”

به همین ترتیب وبر استدلال می کرد که گسترش شبکه های حرفه ای به عنوان راهی برای ایجاد دید بیشتر است که به ویژه مهم برای کوچک و متوسط کسب و کار است که باید تمرکز محلی.

“در حالی که بسیاری از جهان بیشتر است افسار به کامپیوتر و تلفن همراه بیش از هر زمان این است که زمان زیادی برای انجام آن کمک خواهد کرد که برخی از کسب و کار صرفه جویی در خود را,” او گفت:.

تنوع در شبکه

در حالی که رسیدن به مردم عملا احساس می تواند دلهره آور و بدان معنی است که ما نمی تواند تضمین نماید “پس از شیمی” با تماس جدید Racioppi تاکید کرد که این مهم به خارج از منطقه راحتی خود را برای ارتباط با مردم “تحت هر شرایطی.”

او گفت: خود انزوا نیز زمان خوبی برای ساخت یک شخصی “هیئت مدیره” را به عنوان در طول یک بحران مردم ممکن است بیشتر مایل به کمک به یکدیگر است.

به این منظور Racioppi توصیه می شود که مردم شبکه با پتانسیل مربیان که در زمینه های مختلف به خود را دارند. برای مثال اگر کسی با این نسخهها کار در عملیات او پیشنهاد کرد تلاش برای رسیدن به یک آینده نگر مربی با سابقه در فروش و یا بازاریابی.

“این کمک خواهد کرد که شما را در درک چگونه افراد در این توابع مختلف مشاهده کسب و کار خود و در برخورد با چالش های امروز,” او توضیح داد.

وبر توافق استناد, لینک, مدیر عامل شرکت linkedin است که آوازی در مورد مشکل شبکه “شکاف” در سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن مردم تشویق شده اند خود را به شبکه های موجود آنلاین.

“در حال حاضر زمان مناسب برای انعکاس در شبکه خود را و شروع به ساخت و افزایش شبکه خود را به طوری شما و کسب و کار خود را به خوبی می چرخاند که مه آسانسور,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>