چگونه قیمت نفت تسلیم خواهد رسید نیجریه و عربستان سعودی و دیگر صادر کنندگان عمده

این Egina شناور تولید ذخیره سازی و تخلیه کشتی, بزرگترین از نوع خود در نیجریه است berthed در بندر لاگوس در فوریه 23, 2017.

Stefan Heunis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تاریخی شیرجه رفتن قیمت نفت در اوایل این هفته در سمت چپ برخی از صادرکنندگان عمده کالا, تقلا برای تقویت اقتصاد خود را.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) خام قرارداد ممکن است تحویل کاهش بیش از 100% به حل و فصل در منفی $37.63 در هر بشکه در روز دوشنبه و منقضی شده در روز سه شنبه در $10.01 در هر بشکه رسید. قراردادهای آتی تجارت با ماه.

آن را در یک زمان می آید زمانی که coronavirus بحران همچنان به تاخت و تاز تقاضای جهانی جهان است که مماس با نفت و معامله گران به سرعت در حال اجرا از مکان ها برای قرار دادن آن است. قابل توجه این منجر به یک وضعیت که در آن تولید کنندگان به طور موثر نیاز به پرداخت هزینه برای دریافت نفت گرفته دست خود را.

به عنوان روز پنج WTI قرارداد در ماه ژوئن بودند معلق در هوا بالاتر از 15 دلار در هر بشکه و بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله شد و بالاتر از $21.50 در هر بشکه رسید.

روز دوشنبه سقوط این بیماری همه گیر کوروناویروس obliterates تقاضای جهانی پیشبرد یک شوک قیمت دیده می شود در ماه مارس اوپک و متحدان آن عمدتا روسیه مشغول بیرون کشیده شده مذاکرات بیش از تولید کاهش است.

توافق با اوپک و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+ — به کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز از مارس 1 در نهایت پایان دادن به یک جنگ قیمت بین روسیه و اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی است. اما غایب تقاضا ناشی از این بیماری همه گیر به معنای معامله است موفق به ایجاد ثبات در قیمت نفت است.

آخرین کاپیتولاسیون ترکیبات مشکلات کشور است که بیشتر وابسته به صادرات نفت برای صادرات درآمد و درآمد دولت.

نیجریه

نیجریه و آفریقا و بزرگترین اقتصاد برای اعمال کرده بود بیش از 7 میلیارد دلار در بودجه اضطراری که از روز شنبه از وام دهندگان بین المللی از جمله صندوق بین المللی پول, بانک جهانی, بانک توسعه آفریقا و بانک توسعه اسلامی.

این کشور بستگی دارد فروش نفت حدود 60 درصد از درآمد خود را و 90 ٪ از درآمد ارز خارجی هر چند آن را تنها حساب برای 9 درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) با توجه به صندوق بین المللی پول.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva اذعان کرد در یک بیانیه اخیر که نیجریه چهره “دوقلو شوک” از همه گیر و همراه قیمت نفت سقوط میکند. در ضمن رتبه آژانس Fitch در و S&P را کاهش داد و نیجریه رتبه اعتباری در هفته های اخیر در پشت روغن رکود است.

“کشورهای در سواحل غرب (آفریقا) بیشتر وابسته به صادرات نفت برای صادرات و درآمد دولت و درآمد – نیجریه و آنگولا و گابن و کنگو جمهوری – خواهد بود تکاپوی به قرض گرفتن از وام دهندگان خواهد شد که شک و تردید جدی در مورد توانایی خود را برای بازپرداخت و چه کسی خواهد بود دشوار مذاکره کنندگان وقتی که می آید به تعیین ارزش دارایی های معدنی این دولت سعی خواهد کرد نشان می دهد به عنوان وثیقه” با توجه به تحقیقات توجه داشته باشید از NKC آفریقایی اقتصاد در روز سه شنبه.

صندوق بین المللی پول اعلام کرد در روز دوشنبه که آن را گسترش $147 میلیون دلار در محدود مشروط به تامین مالی گابن.

به عنوان بخشی از اوپک+ توافق بر کاهش تولید نیجریه توافق کردند برای کاهش خروجی آن از حدود 1.8 میلیون بشکه در روز به 1.4 میلیون, وزیر نفت Timipre سیلوا گفت: نیجریه پانچ روزنامه در آوریل 10 زیر نقطه عطفی اوپک معامله است.

“ما در حال حاضر انتظار نیست نیجریه به کاهش تولید تقریبا زیادی به این کشور منعکس شده بسیار ضعیف انطباق با اوپک موافقت نامه در گذشته” NKC تحلیلگر Cobus د هارت گفت: در روز سه شنبه داشته باشید.

“با اینحال فشار برای کاهش تولید افزایش یافته است و به طور قابل توجهی در قیمت های پایین تر می تواند فشار کمتر-از سود تولید کنندگان.”

روسیه و عربستان سعودی و خاورمیانه

روسیه و رهبر غیر اوپک متحدان متکی بر فروش نفت در حدود دو سوم از آن صادرات و 40 درصد از درآمد خود را.

در حالی که قیمت از روسیه, Urals — اصلی کشور نفت تجاری — و نه سقوط به زیر صفر در اوایل این هفته معامله شد و در پایین ترین نقطه آن از سال 1998 در حدود 8 دلار در هر بشکه در روز سه شنبه با توجه به روزنامه روسی Vedomosti.

“این یک نشانه امیدوار برای سیاستگذاران اقتصادی که پیش بینی قیمت نفت را بهبود می یابند به $30-40/هر بشکه پس از اوپک+ معامله می آید را به اثر در تاریخ 1 مه” تحلیلگران در BMB روسیه گفت: در یک یادداشت روز شنبه.

در حالی که چندین اوپک+ اعضای این دیدار به بحث در مورد آوردن تاریخ اجرای رو به جلو نیروگاهی عربستان سعودی و روسیه و کویت و امارات متحده عربی بودند در حال حاضر با توجه به Vedomosti.

در شرایط کلی اقتصادی تصویر به صورت عمده تولید ایران بیشتر وابسته به نفت که حساب برای 65 درصد از تولید ناخالص داخلی خود به دنبال کویت (60%) و عربستان سعودی (50%).

عربستان سعودی قصد دارد به منظور جلب کردن 120 میلیارد دلار کاهش یافت (32 میلیارد دلار) از آن ذخایر نقدی به کوسن اقتصادی ضربه از غلت قیمت نفت و تاثیر گسترده تر از همه گیر وزیر دارایی محمد Jadaan گفت. در آن سال 2020 بودجه پادشاهی فرض یک قیمت نفت از 60 دلار در هر بشکه رسید.

همچنین مرکزی برای ارزیابی اقتصادی مربوطه اثرات مالی تراز بین سود و ضرر — قیمت نفت باید در سراسر دوره از یک سال برای کشور منحصر به فرد برای حفظ تعادل خود را از کتاب.

صندوق بین المللی پول پیش بینی سال مالی تراز بین سود و ضرر برای کشور عربستان سعودی در سال 2020 نشسته دلار در 76.1 در هر بشکه رسید. امارات متحده عربی نیاز به $69.1 کویت $61.1 عراق $60.4 و ایران نیاز به یک عظیم $389 هر بشکه با توجه به صندوق بین المللی پول داده است.

در آفریقا, نیجریه نیاز به $144 در هر بشکه الجزایر نیازهای $109 دلار در هر بشکه لیبی نیاز به 100 دلار در هر بشکه و آنگولا نیاز به 55 دلار در هر بشکه با توجه به صندوق بین المللی پول داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>