یک Cataldo اورژانس و تیم حمل و نقل یک مشکوک Covid-19 بیمار از چلسی به بیمارستان عمومی ماساچوست در آوریل 23, 2020 در بوستون, ماساچوست, ایالات متحده است.

دیوید Degner | گتی ایماژ

محققان در حال آزمایش این که آیا استنشاق اکسید نیتریک می تواند کمک به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

طیف وسیعی از مطالعات و آزمایش های بالینی در حال انجام در بیمارستان عمومی ماساچوست با هدف پیدا کردن اگر آشنا درمان می تواند کمک به صرفه جویی در کسانی که بیمار هستند, جلوگیری مردم از انتوبه و به طور بالقوه حتی حفظ سلامت کارکنان مراقبت عفونت-رایگان.

از روز جمعه بیش از 3.25 میلیون نفر تا به حال قرارداد Covid-19 در سراسر جهان با 233,439 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده به تنهایی دست و پنجه نرم کردن با تقریبا یک سوم از تمام گزارش coronavirus موارد داشتن پیشی نقطه عطف از 1 میلیون عفونت در اوایل این هفته.

شیوع این ویروس که اولین ظهور در اواخر سال 2019 به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل. سلول اقدامات اجرا شده در 187 کشور یا سرزمین در تلاش برای سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

وجود دارد هیچ واکسن شناخته شده و یا خاص و داروهای ضد ویروسی در برابر Covid-19. اما دانشمندان در سراسر جهان در حال تلاش برای پیگیری سریع کار در درمان موثر. آمریکا مقامات بهداشتی می گویند در حال توسعه یک واکسن را حداقل 12 تا 18 ماه.

چه نیتریک اکسید?

نیتریک اکسید است بی رنگ و بی مزه و کوتاه-بازیگری گاز که وسیعتر از رگ های خونی در ریه ها در هنگام استنشاق. آن است که اغلب استفاده می شود به عنوان خط اول درمان برای اکسیژن محروم نوزادان نارس.

این ترکیب به سادگی متشکل از یک قسمت نیتروژن و یک قسمت اکسیژن — دو تا از رایج ترین گازها در جو است.

در سال 1998 داروشناس لوئیس Ignarro مشترک جایزه نوبل برای کشف نیتریک اکساید به عنوان یک مولکول سیگنالینگ در سیستم قلبی عروقی. پس از آن تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا در سال 1999 و پزشکان با استفاده از این ترکیب برای طیف گسترده ای از شرایط پزشکی بوده است.

ویاگرا قرص روی صفحه نمایش.

Raupach | گتی ایماژ

آن را در 90s که اکسید نیتریک نیز نقش محوری را در توسعه اختلال نعوظ, داروی ویاگرا به عنوان قرص آبی اصلی عنصر سیلدنافیل باعث می شود آرامش بخش اثر نیتریک اکسید در بدن قوی تر و افزایش جریان خون.

چگونه کار می کند ؟

استوارت هریس حضور یک پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: CNBC از طریق تلفن است که چهار مطالعات در دست انجام برای کشف این که آیا استنشاق اکسید نیتریک می تواند مهار برای درمان coronavirus.

در هر یک از مطالعات هریس گفت: بیمارستان شد و به دنبال در چند نتایج مختلف از جمله تلاش برای نگه داشتن مردم زنده در واحد مراقبت های ویژه, کار برای جلوگیری مردم از انتوبه و به دنبال اطمینان از مراقبت های بهداشتی کارگران نمی تواند این بیماری است.

“ریه ها شما می توانید از فکر می کنم به عنوان یک بازار با گرد هم آوردن هوا و خون” هریس گفت. راه که Covid-19 است “به احتمال زیاد” به کشنده است که باعث اختلال در بازار و جلوگیری از خون از ارائه بدن با اکسیژن کافی است.

“نیتریک اکسید است که یک عضله صاف relaxer. بنابراین به طور معمول بسیار پایین-فشار خون در عروق ریه ها را شل (آنها را) و آن را کمک می کند تا خون را به مکان های که نیتریک اکسید در حال رفتن به. اساسا آن را به تولید کارآمد بازار تا ریه ها می توانید کار خود را,” او توضیح داد.

داده های اولیه نشان داده است که استنشاق اکسید نیتریک می تواند ویروس-قتل در اثر coronavirus بیمارستان عمومی ماساچوست می گوید: در یک بیانیه آنلاین. آن است که با توجه به ژنومی شباهت بین Covid-19 و کسانی که باعث سارس و شیوع بیماری MERS. مطالعات در طول شیوع سارس در سال 2004 تا 2005 نشان داد که اکسید نیتریک مؤثر بود در اینکه کشتن ویروس.

مطمئن باشید اثر نیتریک اکسید در درمان جدید کروناویروس مطالعه نشده است قبل از.

FDA درگیر شده است در حال انجام بحث و مذاکره با جلعاد را remdesivir موجود به Covid-19 بيمار پس از نتایج اولیه از یک داروی آزمایشی نشان داده است بهبود در میان بیماران است.

اما تا به امروز هیچ درمان تایید شده برای coronavirus.

وقتی پرسید که آیا او معتقد نیتریک اکسید مطالعات می تواند منجر به موثر coronavirus درمان هریس پاسخ داد: “ما نمی دانیم و به همین دلیل ما انجام مطالعات. اما این چیزی است که قطعا خرس به دنبال نزدیک در و اگر ما در vulture از دیگر مطالعات در حال انجام رک و پوست کنده من قرار دادن پول بیشتر در مکانیسم ما پیشنهاد از برخی از دیگران.”

به طور جداگانه محققان برش های کوتاه یک مطالعه تست ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان در هفته گذشته.

این دارو به دست آورده گسترده بین المللی توجه پس از دو مطالعات منتشر شده در فرانسه در ماه گذشته در بر داشت coronavirus عفونت های پاک شده خیلی سریع تر برای بیماران مصرف آن هنگامی که در مقایسه با گروه کنترل.

اما با استناد به یک خطر مرگ دانشمندان در حال حاضر اوراق آزمایشات هشدار را باید بی درنگ درجاتی از شک و تردید از سوی مشتاق ادعا می کند از مواد مخدر است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبلیغ کلروکين به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با ویروس.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de