چگونه مرگبار coronavirus به ارمغان آورد یک صنعت را به زانو: از خطوط کروز 9/11′

اعضای رسانه ها در جمع آوری الماس شاهزاده کشتی کروز عمل کارناوال شرکت لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن در روز جمعه, فوریه. 7, 2020.

Toru Hanai | بلومبرگ گتی ایماژ

جکی Ceren زیادی دیده است در 41 سال کار در صنعت مسافرت اما او هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آنچه اتفاق افتاده به صنعت کروز پس از شیوع مرگبار coronavirus.

مسافران باید بد افتاده و فوت کرد که کشتی های کروز تبدیل به سایت از همه گیر. در پاسخ پورت را تکذیب کرد عروق ورود مسافران باید لغو سفر و بزرگترین کروز شرکت در جهان را به حالت تعلیق در عملیات.

“من فقط به حال آنها را دیده بستن پورت کروز مانند طوفان یا زلزله” گفت: Ceren یک عامل سفر بر اساس فلوریدا. “و من از طریق سارس ابولا آنفولانزای خوکی. من آن را دیده ام.”

هر رزرو او تا به حال در حال حاضر لغو شده است. “این مثل این است که یک سفر آخرالزمان” Ceren گفت.

دو نفر از مشتریان او بودند و در واقع گیر در دریا. ری کوترو و 73 و همسرش Arline در نهایت تصمیم به سقط جنین خود را چهار ماه وایکینگ کروز سفر در سراسر جهان.

آنها فقط بیش از دو ماه در کوترو گفت و کشتی قایقرانی در سراسر استرالیا در تلاش برای re-نمودار یک دوره است که اجتناب از چین و سپس کانون جدید بیماری همه گیر کوروناویروس. این بود پایان ماه فوریه گفت و بنادر سراسر آسیای جنوب شرقی تبدیل شد کشتی به دور از ترس یک وضعیت شبیه به آن رخ داد که پیش از آن در ماه فوریه هنگامی که شیوع گسترش سرنشین الماس شاهزاده در ژاپن است.

کاپیتان به نام همه دست ملاقات با مسافران کوترو گفت:, و اضافه کرد که کاپیتان و شرکت به کار گرفته شده در وضعیت خوبی است. پیام این بود: “شما می توانید یا شما می توانید اقامت در, اما ما نمی دانیم که در آن ما در حال رفتن” کوترو به یاد می آورد. ذهن او در حال حاضر ساخته شده است.

“ما خودمان را فریب دهد به ماندن او گفت:” پس او و همسرش پرواز خانه به فلوریدا در هفته گذشته.

کوترو گفت: او پرداخت 100.000 دلار برای چهار ماه کروز که قرار بود یک جشن او و همسرش سالگرد 50th. وایکینگ خورشید سفر قرار بود برای تنظیم یک رکورد طولانی ترین مستمر مسافری کروز سفر تا کنون. کوترو گفت: این شرکت جبران آنها را برای حداقل برخی از سفر اما تصمیم به قطع این سفر کوتاه آسان نبود, او گفت:. به عنوان ویروس همچنان به رفت و برگشت در سراسر جهان او فکر می کند او تصمیم درست.

“تمام جهان احساس می کند مانند یک کشتی کروز در حال حاضر,” او گفت:.

‘مرگ ضربه’

آن آغاز شده و با الماس شاهزاده خانم یک کشتی توسط کارناوال Corp. شاهزاده Cruises. آن 3,700 مسافر و خدمه در قرنطینه یک پورت در فوریه. 4 پس از یک مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت او به هنگ کنگ.

بیش از 700 مسافر و خدمه در کشتی در نهایت آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 و حداقل 8 سالگی درگذشت. دولت ژاپن و دیگر کشورها در نهایت تخلیه شهروندان خود را از رگ.

یکی دیگر از کارناوال متعلق به کشتی بزرگ شاهزاده خانم مجبور به لنگر انداختن در سواحل کالیفرنیا زمانی که 21 نفر تست مثبت برای ویروس. پس از چند روز مقامات کالیفرنیا به ارمغان آورد و کشتی در روز دوشنبه به بندر اوکلند که در آن آخرین مسافران متحرك جمعه برای حمل و نقل فدرال امکانات قرنطینه. بیش از 1000 خدمه باقی مانده روی عرشه کشتی است که لنگر انداخته در خلیج.

دلیل گسترش سریع ویروس بر روی کشتی و در هیئت مدیره قرنطينه وزارت امور خارجه هفته گذشته هشدار داد آمریکایی ها علیه سفر با کشتی کروز.

“زمانی که دولت بیرون آمد و گفت: آیا رفتن دیگر کشتی که در آن بود. که مرگ با” Ceren گفت. “آنچه در آنها ایجاد ترس است.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که او و همکارانش کروز محدودیت در امتداد سواحل کالیفرنیا به عنوان او انتظار جدید فدرال راهنمای صنعت. او گفت: کروز اپراتورها باید معرفی تهاجمی مورد نیاز برای مسافران “در خطر است که صنعت فروپاشی است.”

عواقب مرگبار شاهزاده Cruises شکست مفتضحانه نبود محدود به کارناوال Corp. هر سه عموم معامله شرکت خط کروز از جمله نروژی کروز خط و رویال کارائیب در سمت چپ بود با کمی چاره ای جز به تعلیق سفرهای به عنوان مقامات تهدید به سرکوب.

سهام خود را باید فرو ریخت که منجر به بازار گسترده فروش که دیدم داو از دست دادن بیش از 20 درصد از ارزش خود را از ماه گذشته است. کارناوال سهام کاهش یافته است و نزدیک به 60 درصد در حالی که رویال کارائیب و نروژی را از دست داده اند بیش از 70 درصد از ارزش خود را بیش از 30 روز گذشته.

“کروز خط 9/11′

Ceren در مقایسه با کمانش خطوط کروز با تاثیر مخربی از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی در صنعت هواپیمایی. دولت فدرال تعطیل فرودگاه پس از حملات; مسافر تقاضا کاهش یافت; و کسب و کار به حالت تعلیق غیر ضروری سفر. با توجه به Ceren این coronavirus شده است حتی بدتر برای خطوط کروز.

“همه چیز اتفاق می افتد اما هیچ چیز از این کالیبر” Ceren گفت. “این است که بدتر از 9/11 زمانی که آنها لغو پروازها در همه جا. این خطوط کروز’ 9/11.”

با وجود فدرال امداد تلاش های چندین عمده خطوط هوایی آمریکا اعلام ورشکستگی پس از 9/11 حملات. Ceren اما پیش بینی خطوط کروز را بهبود می یابند. آنها در حال حاضر کاهش یافته و قیمت بلیط برای جلب مشتریان در سفر هنگامی که این بیماری همه گیر تحت کنترل است.

هر دو رویال کارائیب و نروژی کروز کشیده اند در تازه خطوط اعتباری به آب و طوفان است. هفته گذشته نروژی امن اضافی گردان وام از $675 میلیون و سلطنتی اعلام کرد که افزایش آن اعتباری گردان ظرفیت $550 میلیون.

“این زمان فوق العاده ای است و ما در نظر گرفتن این مراحل را برای مدیریت شرکت محتاطانه و محافظه کارانه” رویال مدیر عامل ریچارد Fain گفت.

افزایش بدهی است و هیچ نگران و در عین حال گفت: Colin منسفیلد مدیر در رتبه Fitch که تجربه پوشش کروز میباشد. او افزود که اگر وقوع است فقط یک کوتاه مدت شوک به صنعت آنها به احتمال زیاد خواهید بازیابی به سرعت یک بار آن را تحت کنترل.

“کروز شرکت واقعا باید بسیاری از ابزارهای در اختیار خود” منسفیلد گفت:, و اضافه کرد که کروز شرکت ها مقدار زیادی از انعطاف پذیری در شرایط کاهش هزینه های برای پوشش کاهش جریان نقدی.

“از این دیدگاه داشتن این گزینه ها چیز خوبی است” او ادامه داد. “این واقعا تنها یک چیز بد نیست اگر این پایان می رسد تا یک مطلب طولانی مدت از شوک است که انتظار می رود در حال حاضر.”

“ما واقعا نمی دانم’

مشتریان و سرمایه گذاران و مقامات بسیاری از سوالات در مورد چگونه شاهزاده خانم کشتی بود که آمار خیلی سخت توسط ویروس و آنچه در آن به معنی برای آینده صنعت کروز. کارناوال Corp., تا کنون چند پاسخ.

یک سخنگوی این شرکت گفت: CNBC که صنعت کروز گرفته گام فعال به ارائه یک سطح پیشرفته غربالگری قبل از سوار شدن در کشتی سلامت و پروتکل های ایمنی.

رهبران صنعت کروز از جمله کارناوال Corp. مدیر عامل آرنولد دونالد به تازگی در دیدار با معاون رئیس جمهور مایک پنس و مقامات بهداشت در مورد گام های رو به جلو است.

“ما می خواهیم به کار با خط کروز صنعت به اطمینان حاصل شود که هنگامی که ما از طریق این که خطوط کروز و خدمات پزشکی است که در دسترس هستند برای مسافران و خدمه که خطوط کروز امن تر از همیشه قبل از و می تواند رونق را برای سال های آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه گفت در اخبار جلسه.

در شنبه پنس حتی اشاره کرد که خطوط کروز می تواند دریافت کمک مالی از دولت فدرال است.

اما شاهزاده Cruises جمهور Jan Swartz بستری وجود دارد باقی می ماند و بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

“ما خواسته شده است و ما خودمان را پرسید چرا COVID-19 به نظر می رسد تأثیر شاهزاده خانم به شدت” Swartz گفت. “ما واقعا نمی دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>