افراد منتظر در صف برای خرید ماسک در داروخانه در هنگ کنگ در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از شیوع ویروس آغاز شد که در شهر ووهان.

دیل DE LA ری | خبرگزاری گتی ایماژ

انتظار اختلال در عرضه به چین طول می کشد اقدامات شامل مداوم شیوع کروناویروس می گوید REYL سنگاپور Daryl Liew.

“تیز عمل گرفته شده توسط دولت چین اساسا به تاخیر کارگران بازگشت به کار است قطعا رفتن به علت برخی از اختلال در عرضه,” Liew که رئیس سرمایه گذاری افسر در REYL سنگاپور گفت: “CNBC “و نشانه” در روز پنج شنبه.

با این ویروس آلوده حداقل 7,700 و کشتار 170 در چین مقامات باید اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری را گسترش. حداقل سه استان اعلام کرده اند که کسب و کار دیگر از برخی از ضروری صنایع در حال منع از سرگیری کار قبل از Feb. 10. در هوبئی استان که در اکثر موارد یافت شده است سرگیری محلی کسب و کار شده است به تعویق افتاد تا حداقل Feb. 14.

یک “علامت سوال بزرگ” باقی مانده است بیش از چه مدت این اختلال می تواند آخرین Liew گفت: به این بستگی دارد که آیا این وضعیت می تواند شامل شود.

که می آید به عنوان تولید اعداد نشان شد “برخی از هنجارسازی,” او اضافه شده است.

“این یک بیت از یک عقب مانده شاخص اما در دسامبر ISM اعداد تمام شده است به طور گسترده مثبت به ویژه برای اقتصادهای آسیایی و … که نشان می دهد که اساسا تجارت جهانی است عادی. آن را تندرست قابل توجهی است اما بازگشت,” Liew گفت که ترجمه کرده است به بهتر تولید اعداد.

“در این زمان ویروس … و تمدید shutdown در چین قطعا قرار داده یافت نشد برای این که” Liew گفت.

تاثیر بالقوه بر ما کسب و کار

شیوع فرستاده است لرزش در سراسر بازار در آسیا و فراتر از آن در روزهای اخیر به عنوان نگرانی سرمایه گذاران بالقوه اقتصادی رشد.

“ما نگران آن است که وجود دارد می تواند شروع به … برخی از کلی تاثیر در اقتصاد چین است که می تواند قرض خود را از احساسات دیدگاه به نگرانی بیشتر … برای اقتصاد جهانی” شانون Saccocia ارشد مدیر سرمایه گذاری در بوستون خصوصی گفت: CNBC در روز پنج شنبه.

که می تواند سرريز به عملکرد ایالات متحده کسب و کار در زمانی که “فشار از پایین تولید” است که احساس stateside Saccocia گفت.

“اگر ما شروع به دیدن که طرح میتوانست توسط این واقعیت است که کارخانه ها باز نیست و … ما نه قادر به دریافت این قطعات است که ما باید از اقتصاد چین, شما می دانید که می تواند … قطعا آهسته هر نوع تولید reacceleration که ما امیدوار بودند در دو چهارم از سال 2020” او گفت:.

چین در شهر ووهان در استان هوبئی استان است که کانون شیوع و مقامات قرار داده شده اند شهرهای متعدد در این استان تحت جزئی یا کامل مستند. ووهان و منطقه اطراف آن را از حرفه و جیانگسو عمده تولید هاب که کار با شرکت های آمریکایی. اما آنها نیز تعطیل به دلیل شیوع ویروس.

“به عنوان یک سرمایه گذار شما نیاز به درک … که در آن عرضه زنجیره ای شروع می شود و به پایان می رسد و عامل به انتظارات شما … برای کسانی که شرکت های” Saccocia گفت: هر چند او اذعان کرد که آن را “کمی زود” به “رنگ تصویر است که نیمی از سال است که به طور معنی داری پایین تر از رشد نظر با توجه به این ویروس است.”

— CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im