چگونه Ngangom بالا دوی شد هند اولین زن حرفه ای بازیکن فوتبال

Ngangom بالا Devi

Ngangom بالا دوی سفر آغاز شد در یک روستای کوچک در هند, اما این بازیکن با استعداد فوتبال شکسته است موانع برای تبدیل شدن به کشور اول به طور کامل زن حرفه ای بازیکن.

بالا Devi به تازگی امضا شده به تیم اسکاتلندی باشگاه فوتبال رنجرز F. C. با وجود رشد در هند ایالت مانیپور که در آن به سختی هر گونه دختران بازی بازی.

بازیکن فوتبال گفت: CNBC از طریق ایمیل که او آغاز شده توسط پیوستن به در پسران مسابقات.

او گفت که او با الهام از فوتبال افسانه از جمله آرژانتین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پرتغال بلکه توسط خانواده اش شور و شوق برای ورزش — پدر او یک کشاورز توسط تجارت لذت می برد بازی به عنوان یک سرگرمی.

بالا دوی دوقلو, خواهر و برادر بزرگتر همچنین اما او تنها کسی در خانواده اش است که به دنبال شور و شوق خود را و رفت به بازی حرفه ای.

او در ابتدا برای خود دولت و تیم اما در سال 2005 در حدود سن 15 سالگی با بازی او اولین بازی ملی هند تیم زنان.

بالا دوی شد کاپیتان تیم ملی به مدت پنج سال و برترین گلزن شبکههای 52 گل در 58 بازی از سال 2010. او نیز به نام همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) زنان بازیکن سال دو بار در سال 2015 و 2016.

در حالی که بازی در سطح ملی بالا Devi نیز برگزار کردن یک کار به عنوان یک افسر برای مانیپور نیروی پلیس و بخشی از آن فوتبال باشگاه, نمایندگی آن را در هر دو سطح ایالتی و ملی منطبق است.

او گفت: بازی police force کمک به بهبود مهارت های فوتبال و افزایش خود را “قرار گرفتن در معرض و تجربه” به عنوان یک بازیکن.

غلبه بر فوتبال تمرکز در مردان

ستاره فوتبال اضافه شده است که آن را به حمایت خانواده اش که او را قادر به موفقیت و در نهایت منجر به مقابله با رنجرز.

بالا بس امضا شده با این باشگاه در ژانویه 29 بر 18 ماه بعد از معامله موفق محاکمه رنجرز گفت. معامله تسهیل شد رنجرز همکاری با تیم هند بنگلور, F. C.

دروازه بان Aditi Chauhan, که همچنین برای هند بود در انگلیسی, زنان تیم وستهام برای مدت زمان, اما بالا Devi گفت: به عنوان اولین زن هندی بازیکن فوتبال به امضای یک قرارداد حرفه ای.

بالا Devi گفت که زمانی که او آغاز شده یکی از بزرگترین چالش ها برای غلبه بر بود تمرکز در مردان, اما که در طول سال وضعیت بهبود یافته با مقدمه ای از یک لیگ زنان در هند است.

او اضافه کرد که فرصت را به بازی با بالاتر رتبه بندی تیم های بین المللی کمک کرده بود او را با تجربه تر.

او معتقد است که او موفقیت و این واقعیت است که در سال 2020 زنان تحت-17s جام جهانی را در هند تا به حال سابقه برای جوان و آینده زن بازیکنان فوتبال در این کشور به دنبال در جای پای او را.

برای این امیدوار Bala دوی تا به حال توصیه های زیر: “هرگز و هدف برای آسمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>