نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 04, 2020 در ولینگتون, نیوزیلند.

هاگن هاپکینز | گتی ایماژ

دولت تحمیل مستندات را تبدیل به یک ستیز موضوع در برخی از کشورها به عنوان تلفات انسانی از coronavirus است وزن برابر پتانسیل اقتصادی ویران کردن.

بیش از 3.5 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان تا به امروز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 1 میلیون نفر از آن شده است در ایالات متحده است.

اما در نیوزیلند که در آن مردم از 4.8 میلیون دلار است که به آرامی در حال ظهور از زندگی تحت مستند دولت ادعا می کند این ویروس متوقف كردن — به ظاهر نمایش موفقیت از آن “رفتن سخت رفتن زود هنگام” مستند استراتژی است.

روز دوشنبه نیوزیلند ثبت صفر در موارد جدید از coronavirus — روز اول خود را بدون هر گونه عفونت های جدید از کشور رفت و به مستند در ماه مارس است.

“ما می تواند قلب را در ضبط هیچ مورد جدید امروز” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

با این حال او هشدار داد که در پایان از جامعه انتقال Covid-19 باید تشویق کیوی برای جلوگیری از پیوستن مستند به قوانین.

“ماندن در این دوره” protocol wine studio خواست عمومی است. “ما نمی توانیم به آن کار خوب به تاریخ زمانی که ما هدف نهایی بسیار نزدیک و در دسترس است.”

نیوزیلند وارد سطح 3 مستند در مارس 23, معنی غیر ضروری کسب و کار بسته بودند اختیاری داخلی مسافرت هوایی ممنوع شد و تمام حوادث و تجمعات تا به حال به لغو شود.

آن را پس از آن پیشرفت به سطح 4 مستند — یک رویکرد سختگیرانه تر لقب “پاک کردن” سیاست — 48 ساعت بعد. تحت این سیاست مردم خواست تنها به حفظ تماس با کسانی که در آنها زندگی می کردند ،

حتی پیش از آن در مارس 19, نیوزیلند مرزهای خود را بسته ممنوع کردن تمام تماس های ورودی سفر به این کشور با استثنا از بازگشت زلاند نو و ضروری سلامت کارگران است.

نیوزیلند برداشته برخی از آن مستند اقدامات در 11.59 p. m. به وقت محلی در تاریخ 27 آوریل در حال حرکت به عقب به سطح 3 مرحله و اجازه می دهد مردم را به گسترش اجتماعی خود “حباب” به ارتباط مجدد با خانواده و خارج از خانواده خود را. ساکنان در حال حاضر مجاز به سفر در سراسر کشور اگر لازم باشد اما می تواند “تنها حرکت یک بار و در یک جهت.” برخی از آموزش و پرورش و کسب و کار اجازه داده شده برای از سرگیری.

این کشور باقی خواهد ماند “هشدار سطح 3” به عنوان یک بررسی بیشتر انجام شده است با یک هشدار سطح تصمیم گیری با توجه on May 11. زلاند نو و در عین حال مطلع شود چه سطح 2 مستند خواهد بود.

به تاریخ نیوزیلند تا به حال 1,487 تایید موارد coronavirus و فقط 20 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 27 آوریل به عنوان کشور آماده برای بازگشت به سطح 3 مستند protocol wine studio گفت: مدل های پیش بینی نیوزیلند می توانست تا به حال بیش از 1000 نفر در روز اگر خاموش کردن اقدامات تا به حال به تاخیر افتاده است.

“ما هرگز نمی خواهد می دانم آنچه را که باید اتفاق افتاده بدون ما سطح 4 محدودیت, اما ما می توانیم خارج از کشور نگاه کنید و ببینید که این ویرانگر سناریو بازی های برگزار شده است در بسیاری از کشورهای دیگر” او گفت:. “ما از طریق تجمعی اقدامات ما باید اجتناب شود بدترین.”

اما در کمتر از 5 میلیون دلار نیوزیلند جمعیت بسیار کمتر از برخی از بدترین آمار سازمان ملل.

آمریکا است که تا به حال بیش از 1 میلیون و تایید coronavirus موارد دارای جمعیتی حدود 330 میلیون. در همین حال ایتالیا و اسپانیا و انگلیس — کشورهای با بالاترین تعداد موارد — همه جمعیت بیش از ده بار بزرگتر از نیوزیلند.

یک پرستار مستقر در نیوزیلند شهر همیلتون که نمی خواهم نام برد و گفت: CNBC او معتقد بود دولت تصمیم گیری مشخص بود چه بد کشورها نهفته این بیماری همه گیر.

“دیدن چه خبر است در خارج از کشور است که وحشتناک به من به عنوان یک بهداشت حرفه ای,” او گفت:. “داشتن تعداد مرگ و میر است که انگلستان ، آمریکا و ایتالیا با داشتن خواهد بود کاملا ناتوان کننده به نیوزیلند و آن را نتیجه مستقیم از انفعال دولت است. من فکر می کنم آن بود که همیشه احتمال وجود دارد که برخی از مردم دور عبور از Covid-19 اما هزاران و هزاران نفر از مرگ و میر در برخی از کشورها می تواند مربوط به ضعیف تصمیمات دولت است.”

او ستایش نیوزیلند دولت برای اقدام سریع و قاطعانه به عنوان coronavirus در سراسر مرز.

“این واقعا مهم است که ما در عمل راه ما برای جلوگیری از شیوع گسترده” او گفت:. “من درک که دولت از آن گرفته شده به طور جدی, حتی اگر آن را به معنی محدود بیشتر راه زندگی است. آن را گرفته و بسیاری از برنامه ریزی برای همه چیز آماده برای همه “فقط-در-مورد’ اما این بیمارستان ها نمی به نظر می رسد غرق شده اند بیماران است.”

“من معتقدم که اگر ما یک مستند ما را به حال یک مقدار عظیم از بستری شدن در بیمارستان,” او اضافه شده است.

تست ظرفیت

و همچنین به عنوان سریع به تصویب مستند اقدامات نیوزیلند کار کرده است سخت به سطح شیب دار تا تست.

این کشور در حال حاضر ظرفیت برای روند تا 8,000 آزمون در روز protocol wine studio گفت: در هفته گذشته معنی نیوزیلند تا به حال یکی از بالاترین تست نرخ سرانه در جهان است.

بدون هیچ گونه کاهش اقدامات Covid-19 R0 امتیاز خواهد بود حدود 2.5 با توجه به protocol wine studio. تحت مستند های R0 از این ویروس تا به حال کاهش یافته و به 0.4 — به این معنی که هر فرد آلوده خواهد تنها انتقال این ویروس به کمتر از نصف یک فرد است.

تحقیق از جز یا R0, رتبه 1 این معنی است که فرد به طور متوسط با این ویروس آلوده خواهد شد و گسترش آن را به یک نفر دیگر. اگر یک بیماری است که با توجه به R0 بالاتر از 1 به این معنی شیوع ادامه خواهند داد.

ارتباط روشن

قبل از این مستند در حال اجرا اضطراری پیام های متنی ارسال شد به ساکنان با یک توضیح روشن از آنچه در سطح 4 مستند مستلزم.

“این پیام برای همه نیوزیلند. ما توجه شما” پیام به عنوان خوانده شده. “که در آن شما اقامت امشب است که در آن شما باید ماندن از شرکت در آن است که به احتمال زیاد سطح 4 اقدامات را در محل اقامت برای چند هفته.”

کریستین نم 31 ساله از شهر ولینگتون گفت CNBC تمام ارتباطات از دولت شده بود مختصر و روشن و مبتنی بر واقعیت علمی است.

“من همیشه با درک اهمیت مطابق,” او گفت:. “دولت واقعا خوب بود در مدیریت انتظارات مردم — به ما گفته شد این امر حداقل دو هفته نشانه هایی که مستند بود و داشتن تاثیر بر اعداد. این ساخته شده است هدف از این قفل به آسانی قابل درک و قبول است.”

در برخی از کشورها مانند انگلستان ، دولت آمده اند زیر آتش برای روشن بودن دقیقا چه چیزی است و مجاز نیست تحت مستند.

“نیوزیلند دولت بود واقعا شفاف در مورد آنچه هر lockdown سطح به معنای آن نیست ترس به دوباره تعریف کردن یا روشن شدن جزئیات بیشتر به وضعیت تکامل یافته” نم اضافه شده است. “جدید ترین زلاند می تواند فعل دولت در پاسخ به Covid-19 حالی که همین نمی توان گفت دیگر کشورها به دلیل پاسخ بوده است مبهم و غیر قطعی.”

تاثیر اقتصادی

در حالی که نیوزیلند تعطیل کرده است انتقال این ویروس در درون مرزهای آن کشور شده است امان از خسارت های اقتصادی که احساس در سراسر جهان است.

ASB و ANZ بانک ها هر دو انتظار می رود اقتصاد کشور به قرارداد حدود 6 درصد در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر نیوزیلند هرالد در گزارش ماه مارس است.

هفته گذشته نیوزیلند مجلس تصویب اصلاحات مالیاتی بسته است که دیدن بیش از 3 میلیارد دلار نیوزیلند دلار ($1.8 میلیارد دلار) مسترد برای کسب و کارهای کوچک در نظر گرفتن مجموع ارزش مالی اقدامات اجرا شده در میان بحران تا 23 میلیارد دلار نیوزیلند به دلار, با توجه به رسانه های محلی.

Protocol wine studio خودش در کنار وزرای دولت و خدمات عمومی مدیران ارشد گرفته شده 20% کاهش پرداخت در میان بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de