چگونه مایک بلومبرگ مم حمله رعد اسا طراحی شده بود برای رفتن ویروسی

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ منتظر با اتوبوس تور جلوتر از adressing هواداران خود در حوزه مرکزی دستگاه با این نسخهها کار در Austin تگزاس در ژانویه 11 سال 2020 است.

علامت فلیکس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مایک بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفتن یک صفحه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب و تلاش برای دیدار با رای دهندگان به جایی که آنها هستند. در این مورد در Instagram پست از حساب مانند “TrashCanPaul” یا “S***headSteve.”

کشت و محبوب Instagram حساب انداخته حمله رعد اسا از حمایت بلومبرگ پست در روز چهارشنبه در قالب طنز پیام بین نامزد حزب دموکرات و مختلف دارندگان حساب درخواست برای کمک به ترویج مبارزات انتخاباتی خود.

“می تواند شما را ویروسی الگوی رفتاری به اجازه جمعیتی جوان می دانم که من سرد نامزد?” یکی از @sonny5ideup حساب می خواند. برخی از پست مراجعه به حمایت از طبیعت پست (یعنی “بله این واقعا #حمایت” توسط بلومبرگ کمپین).

شیرین کاری کشید گسترده و توجه فوری. یک پست در یکی از جری رسانه محبوب حساب @F***جری کشیده شده بود نزدیک به 384,000 انجام پنج شنبه بعد از ظهر در حالی که مایک بلومبرگ را Instagram حساب کشیده بودند بیش از 47,000 پیروان جدید در روز پنج شنبه — این اولین بار است که روزانه رشد رقم را در صدر 7,000 این ماه, با توجه به رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل ترافیک سایت اجتماعی تیغه.

بلومبرگ انتخاباتی شده است بازی در فضاهای جدید برای رسیدن به مصرف کنندگان جوان تر. نامزد حساب توییتر ساخته شده امواج در ماه گذشته طی یک بحث دموکراتیک با کشت “عجیب و غریب” نوشته های مانند خواندن یک “نقطه کوفته که به نظر می رسد مانند مایک” با یک عکس از بلومبرگ چهره منتقل شده بر روی کوفته. روزانه وحش نیز اخیرا گزارش داد که مبارزات انتخاباتی خود را به حال شده است تبادل به “میکرو-اثرگذارندهها” با بین 1 ، 000 تا 100 ، 000 پیروان برای ایجاد حمایت و محتوا.

به عنوان تلویزیون سنتی در حال از دست دادن تسلط آن را حس می کند برای نامزدها سعی کنید و رسیدن به رای دهندگان بالقوه جایی که آنها هستند. به عنوان برگ برنده انتخاباتی در بر داشت پذیرای مخاطبان در Facebook در سال 2016 این است بلومبرگ راه پیدا کردن آن به مخاطبان و تلاش به صحبت می کنند زبان خود را — در این مورد در Instagram که متعلق به Facebook.

“در حالی که یک الگوی رفتاری استراتژی ممکن است جدید برای ریاست جمهوری, سیاست ما در حال شرط بندی از آن خواهد شد یک جزء موثر برای رسیدن به مردم به جایی که آنها هستند و رقابت با رئیس جمهور تهمت قدرتمند دیجیتال عملیات” بلومبرگ گفته سخنگوی CNBC.

چگونه آن همه گرد هم آمدند

در رادیو فردا مشغول به کار کمپین با الگوی رفتاری 2020 پروژه تشکیل شده توسط مردم در حال اجرا با نفوذ به حساب.

انجام کارهای رسانه آتلانتا-بر اساس شرکت است که صاحب و عمل 20 ویروسی حساب از جمله @animalsdoingthings, @nochaser و @neatdad شد یکی از گروه های ارسال الگوهای رفتاری. این شرکت گفت که متصل به تلاش مم 2020 منجر استراتژیست مایک Purzycki جری رسانه ای اجرا می شود که دیگر حساب های محبوب مانند @F***جری و @Kanyedoingthings.

انجام کارهای مدیر عامل و بنیانگذار شرکت رید هایلی گفت: حساب های شرکت در حال حاضر یک ترکیب 50 میلیون پیروان پس از شروع حدود سه سال پیش. هایلی آغاز شده بود خود را در حساب کاربری @S***headSteve و رشد آن به یک میلیون دنبالکننده در کمتر از یک سال, او گفت:. دوازده شرکت صفحات زد بلومبرگ memes, رید گفت.

این شرکت تا به حال انجام یک کمپین سیاسی در گذشته اما رهبران آن گفت: آن را انتخاب طرف با شرکت در این تلاش است. موسس شریک حداکثر Benator گفت: این شرکت تنها قبول پست ها مثل این اگر آنها فکر می کنم آنها به نظر می رسد آلی به الگوی رفتاری جامعه است.

“من فکر می کنم آن را واقعا جسورانه” Benator گفت. “ما یک روز صبح بیدار شد و هر کس Instagram خوردها در سراسر کشور هستند مربا بسته بندی شده با این محتوای کمدی اساسا بیرون آمدن از هیچ جا.”

واکنش

جو Gagliese از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک برای آژانس های ویروسی ملت گفت: صفحات مانند @F***جری, در نظر گرفته “حق بیمه ناشران” در فضای خود و تمایل به گران قیمت ترین. او گفت: حمایت پست و “داستان” به طور معمول اجرا بین $50 ، 000 و $100,000.

Gagliese اشاره کرد که بلومبرگ نوشته های را ساخته اند که امواج در الگوی رفتاری و جهان, اما نه همه در یک راه مثبت و اشاره کرد که برخی از کاربران شد و ساخت الگوهای رفتاری به انتقاد از بلومبرگ است سیاست های گذشته.

“آنها نمی آن را به عنوان معتبر,” او گفت:. “آنها در حال مبارزه با مصرف آن دسته از الگوهای رفتاری و تبدیل آن به منفی الگوهای رفتاری.”

Gagliese همچنین گفت: از آن می تواند مخاطره آمیز برای بلومبرگ کمپین به استفاده از حساب های که ممکن است برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در یکی از مبارزات انتخاباتی خود سیستم عامل و یا به نظر می رسید-از-همگام با اعتقادات و باورهای او.

“این همه سرگرم کننده است, اما آن را نه در نام تجاری با آنچه شما انتظار می رود آقای بلومبرگ می شود,” او گفت:.

جیسون وانگ مدیر عامل شرکت Wonghaus سرمایه گذاری که همچنین ایجاد وبلاگ Tumblr الگوی رفتاری حساب asian.tumblr.com و ایجاد “مقدس الگوی رفتاری مقدس گفت:” تمام شد “کاملا فرموله شده برای ویروسی.”

وانگ گفت: “بسیار تعبیر از افشای الگوهای رفتاری (“بله این واقعا حمایت”) ایجاد برخی از سردرگمی و باعث گفتگو در مورد اینکه آیا پست شد در واقع حمایت.

“آنها اساسا آن را به نظر می رسد مانند” این یک شوخی آنها نمی [اجرای یک اسپانسر پست]. اما شاید آنها…’ پس مردم شروع به ساخت محتوا به که شبیه به که روی خود,” او گفت:.

قالب الگوی رفتاری آن را شبیه مستقیم-مکالمه پیام می تواند تکرار شود به راحتی وانگ گفت. و این قطعا اتفاق می افتد.

“این یک مقدار زیادی از رایگان به دست آورده رسانه ها از مایک بلومبرگ” او گفت:.

همانطور که برای کسانی که منفی memes, وانگ فکر نمی کند بلومبرگ باید نگران.

“در این مرحله حتی اگر مردم را به چیزهای منفی در مورد آن, آنها هنوز هم در حال صحبت کردن در مورد آن,” او گفت:.

همانطور که برای چه آینده “برای این کمپین آنها در حال تلاش برای فشار هر نوع پیام. این واقعا در مورد نرم شدن تصویر خود را به عنوان یک بازی سرگرم کننده مرد … این الگوهای رفتاری هستند تا cringey و آن را عمدی است. آنها نمی خواهید آن را به نظر می رسد بیش از حد بومی و یا بیش از حد [بسیار شبیه یک] ad. مردم می دانند که از آن خواهد شد غیر ارادی ماهیچه اگر او باعث می شود الگوهای رفتاری در مورد خود. اما اجازه دهید آن را انجام دهد به هر حال برای نرم کردن تصویر خود را.”

او گفت: آینده, پیام, به احتمال زیاد خواهد بود و بیشتر تمرکز بر سیاست و یا مبارزات انتخاباتی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>